Найкращі практики

 • The European Legal 500 Law Firms in Europe - 2001 Edition 2001

  Як зазначено вище, найбільш важливим критерієм оцінки українських фірм є їх здатність надавати послуги міжнародним клієнтам на рівні очікуваних стандартів. За цим показником фірма "Василь Кісіль і Партнери" є такою, яку рекомендують найбільш часто.
  Ім'я партнера Василя Кисіля є особливо шанованим за його вміння працювати з клієнтами, при цьому і фірма в цілому має вагоміше ім'я за будь-яку з інших українських фірм за рівнем надання юридичних послуг.

 • Chambers Global: The World's Leading Lawyers 2001-2002 2002

  "Василь Кісіль і Партнери" - це професійна та успішна українська фірма, яка має репутацію, незрівнянну з репутацією будь-якого з її українських колег.

 • Chambers Global: The World's Leading Lawyers 2003 2003

  Юридична фірма "Василь Кісіль і Партнери" незмінно рекомендується як одна з найкращих юридичних фірм України у галузі корпоративного права, інвестицій та судочинства.

 • Chambers Global 2007: Corporate/Commercial 2006

  Це одна з найдосвідченіших юридичних фірм України, відома як компанія, що надає “всеохоплюючу юридичну підтримку та послуги найвищої якості”. Фірму рекомендують як незмінного лідера в практиці судочинства, яку представляють високопрофесійні та шановані фахівці права в цій галузі.

 • Chambers Global: The World's Leading Lawyers 2006 2006

  "Василь Кісіль і Партнери" - у всіх відношеннях краща юридична фірма України, яка має кваліфікованих юристів практично в кожній галузі права. "Батько-засновник фірми" Василь Кисіль є лідером у питаннях українського цивільного права. Олег Макаров, зі своєї сторони, безперервно вражає колег професіоналізмом і користується надзвичайною повагою за свою судову практику.

 • Chambers Europe 2008: Real Estate 2008

  Компанія: "солідна і шанована компанія на ринку України, що надає якісні і надійні консультації". Два партнери і десять юристів практики консультують клієнтів, у тому числі забудовників, що працюють в області нерухомості, а також будівельні компанії, надаючи комплексну юридичну підтримку в процесі будівництва.
  Юристи: клієнти надають похвальні відгуки про перспективного і енергійного партнера Олександра Хоменко, відзначаючи його «конструктивний підхід у досягненні поставленої мети».

 • Chambers Europe 2008: Dispute Resolution 2008

  Компанія: як одна з провідних в Україні, компанія одержує позитивні «відгуки завдяки винятково сильній і шанованій в широких колах» практиці. Конкуренти відзначають її «солідність і авторитетність у галузі судочинства, а також незмінно активну позицію в судах», у той час як клієнти стверджують, що компанія «безумовно надає підкріплені практикою висновки і цінні консультації».
  Один з конкурентів наголошує: "Ми завжди без коливань рекомендуємо своїм клієнтам цю компанію".
  Юристи: «Провідний бренд з практичним досвідом роботи в судах». Нещодавно до компанії приєднався Вадим Беляневич, що раніше працював у юридичній фірмі "Сергій Козяков і Партнери". Відповідно до джерел, завдяки його щоденному активному «залученню у поєднання з відмінною академічною базою» пан Беляневич є видатним експертом у веденні судових справ.
  Олег Макаров, один з найвідоміших професіоналів в області судочинства, неодноразово одержував найкращі відгуки оглядачів завдяки своєму «значному досвіду», а також «раціональному і зваженому підходу до рішення робочих питань». За словами одного з конкурентів, «судовий процес, у якому опонентом виступає пан Макаров, схожий на гру в шахи – це завжди цікаво і захоплююче».
  Перспективний партер Олексій Філатов завоював довіру клієнтів завдяки своєму «ініціативному підходу і поглибленню в деталі судової справи».

 • Юристи України 2008. ВИБІР КЛІЄНТА 2008

  Згідно з 2-м щорічним дослідженням ЮР.ГАЗЕТИ «Юристи України 2008. Вибір клієнта» шість видатних експертів в області права ЮФ “Василь Кісіль і Партнери» увійшли до списку 50 кращих юристів України.
  Результати дослідження «Юристи України 2008. Вибір клієнта» формуються на основі анкетування юрисконсультів 650 провідних українських компаній, які відповідали на питання: «Кому з юристів країни (крім Ваших співробітників) Ви б довірили рішення правових проблем Вашого підприємства?». Завдяки глибоким професійним навичкам та індивідуальним якостям старший партнер компанії В. І. Кисіль, керуючий партнер О. А. Макаров, партнер і керівник практики нерухомості О. А. Хоменко, радники В. Е. Беляневич і Т. В. Сліпачук, а також старший юрист Наталія Доценко-Білоус увійшли до списку обраних клієнтами юристів.
  Крім того, цього року пан Макаров був визнаний лідером судової практики країни, а пані Доценко-Білоус - лідером практики нерухомості. Старший юрист ВКП Андрій Стельмащук увійшов до списку «Топ-10 молодих і талановитих» - новий проект, до якого редколегія «Вибір клієнта 2008» включила яскравих молодих (до 35 років) особистостей юридичного ринку країни.

 • Chambers Global 2008: Corporate/Commercial Band 2008

  «…Традиційно, корпоративна практика фірми вважається однією з найсильніших в країні. Більшість оглядачів сходяться на тому, що завдяки багатому досвідові та професіоналізму, старший партнер фірми, Василь Іванович Кисіль, є легендарною особистістю цього адвокатського об’єднання.
  Однак і сама фірма користується бездоганною репутацією, неодноразово визнається як «надзвичайно відповідальна, старанна та практична».

 • Best Lawyers International 2009 2009

  «Best Lawyers» - це найстаріше і одне з найавторитетніших рейтингових видань в галузі юриспруденції. Протягом чверті століття воно допомагає юристам і клієнтам знайти юридичного радника в незнайомих юрисдикціях або незнайомих галузях спеціалізації. «Best Lawyers» складає списки видатних юристів, проводячи вичерпний аналіз експертних оцінок, що надаються на конфіденційній основі тисячами провідних юристів своїм колегам по галузі. Вперше в 2009 р. в рейтинг включена Україна і, в результаті, ЮФ «Василь Кісіль і Партнери» посіла перше місце в країні, а її 10 юристів увійшли в список провідних юристів у своїй галузі спеціалізації та посіли перше місце в Україні в рейтингу найкращих юристів в галузі арбітражу та медіації, судової практики та нерухомості.
  До складу Консультативної ради видання «Best Lawyers» входять корифеї права майже з усіх країн світу, а також провідні юридичні радники глобальних компаній, що мають присутність майже на кожному континенті. Керуючому партнеру ЮФ "Василь Кісіль і Партнери" Олегу Макарову дісталася почесна місія представляти українську юридичну спільноту в Консультативній раді разом із трьома іншими відомими представниками провідних юридичних фірм України.
  Коментуючи своє обрання до Консультативної ради «Best Lawyers», пан Макаров, який увійшов в рейтинг провідних юристів у галузі арбітражу, медіації та судової практики за даними експертної оцінки «Best Lawyers», заявив: «Мені особливо приємно, що команда ЮФ «Василь Кісіль і Партнери» забезпечила нам перше місце серед українських юридичних компаній у першому випуску рейтингу «Best Lawyers» нашого регіону. Я пишаюся тим, що в рейтинг увійшла рекордна кількість моїх видатних колег - 10 - в особі Василя Івановича Кисіля (№1 в галузі арбітражу та медіації, інвестиційного права, судової практики і корпоративного права), Вадима Беляневича (№1 – судова практика, арбітраж, медіація), Олега Альошина (№1 – судова практика, нерухомість), Олексія Філатова (№1 – судова практика), Тетяни Сліпачук (№1 – арбітраж, медіація), Дениса Лисенка (№1 – корпоративне право), Оксани Войнаровської (праця і зайнятість), Марії Ніжнік (антимонопольне право) та Наталії Доценко-Білоус (нерухомість)».

