"Василь Кісіль і Партнери" - радник компанії Central European Media Enterprises з питань придбання частки в ТРК "Студія "1+1"

08/07/2008

ЮФ "Василь Кісіль і Партнери" надала консультації компанії Central European Media Enterprises (СМЕ) з питань придбання міноритарної частки в статутному капіталі ТРК "Студія "1+1". Про завершення придбання було офіційно оголошено 1 липня 2008 р. В результаті трансакції СМЕ збільшила належну їй частку до 90% статутного капіталу ТРК "Студія "1+1" та має опціон на придбання решти 10%.

Загальна сума винагороди, сплаченої СМЕ в ході трансакції, склала 219,6 млн. дол. США: Борис Фуксман та Олександр Роднянський отримали винагороду в розмірі 79,6 млн. дол. США, сума винагороди Ігорю Коломойському склала 140 млн. дол. США.

"1+1" є загальнонаціональним телеканалом, що веде ефірне та супутникове мовлення із технічним покриттям близько 95% території України. Частка аудиторії телеканалу за підсумками 2007 р. в середньому склала 16%. Міжнародна версія телеканалу - "1+1 International" доступна в кабельних мережах США, Канади, Ізраїлю, а також в мережі Інтернет.

Юридичним радником СМЕ з питань українського права виступила ЮФ "Василь Кісіль і Партнери". Юристи фірми надали консультації з питань проведення передпродажної реструктуризації групи компаній "Студія "1+1" та українських аспектів трансакції, в тому числі здійснили підготовку та прийняли участь в обговоренні українських документів по трансакції, а також їх укладенні. Юридичні консультації з питань іноземного права та супроводження угоди в іноземних юрисдикціях здійснювала, зокрема, компанія Debevoise & Plimpton LLP.

Юридичний супровід трансакції забезпечила команда ЮФ "Василь Кісіль і Партнери" в складі старшого юриста Анни Бабич та юриста Сергія Савчука під загальним керівництвом партнера Дениса Лисенка, який очолює корпоративну практику та практику злиттів та поглинань фірми.