Партнерка, адвокатка

Оксана
Войнаровська

досвід

Займається юридичною практикою з 2001 року.

Консультує приватних клієнтів із усіх питань сімейного та спадкового права, управління приватним капіталом.

Представниця Міжнародної академії юристів із сімейного права (IFLA) в Україні.

Експертка у сфері праці та зайнятості.

Ексклюзивна представниця Ius Laboris в Україні, найбільшого всесвітнього альянсу провідних юридичних фірм у сфері трудового права.

Медіаторка, акредитована Центром ефективного вирішення спорів (CEDR), Лондон.

Визнання

  • «Ukrainian Women in Law 2016-2019» від «Юридичної Газети» включає Оксану Войнаровську до переліку кращих жінок-юристів в Україні.

  • «ТОП 100 кращих юристів України. Вибір клієнта 2012-2018» від «Юридичної газети» відзначає пані Войнаровську у сфері сімейного права, а також праці та зайнятості.

  • Chambers Europe 2013 – 2019 рр. називає Оксану «одним з найвідоміших імен на ринку праці та зайнятості. Вона відома завдяки своїм знанням та сильним технічним навичкам».

  • Із 2009 року Best Lawyers включає пані Войнаровську до переліку рекомендованих юристів України в сферах праці та зайнятості, вирішенні спорів, з 2014 року - у сімейному праві, а з 2020 у судовій практиці.

  • У 2019 році Best Lawyers визнав Оксану Войнаровську Юристкою року в Україні у практиці праці та зайнятості.

  • Women in Business Law від Expert Guides визнає Оксану провідною експерткою у сфері праці та зайнятості у 2015-2016 рр.

  • Guide to the World's Leading Labour and Employment Lawyers визнає Оксану провідною експерткою у сфері праці та зайнятості в Україні.

практики

Праця та зайнятість,
Приватні клієнти та управління приватним капіталом

Lifestyle

Подорожі, cooking, флористика

Обрані проєкти

Італійський виробник побутової техніки

Глобальна система грошових переказів

Датська IT компанія

Публікації

07/04/2020

Особистий заповіт – це звична для нас форма спадкового планування. У ньому спадкодавець може на власний розсуд розпорядитися своїми активами на випадок смерті та визначити коло бажаних спадкоємців...

Дарина Лисик, Оксана Войнаровська

12/02/2020

У цьому дайджесті зібрано нещодавні проекти нормативно-правових актів, законодавчі зміни та роз'яснення, а також важливі судові рішення у сфері праці та зайнятості

Олександр Мельник, Оксана Войнаровська, Валерія Савчук

12/12/2019

Світ стає глобальним, і податкові органи не є винятком із цього процесу. Зовсім скоро оптимізувати податки, відкривши рахунок або бізнес у державі з меншим рівнем оподатковування, буде просто неможливо. Україна теж рухається цим шляхом. Ось найважливіші податкові зміни, які відбудуться (або можуть відбутися) у найближчому майбутньому...

Оксана Войнаровська

18/09/2019

21 серпня 2019 р. набула чинності Постанова Кабінету Міністрів України № 823 «Деякі питання здійснення державного нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю», яка повернула перевірки Держпраці та її територіальних органів...

Оксана Войнаровська, Валерія Савчук