Антикорупційні питання

Заповнюємо електронні декларації будь-якої складності «під ключ»

Швидко та якісно заповнюємо електронні декларації. Жоден з наших клієнтів по заповненню декларацій ніколи не був під загрозою притягнення до відповідальності.  

Консультуємо з будь-яких питань антикорупційного законодавства

Консультуємо посадовців усіх рівнів щодо конфлікту інтересів, отримання подарунків, сумісництва, передачі корпоративних прав в управління.

Супроводжуємо повні перевірки декларацій НАЗК

Наші фахівці супроводжують повні перевірки НАЗК з моменту їх введення у 2016 році. Ми добре знаємо, як мислить НАЗК, і завжди здатні бути на крок попереду.

Захищаємо під час службових розслідувань

Консультуємо з питань запобігання притягнення до дисциплінарної відповідальності за надуманими корупційними обвинуваченнями. Відстоюємо інтереси у суді у разі незаконних дій роботодавця за результатами службового розслідування.

Супроводжуємо у справах про адміністративні правопорушення, пов’язаних з корупцією

Обґрунтовуємо та відстоюємо правову позицію підзахисного у справах про адміністративні правопорушення, пов'язані з корупцією.

Захищаємо у кримінальних провадженнях про декларування недостовірної інформації

Розробляємо ефективну стратегію захисту від кримінальних звинувачень в декларуванні недостовірної інформації ще на етапі реєстрації кримінального провадження. На стадії досудового слідства фокусуємо процесуальні зусилля на закритті кримінального провадження та збираємо докази захисту.

Василь Кісіль і Партнери надає послуги бездоганного рівня

LEGAL 500 2018

Обрані проєкти

Керівник великого державного підприємства

Керівник державного підприємства

Керівник центрального органу виконавчої влади

Публікації

27/04/2020

Коли ми чуємо слово "подарунок", більшість із нас уявляє собі щось завернуте у різнокольоровий папір зі стрічкою-бантиком. Аналогічне бачення має і значна кількість посадовців. Останніми роками все менше чиновників відкрито порушує закон та приймає у подарунок дорогий алкоголь, коштовні речі чи грошові кошти...

Анатолій Пашинський

14/04/2020

Як казав давньогрецький філософ Геракліт: "Єдиною постійною річчю в житті є зміни". Хоча цій цитаті вже понад 2 500 років, вона дуже влучно характеризує цьогорічну кампанію електронного декларування в Україні...

Анатолій Пашинський

03/04/2020

Якось один із співробітників НАЗК іронічно зазначив, що дедлайн подання декларацій не випадково був встановлений саме на 1 квітня – День сміху. Дійсно, з 2016 року кожна кампанія електронного декларування мала свої «забави»: проблеми з реєстром декларацій, постійні зміни законодавства, непослідовні роз’яснення НАЗК тощо...

Анатолій Пашинський

18/02/2020

Багаторічний досвід е-декларування свідчить, що найскладнішим є не безпосереднє заповнення електронної форми на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК), а саме процес попереднього збору усієї необхідної інформації. Запропоновані нижче кроки допоможуть правильно підготуватись до подання електронної декларації у 2020 році з мінімальними витратами часу і зусиль. У процесі підготовки ми рекомендуємо робити нотатки щодо кожного пункту, а також сформувати для себе окрему папку з копіями усіх документів. Це не лише суттєво спростить саме заповнення декларації, а й дозволить мати необхідні папери під рукою у випадку проведення повної перевірки НАЗК чи журналістських розслідувань.

Анатолій Пашинський

команда

Тетяна Бережна

Радниця, адвокатка

Антикорупційні питання,
Національний судовий процес,
Оподаткування,
Податкові спори

Анатолій Пашинський

Старший юрист, адвокат

Антикорупційні питання,
Корпоративне право / Злиття та поглинання,
Приватні клієнти та управління приватним капіталом

Андрій Слюсар

Старший юрист, адвокат

Антикорупційні питання,
Комплаєнс та розслідування,
Кримінальне право,
Прецедентне право ЄCПЛ

На жаль, за вашим запитом нічого не знайдено