Антимонопольне та конкурентне право

Надаємо повний спектр антимонопольних послуг і більше 
Представляємо клієнтів у розслідуваннях Антимонопольного комітету, оскаржуємо рішення Антимонопольного комітету у судах, допомагаємо захистити свої інтереси через звернення до комітету та виконати регуляторні вимоги, отримавши відповідний дозвіл.

Фокусуємося на економіці 
Сильна сторона практики – це ґрунтовні економічні знання, які дозволяють нам спілкуватися однією мовою із представниками Антимонопольного комітету, які у своїй більшості економісти, а не юристи. 
 
Маємо якісний досвід у різних індустріях 
Розуміємося на таких галузях як FMCG, DIY, авіація, енергетика, фінансовий сектор, аграрний сектор, ІТ, телекомунікації тощо.

«Василь Кісіль і Партнери має надзвичайну, надійну репутацію. Фірма працює за високими стандартами»

Chambers Europe 2024

Публікації

12/07/2022

11 липня стало відомо, що «Медіа Група Україна» Ріната Ахметова віддає державі ліцензії на всі медіа. Офіційна причина – вступ у дію антиолігархічного закону. Закон встановлює нові правила життя для олігархів, проте дозволяє вибіркове ставлення до того, кого призначити олігархом. Як він працюватиме?

Олександр Бородкін

30/08/2021

Стаття доступна англійською мовою

Євгеній Сенченко, Анна Сісецька

28/01/2021

Останній рік був напруженим як для представників бізнесу, які у будь-який спосіб намагалися втриматися на плаву під час дії жорстких карантинних обмежень, так і для контролюючих органів, які мали слідкувати за тим, щоб бізнес продовжував діяти в межах закону та чесних торговельних практик. Особлива роль у цьому процесі традиційно дісталась Антимонопольному комітету України...

Євгеній Сенченко, Анна Сісецька

10/12/2020

Право СОТ та українське законодавство передбачають можливість застосування численних інструментів торговельного захисту, серед яких значну увагу приділено заходам, спрямованим на захист національних виробників від демпінгового імпорту, – антидемпінговим заходам. Форма застосування антидемпінгових заходів – установлення антидемпінгових мит...

Євгеній Сенченко, Анна Сісецька

команда

Маркіян Когут

Молодший юрист

Антимонопольне та конкурентне право

Євгеній Сенченко

Старший юрист

Антимонопольне та конкурентне право,
Авіація

Анна Сісецька

Партнерка, адвокатка

Антимонопольне та конкурентне право,
Банківське та фінансове право,
Торгівля та комерційна діяльність,
Авіація,
Споживчі товари та роздрібна торгівля,
Транспорт та інфраструктура

На жаль, за вашим запитом нічого не знайдено