Василь Кісіль і Партнери консультують Групу Аврора щодо залучення інвестицій від Horizon Capital

14/07/2021

Василь Кісіль і Партнери виступили юридичним радником Групи компаній Аврора в угоді з придбання фондом прямих інвестицій Horizon Capital міноритарного пакету акцій Аврори. Проєкт розпочався у 2020 році, а на початку липня 2021 року відбулося закриття угоди та передача акцій інвестору.

Команда Василь Кісіль і Партнери допомогла структурувати Групу перед угодою, представила Аврору в переговорах, спільно з юридичним радником інвестора підготувала трансакційні договори, а також консультувала щодо залучення фінансування в Україну та з питань торговельної діяльності. Наша команда також представила Групу Аврора в процесі отримання дозволу Антимонопольного комітету України на угоду.

«Ми раді залучити до нашого бізнесу такого поважного міноритарного інвестора, як Horizon Capital. Разом ми плануємо створити 10 000 робочих місць і вивести черговий український бізнес та українських виробників на міжнародну арену. Професійна команда нашого юридичного партнера Василь Кісіль і Партнери проактивно, 24/7, робили все необхідне, щоб ця угода була реалізована у порозумінні та з максимальною цінністю для всіх стейкхолдерів», – прокоментував Тарас Панасенко, СЕО Групи Аврора.

«Наша команда була надзвичайно рада зробити свій внесок в успішну реалізацію цього багатообіцяючого проєкту. Це був еталонний приклад злагодженої роботи різних команд учасників угоди на всіх рівнях. Ми особливо вболіваємо за успішний прогресивний український бізнес із цінностями. «Взаємодій заради мрій» – одна з цінностей Аврори. Вона і втілилася у залученні інвестора для спільної реалізації амбітної мети», – зазначив Володимир Ігонін, партнер Василь Кісіль і Партнери, керівник практики корпоративного права та злиттів і поглинань.

Над корпоративною підготовкою Групи і M&A трансакцією працювали Володимир Ігонін, партнер, і юрист Артем Шматов. Отримання дозволу Антимонопольного комітету, а також торговельні питання супроводжували Анна Сісецька, партнерка практик антимонопольного права та торгівлі, а також юристи Євгеній Сенченко і Ірина Савчук.

Група компаній Аврора є одним із лідерів у сегменті магазинів формату «dollar store» в Україні. Мережа Групи, заснованої в Полтаві у 2011 році, наразі нараховує більше 650 фірмових магазинів. В Аврорі використовують прогресивний технологічний підхід у веденні бізнесу, забезпечуючи йому швидкі темпи розвитку: за останні шість років мережа зросла більш ніж у 10 разів.

Horizon Capital є провідною інвестиційною компанією в Центральній та Східній Європі, яка управляє фондами прямих інвестицій з активами понад 1.1 млрд доларів США та більш ніж 27-річним інвестиційним досвідом у регіоні. Компанія є активним інвестором, що підтримує підприємців–візіонерів, які трансформують бізнес-середовище в Україні та регіоні.