 • IFLR 1000 (International Financial Law Review) 2009 2009

  IFLR 1000 2009 називають ЮФ «Василь Кісіль і Партнери» одним із лідерів у сфері фінансового і корпоративного права.
  IFLR 1000 (International Financial Law Review) являє собою єдине видання, що спеціалізується на міжнародних дослідженнях провідних юридичних фірм в області фінансового консультування. Укладачами довідника є професійна команда журналістів з Нью-Йорка, Лондона й Гонконгу, що пишуть про право й ринок юридичних послуг.
  Цього року видання відзначило практику банківського й фінансового права ЮФ «Василь Кісіль і Партнери» і рекомендувало послуги фірми в секторі злиттів і поглинань завдяки ряду успішних угод, більшість яких здійснювалися під керівництвом партнера фірми Дениса Лисенка.

 • Chambers Europe 2009: Corporate Real Estate 2009

  Ця команда, очолювана двома партнерами, до складу якої входять 15 юристів, здатна впоратися із найширшим спектром робіт у галузі нерухомості, включаючи питання укладення угод і надання консультацій, а також питання будівництва. Практика надає послуги переважним чином іноземним інвесторам і девелоперам, а також великій кількості місцевих клієнтів. Відзначено значний досвід практики в супроводженні будівельних проектів: увага приділяється кожній деталі від запуску проекту і до його завершення.
  Юристи практики спеціалізуються в супроводженні проектів з житлової та комерційної нерухомості, включаючи будівництво готелів, і мають професійні навички в інфраструктурних і сільськогосподарських проектах. На даний час практика консультує компанію «Seven Hіlls» з питань девелопменту та будівництва щодо реалізації великого проекту будівництва житлового комплексу в Києві. Також надаються консультації компанії «Globus Asset Management» стосовно будівництва багатоповерхового курортного комплексу «Golden Beach» на узбережжі в м. Ялта, Крим.
  Олександр Хоменко є одним із провідних партнерів практики та має блискучу репутацію на ринку завдяки величезному досвіду в галузі нерухомості та будівництва.

 • Chambers Europe 2009: Corporate/Commercial 2009

  Респонденти відзначають здатність цієї української команди супроводжувати міжнародні угоди, відповідаючи при цьому західним стандартам надання послуг, чому сприяє її «численний склад, орієнтація на роботу з великими угодами та практичний досвід». Крім досягнень практики у галузі корпоративного та комерційного права, відзначено її заслуги в сфері M&A, нерухомості та судової практики. Старшого партнера фірми та видатного професора в галузі українського права Василя Івановича Кисіля відзначено за його винятковий авторитет і репутацію на українському юридичному ринку.

 • Chambers Europe 2009: Dispute Resolution 2009

  Практика розв'язання спорів цієї успішної фірми займає найвище місце в рейтингу завдяки блискучим досягненням у судах. Практика займається судовими та арбітражними справами як в Україні, так і за кордоном, при цьому велика увага приділяється корпоративним спорам.
  Юристи судової практики, очолюваної Олексієм Філатовим, нещодавно представляли інтереси компанії "Ofer Kerzner" у спорі акціонерів проти компанії з операцій з нерухомістю "Fіrst Ukraіnіan Development" стосовно 15% акцій у капіталі компанії. Практика також виступила представником Eurosport у ряді спорів про порушення торговельних марок, авторського права та суміжних прав в Україні.
  Відомий юрист-судовик Вадим Беляневич є автором численних публікацій у галузі юриспруденції.
  Керуючий партнер Олег Макаров, що недавно представляв компанію "Bіofarma" у справі проти Міністерства охорони здоров’я України, відомий завдяки своїй спеціалізації в українській і міжнародній судовій практиці.

 • Chambers Europe 2010: Нерухомість і будівництво 2010

  Ця чудова команда фахівців з нерухомості надає комплексні послуги разом із групами практик з корпоративного права та оподаткування. Високими рекомендаціями відзначена діяльність групи в галузі консультування з питань будівництва в угодах сільськогосподарського сектору. Фахівці групи представляли інтереси Scorpio Real Estate Group в угоді вартістю 150 млн. дол. США по будівництву житлового висотного будинку в Києві. Ще одним значним проектом є представлення інтересів компанії Mott MacDonald відносно її ролі в проекті вартістю 2,4 млрд. дол. США по будівництву Київської кільцевої дороги. Згідно з інформаційними джерелами, радник фірми Олександр Бородкін володіє всім необхідним для того, щоб бути досить впливовою фігурою на ринку. «Він дуже розумний і справді неперевершено знає специфіку українського ринку», - стверджують клієнти компанії.
  http://www.chambersandpartners.com/Europe/Editorial/37369

 • Chambers Europe 2010: Інтелектуальна власність 2010

  Команда практики інтелектуальної власності, яка є лідером на ринку цих послуг, "має всі необхідні ресурси для ведення комплексного судового процесу із захисту прав інтелектуальної власності”, - заявляють респонденти. Команда докладає усіх можливих зусиль у своїй консультативній діяльності з питань захисту торгівельних марок і авторських прав. Серед останніх замовлень – захист інтересів телеканалу Eurosport з питань незаконного використання продукції. Клієнти одноголосно стверджують, що Олексій Філатов, партнер фірми, відповідальний за питання захисту прав інтелектуальної власності, є «дуже проникливим судовим юристом», додаючи, що «він володіє феноменальним запасом інформації про українські суди та законодавство».
  http://www.chambersandpartners.com/

 • Chambers Europe 2010: Працевлаштування 2010

  Дана відома національна компанія одержала високу оцінку за свій значний досвід у питаннях трудового права. Згідно зі спостереженнями оглядачів, фірма успішно розширила сферу своєї діяльності замовленнями від міжнародних клієнтів. Останній проект передбачав надання юридичних консультацій по реструктуризації великої міжнародної компанії. Олексій Філатов є основною контактною особою для звернення зі вказаних питень.
  http://www.chambersandpartners.com/Europe/Editorial/37370

 • Chambers Europe 2010: Вирішення спорів 2010

  Дана команда судової практики, до складу якої входять 20 юристів, позиціонується на ринку юридичних послуг як одна з найперших груп, що почала надавати послуги в сфері вирішення спорів. Команда входить до складу великої юридичної фірми з повного циклу обслуговування, а отже, займається широким спектром судових справ. Фірма добре відома як лідер внутрішнього ринку послуг з вирішення спорів, хоча в списку її клієнтів значаться також і міжнародні корпорації, такі як Vanco Prykerchenska, інтереси якої фірма представляє в судовій справі проти Міністерства охорони навколишнього природного середовища України. Економічна криза підштовхнула ряд неплатоспроможних компаній шукати допомоги професійних юристів, і команда даної практики також представляла інтереси хімічного концерну Dupont у спорах проти українських компаній-боржників, що порушили свої зобов'язання. Представляючи цю компанію, фірма продемонструвала свою компетентність у сфері захисту прав інтелектуальної власності в судових суперечках про захист патентів і недобросовісної конкуренції. Маючи значний досвід викладання й публікацій, Вадим Беляневич визнаний «професійним фахівцем-практиком у судовому процесі», - стверджують колеги-конкуренти. Керівник судового департаменту Олексій Філатов відомий в Україні як «проникливий і швидко реагуючий фахівець судової практики». Олег Макаров, керуючий партнер фірми, продовжує підтверджувати звання непохитного й рішучого професіонала судової справи.
  http://www.chambersandpartners.com/Europe/Editorial/37367

