Тетяна Бережна та Юрій Колос приєднуються до управлінської команди «Василь Кісіль і Партнери»

17/01/2019

Збори партнерів ЮФ «Василь Кісіль і Партнери» ухвалили рішення про кадрове підвищення та розширення управлінської команди. Старші юристи Тетяна Бережна та Юрій Колос призначені на посади радників фірми.

Тетяна Бережна працює у «Василь Кісіль і Партнери» з 2011 року. Тетяна спеціалізується на національному судовому процесі, зокрема, на податкових, митних та інших судових спорах про оскарження рішень державних органів. У 2017-2018 рр. міжнародні рейтинги Chambers Europe та Legal 500 визнали Тетяну професіоналом у сфері оподаткування.

Юрій Колос приєднався до фірми у 2011 році. Спеціалізація Юрія - захист інтересів клієнтів у судових комерційних спорах, а також представництво інтересів кредиторів і боржників у справах про банкрутство. Юрій має досвід ведення судових справ із врегулювання спорів щодо публічних закупівель, щодо нерухомості та будівництва, зокрема спорів щодо прав на нерухоме майно та земельні ділянки, інвестиційних спорів у будівництві, спорів з контролюючими органами щодо проведення перевірок та ін.

Андрій Стельмащук, керуючий партнер «Василь Кісіль і Партнери» так прокоментував цю подію: «Я надзвичайно радий за наших колег, які приєдналися до фірми ще будучи студентами НаУКМА. Пройшовши шлях від стажистів до радників, Тетяна і Юрій довели, що вони є талановитими юристами, які готові до наполегливої праці та професійного зростання. Впевнений, що це призначення сприятиме більш динамічному розвитку судової та податкової практик фірми».