Старший юрист, адвокат

Дмитро
Перникоза

Національний судовий процес
Оподаткування
Податкові спори

досвід

Адвокат, експерт у вирішенні складних господарських, земельних та податкових спорів. Має значний досвід у питаннях комплаєнсу та ризик-менеджменту.

Співпрацював з Радою Європи в якості експерта з організаційного консультування в проекті «Continued Support to the Criminal Justice Reform in Ukraine» (реформа Генеральної прокуратури України).

Виступав експертом у складі Ради з питань судової реформи Офісу Президента України в процесі внесення змін до процесуальних кодексів України.

Співзасновник та тренер спортивного клубу «Bullterrier Jiu-Jitsu Club».

практики

Національний судовий процес,
Оподаткування,
Податкові спори

Особиста мета

To become a real superhero of my own life!

Lifestyle

Бразильське Джиу-Джитсу, екстремальні види спорту та rock-n-roll

Життєве кредо

«Vivere est militare!»

Публікації

14/07/2020

Переведення повсякденної комунікації у віртуальний простір уже давно перетворилося з інновації на вимогу часу. Електронна комерція, ділове листування електронною поштою, Інтернет-замовлення та онлайн розрахунки – це вже норма для бізнесу. Тому, важко переоцінити вагу електронних документів у сьогоднішніх реаліях, особливо тоді, коли вони набувають статусу електронних доказів...

Дмитро Перникоза

04/05/2020

В умовах досить «турбулентної» ситуації в нашій країні та у світі в цілому, бізнес, одначе, не може бути цілковито «поставлений на холд». З огляду на це, досить велика кількість українських та іноземних компаній уже давно перейшла на сучасні цифрові технології та перевела, якщо не всю свою діяльність, то велику її частину, в електронний формат...

Дмитро Перникоза