 • Chambers Global 2010:Корпоративне право / Комерційне право 2010

  Згідно інформаційних джерел, даний сильний національний учасник ринку юридичних послуг відрізняється міцною репутацією і значним потенціалом розвитку. Команда корпоративної практики, до складу якої входять 15 юристів, надає консультаційні послуги переважно міжнародним стратегічним інвесторам і ряду європейських фондів прямих інвестицій. «Серед постійних клієнтів фірми – відомі міжнародні, а також видатні російські та українські компанії», - стверджують коментатори. Одним з основних проектів практики стало замовлення від Central European Media Enterprises на проведення аудиту однієї із провідних українських телевізійних компаній. Фахівці практики також представляли інтереси Energy Standard Fund у ході ряду придбань і внутрішньої реструктуризації групи. До компанії також часто звертаються за консультацією відомі міжнародні та російські юридичні фірми щодо національних аспектів укладання міжнародних угод. Партнер-засновник компанії Василь Кисиль є безперечним авторитетом на юридичному ринку та користується глибокою повагою серед інформаційних джерел. «Фірма існує відповідно до створених ним стандартів», - йдеться в джерелі. Партнер Денис Лисенко, приймаючий безпосередню активну участь у керівництві компанією, визнаний «професіоналом з розв’язання задач».
  http://www.chambersandpartners.com/Global/Editorial/37907

 • Best Lawyers International 2010 2010

  Засноване в 1981 році й вперше опубліковане в 1983 році, видання «Best Lawyers» є найстаршим рейтинговим виданням у сфері юриспруденції в США й золотим стандартом точності й достовірності. Виходячи протягом більше чверті століття, видання «Best Lawyers in America®» завоювало репутацію «найбільш шанованого рекомендованого списку практикуючих юристів» за даними журналу «The American Lawyer» («Американський адвокат»).
  З 2009 року анкетування також оцінює юристів з України. Згадування в цьому виданні й визнання вже другий рік поспіль є унікальним і істотним досягненням для семи юридичних експертів АО «ЮФ «Василь Кісіль і Партнери» в 10 сферах практик. В 2010 році «Best Lawyers®» рекомендує Василя Кисіля (корпоративне право, інвестиції, судова практика), Олега Макарова (арбітраж і медіація, інвестиції, судова практика, нерухомість, оподатковування), Олега Альошина (арбітраж і медіація, будівництво, нерухомість, судова практика), Вадима Беляневича (арбітраж і медіація, судова практика), Дениса Лисенка (антимонопольне право, корпоративне право, інвестиції, злиття й поглинання), Тетяну Сліпачук (арбітраж і медіація), Наталію Доценко-Білоус (нерухомість).
  Обрання для включення до списку кращих юристів за версією «Best Lawyers» проводиться на основі вичерпного й ретельного аналізу понад трьох мільйонів експертних оцінок, наданих на конфіденційній основі провідними юристами своїм колегам по цеху. Оскільки участь у цьому рейтингу не можна купити, включення до списку «Best Lawyers» є особливо почесним.

 • Legal 500 2010: Оподаткування 2010

  ЮФ «Василь Кисиль і Партнери» має надзвичайно високу репутацію в сфері вирішення податкових спорів. Денис Лисенко й Олексій Філатов рекомендовані в якості основних контактних осіб для звернення зі вказаних питань.

 • Legal 500 2010: Банківське та фінансове право, ринки капіталів 2010

  У ЮФ «Василь Кисиль і Партнери» Денис Лисенко і Юлія Кирпа одержали високу оцінку за «глибоке знання особливостей місцевого ринку в комбінації із чіткими консультаціями й підходом, орієнтованим на бізнес, а також за гарне знання галузі й внутрішньої економічної ситуації». Команда ВКП також виступила в якості юридичного радника ТОВ «Панорама Груп» з питань реструктуризації кредиту ЄБРР у розмірі 139 млн. дол. США.

 • Legal 500 2010: Корпоративне право / Злиття та поглинання 2010

  ЮФ «Василь Кісіль і Партнери» надає першокласні послуги завдяки своїй сильній команді юристів практики корпоративного права, до складу якої входить Денис Лисенко, що є «яскравим представником молодого покоління професійних юристів України». До останніх досягнень команди відноситься надання юридичних консультацій корпорації Central European Media Enterprises відносно створення потенційного спільного підприємства.

 • Legal 500 2010: Інтелектуальна власність 2010

  Завдяки своїй команді першокласних судових юристів, ЮФ «Василь Кісіль і Партнери» також лідирує на ринку юридичних послуг в сфері прав інтелектуальної власності. Фірма представляє інтереси ряду великих промислових і медіа підприємств у зв'язаних патентних спорах, а також спорах, що стосуються торговельних марок. Партнер ВКП Олексій Філатов є основною контактною особою для звернення з питань інтелектуальної власності.

 • Legal 500 2010: Нерухомість та будівництво 2010

  Очолювана Олегом Альошиним, ця практика ЮФ «Василь Кісіль і Партнери» закріпила за собою чудову репутацію на ринку. До останніх досягнень можна віднести консультування державної служби автомобільних доріг України «Укравтодор», поряд з компанією Mott Macdonald, з питань розробки першого у своєму роді в Україні проекту вартістю 1,4 млрд. дол. США по концесії на будівництво й експлуатацію автомобільної дороги. Серед інших клієнтів ВКП можна відзначити компанії Mirax, Globus Asset Management і Ukrainian Investment Engineering.

 • Legal 500 2010: Вирішення спорів 2010

  Старший партнер Василь Іванович Кисіль, ім'я якого носить фірма «Василь Кісіль і Партнери», є «легендою судової практики», а сама компанія має досить мало конкурентів. З недавніх великих справ компанії слід згадати надання юридичної підтримки медіакорпорації «Central European Media Enterprises» у спорі щодо контрольного пакету акцій групи «Студія «1+1», одного з найбільших українських телеканалів. Олексій Філатов і Олег Макаров одержали високі рекомендації за свою роботу в цьому проекті.

 • Who’s Who Legal CIS 2010 2010

  Незалежне юридичне дослідження Who’s Who Legal CIS 2010, яке у цьому році вперше випустило аналітичний огляд ринку юридичних послуг у країнах СНД, рекомендує «Василь Кісіль і Партнери» як провідну фірму.
  Олег Альошин та Тетяна Сліпачук отримали високі рекомендації як експерти в сфері арбітражу.
  Олег Альошин є «високо досвідченим» юристом, який представляє інтереси клієнтів у різних юрисдикціях, діючи як радник з боку українського права.
  Тетяна Сліпачук, яка очолює практику міжнародного арбітражу, неодноразово брала участь у розгляді справ як арбітр, призначений стороною, одноосібний арбітр і голова складу арбітражного суду, а також представляла інтереси сторін як уповноважений представник, названа виданням «надзвичайно достойним» професіоналом.
  Окрім того, пані Сліпачук визнана «блискучим» радником в сфері міжнародної торгівлі.
  Судова практика фірми відзначена двома талановитими професіоналами. Олексій Філатов, керівник практики, який є «визнаним експертом у галузі інтелектуальної власності» та Олег Макаров, керуючий партнер фірми, є «зіркою», з-понад ніж 20-річним стажем ведення судових справ.
  Денис Лисенко, який має «надзвичайно багатий досвід» у галузі конкурентного права, включаючи співпрацю із Європейською Комісією з питань конкуренції та антимонопольного права, є високо рекомендованим професіоналом у цій галузі.
  Також, пан Лисенко отримав рекомендації в сфері злиттів та поглинань, за значний досвід представництва інтересів міжнародних інвесторів під час укладання транскордонних угод.
  Оксана Войнаровська, радник «Василь Кісіль і Партнери» названа «приголомшливим» експертом з питань трудового права та зайнятості.

