проєкт

Будівництво нової дороги загального користування

14 березня 2018 року українські підприємства Corteva Agriscience, сільськогосподарський підрозділ DowDuPont та Полтавська обласна державна адміністрація повідомили про підписання меморандуму про співпрацю з метою розвитку дорожньої інфраструктури в Диканському районі, де розташований виробничий комплекс компанії.

Відповідно до меморандуму ТОВ «Піонер Насіння Україна» та ТОВ «Стасі Насіння» погодилися надати допомогу місцевій спільноті села Стасі та направити інвестиції в будівництво нової дороги загального користування, яка змінить рух вантажівок до і від насіннєвого заводу без впливу на сільську місцевість.

Інвестор готовий виділити близько 1 мільйона доларів США протягом 2018 року для реалізації проекту. Полтавська обласна державна адміністрація буде відповідати за будівництво нової дороги та її подальше обслуговування.

«Василь Кісіль і Партнери» супроводжують будівництво заводу з виробництва насіння кукурудзи та соняшнику бренду Pioneer® з найперших кроків інвестора щодо відведення земельної ділянки, отримання дозволів і погоджень, укладення договорів щодо будівництва, прийняття окремих черг в експлуатацію тощо. Юристи фірми також супроводжують поточну господарську діяльність українських компаній групи DowDuPont щодо виробництва і продажу насіння та інших питань.

Олександр Бородкін, партнер практики нерухомості і будівництва зазначає: «Питання будівництва окремої дороги до заводу назріло давно. Ще на зорі будівництва заводу існувала домовленість з територіальною громадою с. Стасі щодо цього. Однак у сільської громади не достатньо повноважень, щоб вилучити землю, змінити її цільове призначення, розробити і погодити проект, отримати дозволи, прийняти дорогу в експлуатацію, утримувати і обслуговувати її тощо. Тому питання було підняте на рівень області. Ми допомогли пропрацювати його юридичну сторону в достатніх подробицях, щоб спеціалісти обладміністрації і облгеокадастру повірили в здійсненність проекту і зголосилися сприяти інвестору».

Виробничий комплекс ТОВ «Стасі Насіння» працює з 2013 року. Компанія DuPont Pioneer, попередник DowDuPont, інвестувала у будівництво понад 56 мільйонів доларів США. Завод виробляє високоякісне насіння кукурудзи та соняшнику бренду Pioneer® для українських сільгоспвиробників. На підприємстві працюють біля 60 штатних співробітників та більше 200 підрядних та сезонних працівників. Воно має статус великого платника податків у регіоні. Компанія активно підтримує місцеву громаду програмами корпоративної соціальної відповідальності та вже інвестувала понад 2 мільйонів гривень у розвиток села, спрямовуючи кошти на поліпшення медицини, освіти та соціального життя мешканців с.Стасі.

клієнт:

Corteva Agriscience, сільськогосподарський підрозділ DowDuPont

команда

Олександр Бородкін

Партнер, адвокат

Нерухомість та будівництво,
Оподаткування,
Торгівля та комерційна діяльність,
Відновлювальна енергетика,
Транспорт та інфраструктура

Роман Рябенко

Старший юрист, адвокат

Банківське та фінансове право,
Державно-приватне партнерство та закупівлі,
Енергетика та природні ресурси,
Нерухомість та будівництво,
Будівництво та забудова,
Відновлювальна енергетика,
Споживчі товари та роздрібна торгівля,
Транспорт та інфраструктура

На жаль, за вашим запитом нічого не знайдено