Партнерка, адвокатка

Оксана
Войнаровська

досвід

Займається юридичною практикою з 2001 року.

Консультує приватних клієнтів із усіх питань сімейного та спадкового права, управління приватним капіталом.

Представниця Міжнародної академії юристів із сімейного права (IFLA) в Україні.

Експертка у сфері праці та зайнятості.

Ексклюзивна представниця Ius Laboris в Україні, найбільшого всесвітнього альянсу провідних юридичних фірм у сфері трудового права.

Медіаторка, акредитована Центром ефективного вирішення спорів (CEDR), Лондон.

Визнання

  • «Ukrainian Women in Law 2016-2019» від «Юридичної Газети» включає Оксану Войнаровську до переліку кращих жінок-юристів в Україні.

  • «ТОП 100 кращих юристів України. Вибір клієнта 2012-2018» від «Юридичної газети» відзначає пані Войнаровську у сфері сімейного права, а також праці та зайнятості.

  • Chambers Europe 2013 – 2019 рр. називає Оксану «одним з найвідоміших імен на ринку праці та зайнятості. Вона відома завдяки своїм знанням та сильним технічним навичкам».

  • Із 2009 року Best Lawyers включає пані Войнаровську до переліку рекомендованих юристів України в сферах праці та зайнятості, вирішенні спорів, з 2014 року - у сімейному праві, а з 2020 у судовій практиці.

  • У 2019 році Best Lawyers визнав Оксану Войнаровську Юристкою року в Україні у практиці праці та зайнятості.

  • Women in Business Law від Expert Guides визнає Оксану провідною експерткою у сфері праці та зайнятості у 2015-2016 рр.

  • Guide to the World's Leading Labour and Employment Lawyers визнає Оксану провідною експерткою у сфері праці та зайнятості в Україні.

  • Юридична Газета 2020 включає Оксану Войнаровську в перелік лідерів практик України у сферах сімейного права та приватних клієнтів. Оксана також увійшла до «ТОП 100 кращих юристів України. Вибір клієнта 2020» від видання «Юридична газета».

практики

Праця та зайнятість,
Приватні клієнти та управління приватним капіталом

Lifestyle

Подорожі, cooking, флористика

Обрані проєкти

Італійський виробник побутової техніки

Глобальна система грошових переказів

Датська IT компанія

Публікації

17/09/2020

17/08/2020

Стаття доступна англійською мовою

Оксана Войнаровська

07/04/2020

Особистий заповіт – це звична для нас форма спадкового планування. У ньому спадкодавець може на власний розсуд розпорядитися своїми активами на випадок смерті та визначити коло бажаних спадкоємців...

Дарина Лисик, Оксана Войнаровська

15/03/2020

Сімейний бізнес заснований на довірі й загальній націленості на результат всіх членів родини, у тому числі подружжя. Але ніхто не застрахований від сімейних негараздів, які можуть призвести до розірвання шлюбу й подальшого поділу майна подружжя, включаючи бізнеси-активи...

Оксана Войнаровська, Дарина Лисик