 • IFLR 1000 (International Financial Law Review) 2010 2010

  Злиття і поглинання
  ЮФ «Василь Кісіль і Партнери» - це національна фірма, яка заслужено отримала визнання ринку. “Вони дуже послідовні як фірма", - стверджує один конкурент, а ось коментарій іншого: "Це вражаюча вітчизняна фірма, яка відмінно себе зарекомендувала”.
  IFLR 1000 (International Financial Law Review) являє собою єдине видання, що спеціалізується на міжнародних дослідженнях провідних юридичних фірм в області фінансового консультування. Укладачами довідника є професійна команда журналістів з Нью-Йорка, Лондона й Гонконгу, що пишуть про право й ринок юридичних послуг.

 • Legal 500 2011: Банківське та фінансове право, ринки капіталів 2011

  «ЮФ «Василь Кісіль і Партнери» вражає своїм умінням ефективно реагувати на поставлені завдання й відмінно проводити трансакції.
  Денис Лисенко, що є високоосвіченою, ерудованої й енергійною особистістю, очолює команду, що вважається «однією з кращих в Україні». «Ця фірма відрізняється від інших українських юридичних фірм відмінним знанням українського законодавства, а також досвідом проведення міжнародних угод і вмінням надавати високоякісні консультації з урахуванням специфіки справи».
  Серед досягнень фірми - консультування «Дельта Банку» щодо придбання кредитного портфеля вартістю 390 млн. доларів США й активів, які забезпечували кредити Укрпромбанку».

 • Legal 500 2011: Корпоративне право / Злиття та поглинання 2011

  Денис Лисенко, що очолює команду ЮФ «Василь Кісіль і Партнери» в сфері корпоративного права, має гарну й заслужену репутацію на ринку.
  Фірма була залучена до кількох основних трансакцій в області злиттів і поглинань і представляла інтереси компаній «Вимпелком» і Alfa Group при придбанні 20% контрольного пакету акцій основного українського оператора телекомунікацій. Іншими клієнтами є «Posco», «Energy Standard Group» і «Expert Capital».

 • Legal 500 2011: Вирішення спорів 2011

  ЮФ «Василь Кісіль і Партнери» визнана провідною українською юридичною фірмою на ринку в сфері вирішення спорів.
  «Діяльність фірми відповідає «найвищим стандартам юридичної практики», а сама фірма «помітно відрізняється як найкраща українська юридична фірма, по суті, єдина, котра надає послуги клієнтам в усьому світі на дійсно глобальному рівні».
  «Команда фірми складається з визнаних фахівців в області теорії й практики права, які, вочевидь, прекрасно орієнтуються в питаннях українського законодавства, а також міжнародного арбітражу. Керуючий партнер фірми Олег Макаров, «надзвичайно розважливий, впливовий і авторитетний» керівник судової практики фірми Олексій Філатов, провідний спеціаліст в області міжнародного арбітражу Тетяна Сліпачук і партнер судової практики Ярослав Теклюк рекомендовані як одні із кращих юристів у сфері вирішення спорів.
  Досягнення включають представлення інтересів шведської банківської групи «Swedbank» у декількох судових спорах на загальну суму 100 млн. дол. США щодо непогашених дебіторської заборгованості та заставних».

 • Legal 500 2011: Інтелектуальна власність 2011

  Олексія Філатова називають лідером «дуже сильної» команди в ЮФ «Василь Кісіль і Партнери», яка представляла інтереси компанії Du Pont з питань урегулювання декількох патентних спорів; і компанії EuroSport, що доручила команді вести справу щодо анулювання торговельної марки. У цій сфері також рекомендований Ярослав Теклюк, партнер фірми.

 • Legal 500 2011: Нерухомість та будівництво 2011

  «ЮФ «Василь Кісіль і Партнери» має бездоганну репутацію в сфері нерухомості й будівництва й надає юридичні послуги, як у позасудовому, так і в судовому порядку. Супровід клієнтів у суді забезпечує одна з повідних в Україні команд юристів, яку очолює Олег Альошин.
  Юристи практики представляли інтереси компанії «Seven Hills» у реалізації проекту «Park Avenue» у Києві, що передбачає будівництво п'яти багатоповерхових споруд змішаного призначення.
  Фірма також надавала послуги юридичного супроводу операторові гіпермаркетів «Leroy Merlin» у рамках проектів розширення мережі в Україні. Крім того, фірма також активно надає юридичні послуги в сфері агропромислового комплексу».

 • Legal 500 2011: Оподаткування 2011

  «Юридична фірма «Василь Кісіль і Партнери» володіє розвинутою й успішною практикою в сфері оподатковування.
  Керуючий партнер Олег Макаров і керівник судової практики Олексій Філатов є головними контактними особами з питань вирішення спорів в суді, а Денис Лисенко - «це видатний фахівець» з надання юридичних послуг у позасудовому порядку».

 • Chambers Global 2011: Вирішення спорів 2011

  Видання визнало ЮФ «Василь Кісіль і Партнери» провідною українською юридичною фірмою у галузі вирішення спорів (Група 1), окремо відзначивши Олексія Філатова, партнера фірми, керівника судової практики, і пославшись на незалежні джерела, які назвали його «дуже талановитим і прагматичним юристом». У «Chambers» особливо підкреслили нещодавній траснкордонний проект, успішно реалізований під керівництвом пана Філатова, зокрема представлення інтересів шведської банківської групи «Swedbank» у судовому спорі на загальну суму 100 млн. дол. США стосовно непогашених дебіторської заборгованості та закладних.
  Окрім того, респонденти сказали, що Олег Макаров, керуючий партнер ЮФ «Василь Кісіль і Партнери», «ідейно надихає фірму».
  Вадим Беляневич, старший радник фірми, отримав заслужене визнання як прекрасний судовий юрист. Його знання і навички яскраво проявилися, коли він представляв інтереси міжнародної фармацевтичної компанії «Astellas Pharma» у судових спорах із Міністерством охорони здоров’я України.
  Згідно з виданням, Тетяна Сліпачук, партнер, керівник практики міжнародного арбітражу, «серйозно збільшує присутність на ринку і здобуває визнання за свої знання у галузі судочинства».

 • Chambers Global 2011: Корпоративне право / Комерційне право 2011

  Завдяки успішно здійсненим національним та транскордонним проектам, ЮФ «Василь Кісіль і Партнери» має добру і заслужену репутацію в галузі корпоративного права. Окремо було відзначено проведений фірмою юридичний аудит для корейської компанії «Posco», російського «Вымпелкома», а також Alfa Group стосовно угод у галузі злиттів і поглинань. Керівником корпоративного департаменту є Денис Лисенко.
  http://www.chambersandpartners.com/Global/Editorial/42289#org_2584

 • WTR 1000 (World Trademark Review) 2011

  ЮФ «Василь Кісіль і Партнери» - одна з найвидатніших фірм повного циклу обслуговування з високим рівнем кваліфікації у всіх основних практиках, особливо в практиці інтелектуальної власності. У фірмі добре розвинена практика реєстрації торговельних марок, а також вражає обсяг проведеної роботи в сфері трансакцій і договорів, пов'язаних з товарними знаками.
  Практика інтелектуальної власності ЮФ «Василь Кісіль і Партнери» особливо вирізняєтсья завдяки своїй висококваліфікованій роботі в комплексних судових проектах по товарних знаках, а також завдяки ініціативам щодо захисту клієнтів від контрафакції в Україні. Фірма уважно ставиться до потреб як національних, так і іноземних клієнтів, і особливо визнана за свої бизнес-орієнтовані консультації та ефективний підхід до роботи.
  Олексій Філатов, партнер фірми, що очолює судову практику, є основною контактною особою з питань інтелектуальної власності, а старший юрист Олександр Мамуня відомий своїм досвідом у судових розглядах по товарних знаках.

