Керуючий партнер, адвокат

Андрій
Стельмащук

досвід

Андрій захищає інтереси клієнтів у судах з 2003 року.

Фахівець у вирішенні спорів.

Амбасадор Legal Tech проєктів в Україні.

Член Правління Асоціації правників України. 

Секретар Наглядової Ради Національного університету "Києво-Могилянська академія".

Визнання

  • Chambers Global 2016-2018 відзначає Андрія в сфері вирішення податкових спорів: "Він має надзвичайно високий рівень юридичної грамотності, а також знань про судовий процес".

  • Chambers Europe 2016-2018 характеризує Андрія Стельмащука як "технічно сильного" юриста у вирішенні податкових спорів.

  • Legal 500 з 2014 року відзначає Андрія у сферах оподаткування та вирішення спорів, а з 2019 року також у практиці Кримінального права.

  • World Tax Review 2016 відзначає "Андрій Стельмащук очолює податкову практику фірми, яка успішно супроводжує складні проєкти".

  • Best Lawyers з 2013 року включає Андрія до переліку кращих експертів у вирішенні спорів та оподаткуванні в Україні, а з 2020 у національному судовому процесі.

практики

Національний судовий процес,
Агробізнес

Особиста мета

Ironman World Championship

Lifestyle

Триатлон

Життєве кредо

«Live fast, stay young»

Обрані проєкти

Публікації

04/06/2020

Майже 30 років тому на політичній мапі світу Україна постала суверенною і незалежною країною. Сьогодні її розвиток безпосередньо залежить від усіх пройдених нею історичних етапів. Наприклад, спадок УРСР – виклик, який ми долаємо дотепер. Чи вдалося Україні за роки незалежності подолати бідність і які сфери потрібно зробити пріоритетами розвитку...

Андрій Стельмащук

22/05/2020

Стаття доступна англійською мовою

Тетяна Бережна, Андрій Стельмащук

08/10/2019

Інтерв'ю із Андрієм Стельмащуком

Андрій Стельмащук