Антикорупційні питання

Заповнюємо електронні декларації будь-якої складності «під ключ»

Швидко та якісно заповнюємо електронні декларації. Жоден з наших клієнтів по заповненню декларацій ніколи не був під загрозою притягнення до відповідальності.  

Консультуємо з будь-яких питань антикорупційного законодавства

Консультуємо посадовців усіх рівнів щодо конфлікту інтересів, отримання подарунків, сумісництва, передачі корпоративних прав в управління.

Супроводжуємо повні перевірки декларацій НАЗК

Наші фахівці супроводжують повні перевірки НАЗК з моменту їх введення у 2016 році. Ми добре знаємо, як мислить НАЗК, і завжди здатні бути на крок попереду.

Захищаємо під час службових розслідувань

Консультуємо з питань запобігання притягнення до дисциплінарної відповідальності за надуманими корупційними обвинуваченнями. Відстоюємо інтереси у суді у разі незаконних дій роботодавця за результатами службового розслідування.

Супроводжуємо у справах про адміністративні правопорушення, пов’язаних з корупцією

Обґрунтовуємо та відстоюємо правову позицію підзахисного у справах про адміністративні правопорушення, пов'язані з корупцією.

Захищаємо у кримінальних провадженнях про декларування недостовірної інформації

Розробляємо ефективну стратегію захисту від кримінальних звинувачень в декларуванні недостовірної інформації ще на етапі реєстрації кримінального провадження. На стадії досудового слідства фокусуємо процесуальні зусилля на закритті кримінального провадження та збираємо докази захисту.

Василь Кісіль і Партнери надає послуги бездоганного рівня

LEGAL 500 2018

Обрані проєкти

Оксана Маркарова

Максим Нефьодов

Covid-19: Business Advisor

18/02/2020

Багаторічний досвід е-декларування свідчить, що найскладнішим є не безпосереднє заповнення електронної форми на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК), а саме процес попереднього збору усієї необхідної інформації. Запропоновані нижче кроки допоможуть правильно підготуватись до подання електронної декларації у 2020 році з мінімальними витратами часу і зусиль. У процесі підготовки ми рекомендуємо робити нотатки щодо кожного пункту, а також сформувати для себе окрему папку з копіями усіх документів. Це не лише суттєво спростить саме заповнення декларації, а й дозволить мати необхідні папери під рукою у випадку проведення повної перевірки НАЗК чи журналістських розслідувань.

Анатолій Пашинський

24/10/2019

Що змінилось для декларантів після прийняття законопроекту №1029

Анатолій Пашинський

21/10/2019

З 29 жовтня 2019 року набуде чинності закон, який вносить зміни до закону України «Про публічні закупівлі». Він покликаний перезавантажити систему публічних закупівель та ставить за мету закрити усі «шпаринки», які використовували під час їхнього проведення...

Марія Чабан, Олександр Бородкін

06/03/2019

Йоганн Вольфганг фон Гете сказав: «Той, хто неправильно застібнув перший ґудзик, вже не застібнеться як слід». Хоча великий Гете навряд чи мав на увазі електронне декларування, ця цитата дуже влучно характеризує важливість правильного початку для успіху усієї справи...

Анатолій Пашинський

команда

Тетяна Бережна

Радниця, адвокатка

Антикорупційні питання,
Національний судовий процес,
Оподаткування,
Податкові спори

Анатолій Пашинський

Старший юрист

Антикорупційні питання,
Корпоративне право / Злиття та поглинання,
Приватні клієнти та управління приватним капіталом

Андрій Слюсар

Старший юрист, адвокат

Антикорупційні питання,
Комплаєнс та розслідування,
Кримінальне право,
Прецедентне право ЄCПЛ

Анна Яцишин

Молодша юристка

Антикорупційні питання,
Національний судовий процес,
Податкові спори

На жаль, за вашим запитом нічого не знайдено