 • Who’s Who Legal CIS 2011 2011

  Арбітраж
  Відзначено Тетяну Сліпачук, сертифікованого арбітра, партнера і керівника практики міжнародного арбітражу ЮФ «Василь Кісіль і Партнери», арбітра, призначений стороною, одноособового арбітра і голову складу арбітражного суду, радника, нещодавно призначену віце-головою Комітету з арбітражу Міжнародної асоціації юристів в 2011 році, а також Олега Альошина, партнера, що також одержав високий рейтинг і найвищі рекомендації українських експертів.
  Комерційне судочинство
  Видання відзначає Олексія Філатова, керівника судової практики, що одержав високу оцінку колег по цеху за «вражаючу роботу з вирішення спорів в області антимонопольного й конкурентного права, права інтелектуальної власності та адміністративного судочинства». Олег Макаров, керуючий партнер ЮФ «Василь Кісіль і Партнери», одержав визнання як «провідний авторитет» в області національного й міжнародного судочинства з великим «арсеналом» досвіду в таких сферах, як податкове право, інвестиційне право, цінні папери та банкрутство.
  Конкурентне й антимонопольне право
  Видання відзначає Дениса Лисенка, партнера, керівника практики антимонопольного і конкурентного права, що, за версією видання, має «міжнародну репутацію» завдяки співробітництву з Європейською комісією з питань антимонопольного права. Крім нього, до рейтингу вперше включена Марія Ніжнік, радник ЮФ «Василь Кісіль і Партнери», що отримала найвищі рекомендації як експерт із питань антимонопольного права.
  Будівництво й нерухомість
  Особливо відзначений Олег Альошин, партнер, що очолює практику фірми в сфері нерухомості та будівництва, його характеризують як «фахівця найвищого рівня кваліфікації».
  Трудове право й зайнятість
  Видання особливо рекомендує радника ЮФ «Василь Кісіль і Партнери» Оксану Войнаровську як фахівця «з унікальним досвідом», зокрема, у питаннях складання трудових і колективних договорів, у питаннях звільнення й припинення працевлаштування, а також у питаннях працевлаштування в іноземних компаніях.
  Злиття і поглинання
  Видання відзначає Дениса Лисенко, партнера, що очолює практику фірми в сфері корпоративного права / злиттів і поглинань, як фахівця з надзвичайно багатим досвідом у сфері банківського й фінансового права, антимонопольного й конкурентного права, інвестицій, а також міжнародних угод, здійснюваних українськими та міжнародними компаніями. Поряд з ним видання також особливо рекомендує Олексія Філатова як фахівця в сфері судової практики, антимонопольного та конкурентного права, а також у питаннях інтелектуальної власності. Денис Лисенко також рекомендований у розділі «Комерційне судочинство».
  Торговельне й митне право
  Видання особливо відзначає Тетяну Сліпачук, партнера й керівника практики ЮФ «Василь Кісіль і Партнери» у сфері міжнародної торгівлі, як незмінно рекомендованого «видатного юриста», а також старшого юриста фірми Наталію Микольську як «активного, проникливого й талановитого радника».

 • IFLR 1000 (International Financial Law Review) 2011 2011

  Банківське й фінансове право
  АО «ЮФ «Василь Кісіль і Партнери» посідає тверді позиції на ринку юридичних фірм в Україні.
  Особливим досягненням фірми стало те, що партнер фірми Денис Лисенко виступив консультантом Сведбанку з приводу реструктуризації його проблемної дочірньої компанії в Україні, а також з питань платоспроможності й ліквідності.
  Один із клієнтів сказав: «Я оцінив Дениса [Лисенка] за його вміння швидко реагувати й за ретельне ставлення до роботи, а його консультації я розцінюю в цілому як прагматичні рекомендації, а не просто як переказ законів і нормативних вимог».
  Злиття і поглинання
  Найбільшою угодою АО «ЮФ «Василь Кисиль і Партнери» за останні 12 місяців стало консультування компанії «Вымпел-Коммуникации» з питання продажу міноритарного пакету акцій (20%) її української дочірньої компанії «Голден Телеком» на користь іншої компанії. Угода, що була проведена під керівництвом Дениса Лисенка, передбачала застосування нових правил здійснення іноземних інвестицій в Україну.
  http://www.iflr1000.com/JurisdictionFirm/1541/7/Vasil-Kisil--Partners.html#Jurisdiction123

 • Chambers Global 2012: Корпоративне право/ Комерційне право 2012

  Джерела відзначають високий рівень професіоналізму, вміння швидко реагувати на поставлені завдання та управлінську компетентність керівника практики Дениса Лисенка. Він очолював роботу над найзначнішими трансакціями, юридичний супровід яких здійснювався фірмою, включаючи угоду про створення спільного підприємства «Данон-Юнімілк» та декілька трансакцій M&A у банківському секторі.
  На сьогоднішній день старший партнер фірми Василь Іванович Кисіль несе почесну місію наставника. Його професійні здобутки та його дітище, створена ним фірма, завжди викликають глибоку повагу; він зберігає статус основної контактної особи ВКП.
  WWW.CHAMBERSANDPARTNERS.COM

 • Chambers Europe 2012: Антимонопольне та конкурентне право 2012

  Це престижна місцева фірма із солідною антимонопольною практикою, активно що бере участь в угодах галузі злиттів і поглинань, а також у розслідуваннях з потенційно значними фінансовими зобов'язаннями. Фірма також надає послуги аудиту відносно дотримання антимонопольного законодавства, супровождеє у розглядах про зловживання домінуючим положенням і у розслідуваннях про погоджені дії. До недавніх клієнтів практики антимонопольного й конкурентного права ставляться PAI partners, Dell і Philips.
  Джерела кажуть: «Успіх цієї практики, що активно розвивається, особливо помітний у злиттях і поглинаннях». «Фірма надає винятково якісні послуги в галузі конкурентного права.»
  ПРОВІДНІ ЮРИСТИ: Керівник практики Денис Лисенко має значний досвід надання комплексних послуг з питань конкурентного права. Він надавав допомогу Hewlett-Packard у питаннях отримання дозволу антимонопольного органу на здійснення угоди по придбанню EDS, сума якої склала 13,9 млрд. доларів США.
  WWW.CHAMBERSANDPARTNERS.COM

 • Chambers Europe 2012: Оподаткування 2012

  Ця провідна місцева фірма надає консультації з питань міжнародного податкового планування та послуги податкового супроводу корпоративних угод. Фірма добре відома завдяки солідному досвіду вирішення спорів, фахівці податкової практики надають послуги в ході ряду судових спорів. Юристи фірми мають глибокы знання в сфері фінансів і регулярно надають консультації з таких складних питань як реструктуризація боргових портфелів і оподатковування цінних паперів з підвищеним рівнем ризику.
  Діяльність фірми також включає створення юридичних і податкових схем для великих корпоративних угод злиття і поглинання за участю холдингових компаній у декількох юрисдикціях.
  WWW.CHAMBERSANDPARTNERS.COM

 • Chambers Europe 2012: Вирішення спорів 2012

  ЮФ «Василь Кісіль і Партнери», яка без сумніву є безумовним лідером на українському ринку юридичних послуг у сфері вирішення спорів, продовжує встановлювати стандарти судової практики в масштабах усієї країни.
  Команда з 20 юристів судової практики під керівництвом 4 партнерів надає судові послуги та послуги міжнародного арбітражу. Фірма стала лідером у цій галузі практики завдяки колосальному досвіду та блискучим знанням судових стратегій. Недавні великі проекти включають представництво інтересів BNP Paribas і його дочірнього банку UkrSibbank у ряді спорів з Ukrainian Metallurgical стосовно викупу акцій у міноритарного акціонера на суму 458 млн. доларів США.
  Ще одним значним проектом судової практики ВКП стало представництво інтересів Vanco Prykerchenska у спорі з Міністерством охорони навколишнього природного середовища України, що виник у зв’язку з одностороннім розірванням урядом Угоди про розподіл вуглеводнів, комерційна вартість якої становить 1 млрд. доларів США.
  Джерела говорять: «На мою думку, це видатна фірма, що відповідає міжнародним стандартам. ВКП – лідер в Україні». «Це дуже ефективна фірма: вони з першого контакту зрозуміли сутність нашого питання і вже через кілька днів представили реальну стратегію його вирішення, яку потім успішно втілили у життя».
  WWW.CHAMBERSANDPARTNERS.COM

