Реструктуризація та банкрутство
Погашення проблемної заборгованості
За допомогою різних механізмів (відступлення права вимоги, переведення боргу, зустрічне зарахування та ін.) пропонуємо перевірені алгоритми погашення проблемної заборгованості із мінімальними ризиками для клієнта.
Протидіємо недобросовісним діям боржників
Застосовуємо дієві інструменти юридичного захисту добросовісних кредиторів від недобросовісних дій боржника та пов’язаних з ним осіб, спрямованих на «розмиття» кредиторських вимог, отримання контролю у справі про банкрутство, гальмування процедури та ін.
Пошук активів та виконання судового рішення
Допомагаємо у пошуці активів боржника в Україні та за кордоном, за рахунок яких наявний борг буде погашено, а судове рішення про стягнення боргу – виконано.
Закриття бізнесу в Україні
Застосовуємо процедуру добровільної ліквідації із переходом у процедуру банкрутства як один із ефективних способів закрити бізнес в Україні. Так добросовісний боржник має змогу уникнути затримок із проведенням перевірок контролюючими органами і ліквідувати свій бізнес у розумний строк.
«Василь Кісіль і Партнери має надзвичайну, надійну репутацію»
Chambers Europe 2024
Обрані проєкти
Публікації
22/05/2024
У ситуації коли компанія або фізична особа потрапила у скрутне фінансове становище і більше нездатна обслуговувати свої борги або повністю розрахуватися з кредиторами, стосовно такої компанії або фізичної особи може бути відкрита процедура банкрутства. В цій процедурі кредитори та суд мають вирішити подальшу долю боржника та його майна, враховуючи велику кількість факторів і процедурних питань.
27/11/2023
Задоволення кредиторських вимог є одним з основних завдань процедури банкрутства. Так, задля унеможливлення використання юридичної особи як інструменту безпідставного збагачення чужим коштом, законодавець передбачив додаткові гарантії захисту прав та інтересів кредитора від недобросовісних боржників шляхом покладення відповідальності за зобов`язаннями юридичної особи на органи управління юридичної особи, відступивши від загального принципу корпоративного права про розмежування відповідальності учасника (акціонера) та відповідальності юридичної особи.
15/08/2023
Як і багато інших, на початку 2008 року клієнт проєкту отримав іпотечний кредит в сумі 150 тис. дол. США (приблизно 750 тис. грн) для купівлі житла. Однак вже восени 2008 року Україна відчула наслідки світової фінансово-економічної кризи, що призвело до нестабільності курсу національної валюти та збільшення кількості проблемних кредитів.
02/11/2022
Як в Україні застосовують різні механізми вилучення російських активів і наскільки вони ефективні?
команда
Яна Гембаровська
Юристка
Національний судовий процес,
Реструктуризація та банкрутство,
Страхування
Олег Качмар
Партнер, адвокат
Національний судовий процес,
Реструктуризація та банкрутство,
Агробізнес,
Страхування
Ганна Рудь
Старша юристка, адвокатка
Національний судовий процес,
Реструктуризація та банкрутство,
Страхування