"Василь Кісіль і Партнери" супроводжують відкриття нового магазину "Ашан"

21/06/2018

Навесні 2018 р. мережа гіпермаркетів "Ашан" в Україні поповнилася новим "Ашан Зоряний" в м. Дніпрі. Суперстор із торговою площею близько 3500 м² розташований у ТРЦ "Дафі".

Фірма "Василь Кісіль і Партнери" виступила юридичним радником "Ашан Україна" з питань оренди приміщень. Зокрема, до прийняття рішення про вибір розміщення для нового гіпермаркету, юристи фірми провели юридичну перевірку ТРЦ, його власника, земельної ділянки та пов'язаних з ними договорів і зобов'язань. Після прийняття рішення про оренду юристи підготували проект договору з урахуванням вимог "Ашан" до подібних операцій.

Юридичний супровід здійснювала команда практики нерухомості "Василь Кісіль і Партнери" в складі партнера Олександра Бородкіна та юристів Романа Рябенка й Анатолія Пашинського.

Мережа магазинів "Ашан", яка належить французькій "Groupe Auchan SA", входить в топ-13 найбільших продавців продуктів харчування у світі, присутня в 17 країнах в Європі, Азії та Африці. В Україні "Ашан" представлена в 9 обласних центрах.

Будівельно-інвестиційна компанія "Дафі" веде діяльність у сфері комерційної нерухомості й володіє двома однойменними ТРЦ у Харкові й Дніпрі. Загальна площа – понад 100 тис. м2. ТРЦ у м. Дніпрі, площею 20 тис. м2, ввели в експлуатацію в листопаді 2005 р.