 • Chambers Europe 2012: Корпоративне право/Злиття та поглинання 2012

  Ця фірма, яка є безумовним лідером на українському ринку юридичних послуг у сфері судової практики, продовжує впевнено розширювати свою практику і в сфері злиттів і поглинань, а також інших корпоративних угод. Група юристів фірми у складі десяти чоловік працює з найбільшими українськими клієнтами. За останній час став особливо помітним ріст фірми в області юридичного супроводу угод зі злиття і поглинання (M&A) у сфері банківського права і нерухомості. Серед інших, фірма надавала юридичні консультації таким клієнтам як Укрсоцбанк, Crédit Agricole та Unicredit. Фірма також нещодавно взяла участь у здійсненні однієї з найбільших у регіоні угод M&A, у контексті якої вона надавала консультації компанії Danone з питань створення спільного підприємства вартістю в 2,5 млрд. дол. США з компанією Unimilk CIS.
  Джерела кажуть: «Ця фірма є одним з лідерів на юридичному ринку України та має міцну репутацію успіху. Це дуже авторитетна фірма, яку я б рекомендував кожному».
  ПРОВІДНІ ЮРИСТИ: Джерела особливо відзначають роботу керівника корпоративної практики Дениса Лисенка за його професіоналізм, чуйність та управлінські якості. Він є партнером, який очолював роботу з найбільш значних угод, над якими працювала фірма, включаючи спільне підприємство Danone-Unimilk та декілька угод у сфері банківських злиттів і поглинань. На сьогоднішній день, старший партнер фірми виконує головним чином представницькі функції на фірмі, але при цьому він зберігає блискучу репутацію за вибудувані ним кар’єру та фірму, і залишається ключовою контактною особою фірми.
  WWW.CHAMBERSANDPARTNERS.COM

 • Chambers Europe 2012: Банківське та фінансове право 2012

  Ця провідна юридична фірма України в області судової практики стає все більш помітною у сфері фінансових проектів. Фірма також активно працює в області регулятивної практики та місцевих банківських злиттів. Команда фірми у складі п’яти юристів надавала консультації Укрсоцбанку у зв’язку з наданням кредиту в розмірі 150 млн. грн. для цілей фінансування угоди LBO.
  Джерела кажуть: «ЮФ «Василь Кісіль і Партнери» працює на рівні міжнародних стандартів якості». «Я вважаю, що ця місцева юридична фірма є відмінним вибором для вирішення фінансових питань».
  ПРОВІДНІ ЮРИСТИ: Керівник практики Денис Лисенко особливо відомий завдяки його знанням в області корпоративного і конкурентного права, які він привносить у процес роботи над фінансовими проектами.
  Одне з джерел відзначає: «Він дуже професійний, чуйний і має відмінні управлінські навички».
  Юрист фірми, яка потрапила в особливу категорію «Адвокати, що заслуговують уваги», Юлія Кирпа, рівною мірою вражає і клієнтів, і колег своїм технічним ноу-хау і глибоким розумінням особливостей фінансового сектору. Один клієнт коментує: «У нас склалося просто чудове враження, і ми завжди знаходимо її роботу дійсно переконливою».
  WWW.CHAMBERSANDPARTNERS.COM

 • Chambers Europe 2012: Нерухомість 2012

  Ця процвітаюча практика в сфері нерухомості в останні роки переживає стрімкий розвиток. Практика працює по багатьом напрямкам, однак робота над проектами у сфері нерухомості зі складними корпоративними і фінансовими елементами залишається пріоритетною в її діяльності. Клієнтами цієї практики є вітчизняні та міжнародні девелоперські компанії і фонди управління нерухомістю, такі як Amtel Properties. Команда недавно консультувала компанію Pioneer Hi-Bred International з питання придбання земельної ділянки і корпоративного структурування в рамках проекту будівництва насіннєвого комплексу, а також з питань складання та укладення різних договорів по проекту на суму 10 млн. дол.
  Джерела кажуть: «Видатні досягнення в сфері нерухомості». «Дуже сильна практика».
  ПРОВІДНІ ЮРИСТИ: Практику очолює Олег Альошин, який вважається «основною фігурою в практиці нерухомості». Його професійний досвід також включає юридичний супровід інфраструктурних проектів, а також проектів практики природних ресурсів.
  Радник Олександр Бородкін заслужив визнання клієнтів за його «гнучкий практичний підхід і орієнтованість на вирішення поставлених завдань».
  WWW.CHAMBERSANDPARTNERS.COM

 • Chambers Europe 2012: Інтелектуальна власність 2012

  Ця провідна українська фірма широко відома своєю престижною практикою вирішення спорів. Вирішення спорів у суді є однією з найсильніших сторін практики інтелектуальної власності. Ця практика спеціалізується на патентних спорах і спорах про недобросовісну конкуренцію в секторі біотехнологій, а також на оперативному захисті торговельних марок.
  Практику очолює Олексій Філатов, який є одним з найвидатніших юристів судової практики в Україні. Він привносить у практику інтелектуальної власності свій багатий досвід успішного вирішення судових спорів.
  Команда недавно представляла компанію DuPont у низці спорів, пов'язаних з заявленим порушенням патентів в агрохімічній галузі. Нещодавній досвід також включає в себе представництво інтересів компанії YouTube у спорах, пов'язаних з її українським доменним іменем і торговельними марками. Команда також надавала юридичні послуги таким клієнтам як EuroSport, Google і Volkswagen.
  WWW.CHAMBERSANDPARTNERS.COM

 • Chambers Europe 2012: Праця та зайнятість 2012

  Ця вітчизняна фірма займає особливо сильні позиції у сфері трудового права і вирішення трудових спорів, оскільки в її активі – провідна в Україні практика вирішення спорів. Однак, фірма надає більш широкий спектр юридичних консультацій, сприяючи великій кількості українських та іноземних клієнтів, провідних у своїй галузі підприємств, у припиненні трудових договорів і захисті персональних даних.
  Серед клієнтів фірми – медіагрупа United Media Holding і видавничий холдинг «Сьогодні Мультімедіа».
  ПРОВІДНІ ЮРИСТИ: Олексій Філатов є основною контактної особою в цій практиці.
  WWW.CHAMBERSANDPARTNERS.COM

 • Chambers Global 2012: Корпоративне право / Комерційне право 2012

  Джерела відзначають високий рівень професіоналізму, вміння швидко реагувати на поставлені завдання та управлінську компетентність керівника практики Дениса Лисенка. Він очолював роботу над найзначнішими трансакціями, юридичний супровід яких здійснювався фірмою, включаючи угоду про створення спільного підприємства «Данон-Юнімілк» та декілька трансакцій M&A у банківському секторі. На сьогоднішній день старший партнер фірми Василь Іванович Кисіль несе почесну місію наставника. Його професійні здобутки та його дітище, створена ним фірма, завжди викликають глибоку повагу; він зберігає статус основної контактної особи ВКП.
  http://www.chambersandpartners.com/Global/Editorial/71771#org_2584

