укр

Оподаткування

Legal 500 2017

Фірма першого ешелону у сфері оподаткування

Послуги практики
  • Податковий консалтинг у ході планування й реалізації проектів корпоративної реструктуризації, проектів M&A, угод з міжнародного і місцевого фінансування й рефінансування, та інших комплексних, у т.ч. трансграничних, угод.
  • Податкові консультації з питань міжнародного оподатковування в сприятливих іноземних юрисдикціях і податковому плануванні.
  • Повний супровід одержання позитивних для клієнтів індивідуальних податкових і митних консультацій (роз'яснень) з комплексних питань оподатковування/митного права, попереднє узгодження податкових наслідків окремих операцій.
  • Консалтинг з питань митного права, у т.ч. консультації пов'язані з визначенням митної вартості товарів (у т.ч. включення роялті, інжинірингу та інших «проблемних» складових митної вартості), розрахунок митних платежів, можливість застосування преференцій, а також структурування торговельних операцій.
  • Податковий ризик менеджмент ключових операцій (у т.ч. у ході підготовки до перевірки органами ДПС/ДМС), юридичний супровід податкових перевірок.
  • Консультування й представництво інтересів клієнтів у судах при застосуванні санкцій у зв'язку з порушенням податкового законодавства, донарахуванням податкових зобов'язань, незаконністю проведення податкових перевірок, відшкодуванням надмірно сплачених сум податків/мит, заперечування дій митних органів відносно визначення митної вартості.
Ключові контакти

Макаров Олег

Завантажити vCard Надіслати запит

Стельмащук Андрій

Завантажити vCard Надіслати запит