Антикорупційні питання

Заповнюємо електронні декларації будь-якої складності «під ключ»

 

Швидко та якісно заповнюємо електронні декларації. Жоден з наших клієнтів по заповненню декларацій ніколи не був під загрозою притягнення до відповідальності. 

 

Супроводжуємо повні перевірки декларацій НАЗК

 

Наші фахівці супроводжують повні перевірки НАЗК з моменту їх введення у 2016 році. Ми добре знаємо, як мислить НАЗК, і завжди здатні бути на крок попереду.

 

Консультуємо з будь-яких питань антикорупційного законодавства та законодавства про державну службу 

 

Консультуємо посадовців усіх рівнів щодо конфлікту інтересів, отримання подарунків, приписів НАЗК, сумісництва, передачі корпоративних прав в управління, законодавства про державну службу.

 

Захищаємо під час службових розслідувань

 

Захищаємо від спроб притягнення до дисциплінарної відповідальності за надуманими корупційними обвинуваченнями. Відстоюємо інтереси в суді у разі незаконних дій роботодавця за результатами службового розслідування.

 

Представляємо у справах про адміністративні правопорушення, пов’язаних з корупцією

 

Представляємо клієнтів у судових справах про адміністративні правопорушення, пов'язані з корупцією. Жоден із наших клієнтів не був внесений до Реєстру корупціонерів за результатами судового розгляду.

 

Захищаємо у кримінальних провадженнях про декларування недостовірної інформації, незаконне збагачення та у справах про необґрунтовані активи

 

Розробляємо ефективну стратегію захисту ще на етапі реєстрації кримінального провадження. На стадії досудового слідства збираємо докази захисту та фокусуємо зусилля на закритті провадження. 

 

Супроводжуємо діяльність політичних партій

 

Консультуємо з будь-яких питань діяльності політичних партій, зокрема питань звітування і державного фінансування. Супроводжуємо перевірки партій НАЗК, Рахунковою палатою, Державною податковою службою та іншими органами.

 

Розробляємо антикорупційні програми для юридичних осіб

 

Готуємо антикорупційні програми для державного і приватного сектору, які допомагають зменшити корупційні ризики, оптимізувати бізнес-процеси та збільшити прибутковість компанії

Василь Кісіль і Партнери надає послуги бездоганного рівня

LEGAL 500 2018

Публікації

02/11/2021

Чому НАЗК досі не включило ключовий антикорупційний механізм. «Щоб ти жив на саму зарплату!» — так звучить один із найстрашніших прокльонів на пострадянському просторі. Проте для державних службовців ця фраза фактично має бути життєвим кредо... 

Анатолій Пашинський

24/09/2021

Корупція — це не лише хабарництво в державних органах, про яке ми звикли чути з новин. На жаль, сьогодні непоодинокими є випадки корупції в бізнесі. Відсутність прозорих процедур, кумівство, використання майна компанії у особистих інтересах — усі ці прикрі явища є поширеними як у державному, так і у приватному секторі.

Анатолій Пашинський

09/08/2021

Коли ми чуємо слово «корупціонер», більшість із нас уявляє собі цинічного чиновника з мільйонними відкатами та злочинними схемами. Проте в українських реаліях все не так просто...

Анатолій Пашинський

30/07/2021

Дебати в Парламенті, політичні токшоу, переговори з МВФ, розмови держслужбовців біля ватеркулера… За останній рік всі ці події мали щонайменше одну спільну рису – під час майже кожної з них згадувалося про електронне декларування...

Анатолій Пашинський

команда

Тетяна Бережна

Радниця, адвокатка

Антикорупційні питання,
Національний судовий процес,
Оподаткування,
Податкові спори

Анатолій Пашинський

Радник, адвокат

Антикорупційні питання,
Корпоративне право / Злиття та поглинання,
Приватні клієнти та управління приватним капіталом

Соломія Петрик

Юристка

Антикорупційні питання,
Корпоративне право / Злиття та поглинання

Андрій Слюсар

Старший юрист, адвокат

Антикорупційні питання,
Комплаєнс та розслідування,
Кримінальне право,
Прецедентне право ЄCПЛ

На жаль, за вашим запитом нічого не знайдено