 • IFLR1000 2013: Злиття та поглинання 2012

  Як керівник практики злиттів і поглинань ВКП Денис Лисенко значно розвинув сегмент такого виду угод, за що отримав високу оцінку колег по цеху. Вражаючий портфель проектів, здійснених ВКП, за спостереженнями конкурентів, робить дану фірму однією з найбільш активних у цьому напрямку в Україні.
  Так, команда ВКП супроводжувала дві найрезонансніші угоди в секторі ЗМІ торік. У першій партнер Олексій Філатов діяв від імені групи Українського Медіа Холдингу в проекті придбання групи KP Media. Той же партнер також допоміг цьому клієнтові у створенні спільного медіапроекту з ТРК «Україна»/СКМ Холдинг.
  Партнер Денис Лисенко також представляв інтереси компанії Danone Group у двох угодах, включаючи викуп міноритарних часток у ВАТ «Галактон» і Кременчуцького молокозаводу у компанії «КІНТО». Пан Лисенко також консультував групу відносно передбачуваного придбання двох інших виробників молочної продукції в Україні.
  У секторі фінансових послуг пан Лисенко повторно консультував Skandinaviska Enskilda Banken, материнську компанію Групи SEB, відносно продажу їх української дочірньої компанії ПуАТ «СЕБ БАНК» і придбання щойно зареєстрованого українського банку ПАТ «АКЦЕПТ БАНК» за 25 мільйонів доларів США.
  http://www.iflr1000.com/JurisdictionFirm/1541/7/Vasil-Kisil--Partners.html

 • IFLR1000 2013: Банківське та фінансове право 2012

  Видання відзначає фірму, що відсвяткувала своє двадцятиріччя в 2012 році, як варту поваги в сфері реалізованих проектів банківського та фінансового права. Колеги по цеху вважають Дениса Лисенка, який став партнером фірми в 2006 році й сьогодні очолює практики банківської справи та фінансів і M&А, безсумнівним авторитетом у даних областях права. «Відтоді, як пан Лисенко узявся за цей напрямок, справи в них пішли в гору», - підмітив один конкурент. «Денис Лисенко є гарним адвокатом. Ми були вражені, коли нам довелося попрацювати з ним», - відзначає інший. Партнера практики Юлію Кирпу також хвалять конкуренти, які стверджують, що «вона - справжній професіонал» і «добре знається на законодавстві».
  http://www.iflr1000.com/JurisdictionFirm/1541/7/Vasil-Kisil--Partners.html

 • Chambers Europe 2012: Антимонопольне та конкурентне право 2012

  Це престижна місцева фірма із солідною антимонопольною практикою, активно що бере участь в угодах галузі злиттів і поглинань, а також у розслідуваннях з потенційно значними фінансовими зобов'язаннями. Фірма також надає послуги аудиту відносно дотримання антимонопольного законодавства, супровождеє у розглядах про зловживання домінуючим положенням і у розслідуваннях про погоджені дії. До недавніх клієнтів практики антимонопольного й конкурентного права ставляться PAI partners, Dell і Philips.
  Джерела кажуть: «Успіх цієї практики, що активно розвивається, особливо помітний у злиттях і поглинаннях». «Фірма надає винятково якісні послуги в галузі конкурентного права.»
  ПРОВІДНІ ЮРИСТИ: Керівник практики Денис Лисенко має значний досвід надання комплексних послуг з питань конкурентного права. Він надавав допомогу Hewlett-Packard у питаннях отримання дозволу антимонопольного органу на здійснення угоди по придбанню EDS, сума якої склала 13,9 млрд. доларів США.
  http://www.chambersandpartners.com/Europe/Editorial/71707

 • Chambers Europe 2012: Оподаткування 2012

  Ця провідна місцева фірма надає консультації з питань міжнародного податкового планування та послуги податкового супроводу корпоративних угод. Фірма добре відома завдяки солідному досвіду вирішення спорів, фахівці податкової практики надають послуги в ході ряду судових спорів. Юристи фірми мають глибокы знання в сфері фінансів і регулярно надають консультації з таких складних питань як реструктуризація боргових портфелів і оподатковування цінних паперів з підвищеним рівнем ризику. Діяльність фірми також включає створення юридичних і податкових схем для великих корпоративних угод злиття і поглинання за участю холдингових компаній у декількох юрисдикціях.
  http://www.chambersandpartners.com/Europe/Editorial/71603

 • Chambers Europe 2012: Вирішення спорів 2012

  ЮФ «Василь Кісіль і Партнери», яка без сумніву є безумовним лідером на українському ринку юридичних послуг у сфері вирішення спорів, продовжує встановлювати стандарти судової практики в масштабах усієї країни. Команда з 20 юристів судової практики під керівництвом 4 партнерів надає судові послуги та послуги міжнародного арбітражу. Фірма стала лідером у цій галузі практики завдяки колосальному досвіду та блискучим знанням судових стратегій. Недавні великі проекти включають представництво інтересів BNP Paribas і його дочірнього банку UkrSibbank у ряді спорів з Ukrainian Metallurgical стосовно викупу акцій у міноритарного акціонера на суму 458 млн. доларів США. Ще одним значним проектом судової практики ВКП стало представництво інтересів Vanco Prykerchenska у спорі з Міністерством охорони навколишнього природного середовища України, що виник у зв’язку з одностороннім розірванням урядом Угоди про розподіл вуглеводнів, комерційна вартість якої становить 1 млрд. доларів США.
  Джерела говорять: «На мою думку, це видатна фірма, що відповідає міжнародним стандартам. ВКП – лідер в Україні». «Це дуже ефективна фірма: вони з першого контакту зрозуміли сутність нашого питання і вже через кілька днів представили реальну стратегію його вирішення, яку потім успішно втілили у життя».
  http://www.chambersandpartners.com/Europe/Editorial/70356

 • Chambers Europe 2012: Корпоративне право / Злиття та поглинання 2012

  Ця фірма, яка є безумовним лідером на українському ринку юридичних послуг у сфері судової практики, продовжує впевнено розширювати свою практику і в сфері злиттів і поглинань, а також інших корпоративних угод. Група юристів фірми у складі десяти чоловік працює з найбільшими українськими клієнтами. За останній час став особливо помітним ріст фірми в області юридичного супроводу угод зі злиття і поглинання (M&A) у сфері банківського права і нерухомості. Серед інших, фірма надавала юридичні консультації таким клієнтам як Укрсоцбанк, Crédit Agricole та Unicredit. Фірма також нещодавно взяла участь у здійсненні однієї з найбільших у регіоні угод M&A, у контексті якої вона надавала консультації компанії Danone з питань створення спільного підприємства вартістю в 2,5 млрд. дол. США з компанією Unimilk CIS.
  Джерела кажуть: «Ця фірма є одним з лідерів на юридичному ринку України та має міцну репутацію успіху. Це дуже авторитетна фірма, яку я б рекомендував кожному».
  ПРОВІДНІ ЮРИСТИ: Джерела особливо відзначають роботу керівника корпоративної практики Дениса Лисенка за його професіоналізм, чуйність та управлінські якості. Він є партнером, який очолював роботу з найбільш значних угод, над якими працювала фірма, включаючи спільне підприємство Danone-Unimilk та декілька угод у сфері банківських злиттів і поглинань. На сьогоднішній день, старший партнер фірми виконує головним чином представницькі функції на фірмі, але при цьому він зберігає блискучу репутацію за вибудувані ним кар’єру та фірму, і залишається ключовою контактною особою фірми.
  http://www.chambersandpartners.com/Europe/Editorial/70355

