Праця та зайнятість

Приводимо корпоративні HR стандарти у відповідність до трудового законодавства України
Знаходимо оптимальні рішення у складних питаннях реструктуризацій, укладанні та припиненні трудових договорів, співпраці з професійними спілками та вирішенні трудових спорів.

Команда визнаних фахівців
Створили практику з питань праці та зайнятості першими на українському ринку та побудували найбільшу команду з питань людських ресурсів, яку понад 10 років визнають міжнародні юридичні рейтинги.

Впроваджуємо кращі світові практики
Ексклюзивний представник України у Ius Laboris, найбільшому світовому альянсі провідних юридичних фірм у сфері трудового права.

Поліпшуємо трудове законодавство
Залучені до підготовки проекту Трудового кодексу у складі робочої групи при Комітеті Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення.

«Досвідчена, видатна команда юристів практики праці та зайнятості»

Chambers Europe 2019

Covid-19: Business Advisor

01/04/2020

30 березня 2020 року Верховна Рада України прийняла в цілому Проєкт Закону № 3275 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-2019)», наразі не опублікований (надалі також – «Проєкт № 3275»). Загалом це комплексний закон, який вносить зміни до низки нормативно-правових актів: Податкового кодексу, всіх процесуальних кодексів, Кодексу законів про працю та інших...

Валерія Савчук, Віталій Невінчаний

19/03/2020

Запровадження карантину та введення обмежувальних заходів з метою недопущення розповсюдження COVID-19 внесло корективи у всі сфери життя, у тому числі й в організацію роботи...

Валерія Савчук

12/02/2020

У цьому дайджесті зібрано нещодавні проекти нормативно-правових актів, законодавчі зміни та роз'яснення, а також важливі судові рішення у сфері праці та зайнятості

Оксана Войнаровська, Валерія Савчук, Олександр Мельник

20/01/2020

Навіть якщо й досі ви як HR або керівник підприємства не мали справи з профспілками, то про 0,3 %, які необхідно сплачувати профспілкам, ви безперечно чули. Чули про це й майбутні голови профспілок. Про що ж йде мова?

Віталій Невінчаний

команда

Катерина Бернас

Молодша юристка

Захист персональних даних,
Національний судовий процес,
Праця та зайнятість

Оксана Войнаровська

Партнерка, адвокатка

Праця та зайнятість,
Приватні клієнти та управління приватним капіталом

Олександр Мельник

Старший юрист, адвокат

Захист персональних даних,
Комплаєнс та розслідування,
Праця та зайнятість,
Інформаційні технології

Віталій Невінчаний

Юрист, адвокат

Національний судовий процес,
Праця та зайнятість,
Приватні клієнти та управління приватним капіталом

На жаль, за вашим запитом нічого не знайдено