 • Chambers Europe 2012: Банківське та фінансове право 2012

  Ця провідна юридична фірма України в області судової практики стає все більш помітною у сфері фінансових проектів. Фірма також активно працює в області регулятивної практики та місцевих банківських злиттів. Команда фірми у складі п’яти юристів надавала консультації Укрсоцбанку у зв’язку з наданням кредиту в розмірі 150 млн. грн. для цілей фінансування угоди LBO.
  Джерела кажуть: «ЮФ «Василь Кісіль і Партнери» працює на рівні міжнародних стандартів якості». «Я вважаю, що ця місцева юридична фірма є відмінним вибором для вирішення фінансових питань».
  ПРОВІДНІ ЮРИСТИ: Керівник практики Денис Лисенко особливо відомий завдяки його знанням в області корпоративного і конкурентного права, які він привносить у процес роботи над фінансовими проектами. Одне з джерел відзначає: «Він дуже професійний, чуйний і має відмінні управлінські навички». Юрист фірми, яка потрапила в особливу категорію «Адвокати, що заслуговують уваги», Юлія Кирпа, рівною мірою вражає і клієнтів, і колег своїм технічним ноу-хау і глибоким розумінням особливостей фінансового сектору. Один клієнт коментує: «У нас склалося просто чудове враження, і ми завжди знаходимо її роботу дійсно переконливою».
  http://www.chambersandpartners.com/Europe/Editorial/70354

 • Chambers Europe 2012: Нерухомість 2012

  Ця процвітаюча практика в сфері нерухомості в останні роки переживає стрімкий розвиток. Практика працює по багатьом напрямкам, однак робота над проектами у сфері нерухомості зі складними корпоративними і фінансовими елементами залишається пріоритетною в її діяльності. Клієнтами цієї практики є вітчизняні та міжнародні девелоперські компанії і фонди управління нерухомістю, такі як Amtel Properties. Команда недавно консультувала компанію Pioneer Hi-Bred International з питання придбання земельної ділянки і корпоративного структурування в рамках проекту будівництва насіннєвого комплексу, а також з питань складання та укладення різних договорів по проекту на суму 10 млн. дол.
  Джерела кажуть: «Видатні досягнення в сфері нерухомості». «Дуже сильна практика».
  ПРОВІДНІ ЮРИСТИ: Практику очолює Олег Альошин, який вважається «основною фігурою в практиці нерухомості». Його професійний досвід також включає юридичний супровід інфраструктурних проектів, а також проектів практики природних ресурсів.
  Радник Олександр Бородкін заслужив визнання клієнтів за його «гнучкий практичний підхід і орієнтованість на вирішення поставлених завдань».
  http://www.chambersandpartners.com/Europe/Editorial/70359

 • Chambers Europe 2012: Інтелектуальна власність 2012

  Ця провідна українська фірма широко відома своєю престижною практикою вирішення спорів. Вирішення спорів у суді є однією з найсильніших сторін практики інтелектуальної власності. Ця практика спеціалізується на патентних спорах і спорах про недобросовісну конкуренцію в секторі біотехнологій, а також на оперативному захисті торговельних марок. Практику очолює Олексій Філатов, який є одним з найвидатніших юристів судової практики в Україні. Він привносить у практику інтелектуальної власності свій багатий досвід успішного вирішення судових спорів. Команда недавно представляла компанію DuPont у низці спорів, пов'язаних з заявленим порушенням патентів в агрохімічній галузі. Нещодавній досвід також включає в себе представництво інтересів компанії YouTube у спорах, пов'язаних з її українським доменним іменем і торговельними марками. Команда також надавала юридичні послуги таким клієнтам як EuroSport, Google і Volkswagen.
  http://www.chambersandpartners.com/Europe/Editorial/70358

 • Chambers Europe 2012: Праця та зайнятість 2012

  Ця вітчизняна фірма займає особливо сильні позиції у сфері трудового права і вирішення трудових спорів, оскільки в її активі – провідна в Україні практика вирішення спорів. Однак, фірма надає більш широкий спектр юридичних консультацій, сприяючи великій кількості українських та іноземних клієнтів, провідних у своїй галузі підприємств, у припиненні трудових договорів і захисті персональних даних. Серед клієнтів фірми – медіагрупа United Media Holding і видавничий холдинг «Сьогодні Мультімедіа».
  ПРОВІДНІ ЮРИСТИ: Олексій Філатов є основною контактної особою в цій практиці.
  http://www.chambersandpartners.com/Europe/Editorial/70357

 • World Tax 2012 2012

  Згідно з даним престижним дослідженням «Василь Кісіль і Партнери» мають сильну податкову команду, спільно очолювану партнерами фірми Денисом Лисенком та Олексієм Філатовим. Активність ВКП у даній практиці особливо відзначена в нещодавньому податковому спорі, а партнер практики Андрій Стельмащук згадується конкурентами як «сильний податковий адвокат». Цього року фірма представляла інтереси великої міжнародної компанії з торгівлі сталлю і сировиною в ряді судових спорів з українськими податковими органами. Нарахування ПДВ і корпоративні податкові зобов'язання, пред'явлені до діяльності групи в Україні, а також застосування положень про недискримінацію в договорі зі США про запобігання подвійного оподатковування стали ключовими питаннями даного спору. Фірма також успішно представила інтереси української фармацевтичної компанії у спорі щодо імпортних і митних зборів, що стягуються митними органами. Це рішення було оскаржене митними органами, але апеляційний суд виніс рішення на користь платника податків.

 • Chambers Europe 2013: Оподаткування 2013

  Ця потужна місцева фірма пропонує своїм клієнтам юридичну підтримку з податкових аспектів угод, а також з поточних корпоративних питань. Завдяки своїй видатній репутації в області вирішення спорів, до них часто звертаються за консультацією зі спірних податкових питань. обращаются за консультациями в спорных налоговых вопросах. Команда також була залучена до низки справ з трансфертного ціноутворення у декількох юрисдикціях та консультувала Thomson Reuters стосовно угод з трансфертного ціноутворення з їхніми українськими підприємствами. BNP Paribas, Danone та Ericsson також є клієнтами податкової практики фірми.
  Джерела кажуть: «Їхня практика податкових спорів є дуже сильною». «Вони дійсно зробили вагомий внесок в успіх нашого підприємства».
  Нове ім’я в рейтингу Іван Юрченко спеціалізується на транзакційних та нормативних питаннях оподаткування. «Він помітний спеціаліст, що має гострий розум та широкі знання», – підтвердив один з опитаних.

 • Chambers Europe 2013: Антимонопольне та конкурентне право 2013

  Ця дуже сильна та енергійна вітчизняна фірма є значним гравцем в області конкуренції та антимонопольного права, вони ведуть найрізноманітніші проекти, включаючи отримання дозволів на концентрацію та розслідування, які проводять антимонопольні органи Використовуючи видатний потенціал практики вирішення спорів фірми, ця команда регулярно консультує зі спірних питань у сфері конкуренції. Останні проекти включають компанії Apollo в отриманні дозволу Антимонопольного Комітету України на концентрацію у зв’язку з придбанням Taminco на суму 1.2 млрд євро. Серед інших відомих клієнтів цієї практики - Dell, Sony та компанія Ferrero.
  Джерела кажуть: «Це активна та помітна на ринку практика».
  Поділяючи свій час між вирішенням питань з корпоративного, фінансового та конкурентного права, Денис Лисенко залишається доволі залученим керівником цієї практики.
  Марія Ніжнік, яка нещодавно стала партнером фірми, вперше включено до рейтингу цього року завдяки багатьом схвальним відгукам колег. Її описують як спеціаліста, який «безпосередньо виконує клієнтську роботу та активно розвиває свою практику».

 • Chambers Europe 2013: Вирішення спорів 2013

  Ця потужна місцева фірма є безспірним лідером в області міжнародного арбітражу та вирішення місцевих спорів. Не зважаючи на те, що деякі спеціалісти нещодавно покинули фірму, вона все ж залишається сильним гравцем на ринку, який виділяється серед конкурентів саме своєю добре укомплектованою командою вирішення спорів та юристами з практичним досвідом роботи. Вони виступали експертом Ferrexpo з питань українського законодавства в спорі на 700 млн доларів США у Високому суді правосуддя в Лондоні. Вони також представляли інтереси компанії Vanco Prykerchenska у позові до Міністерства охорони навколишнього природного середовища України в місцевих судах, а також були одним з консультантів у паралельних справах в міжнародних комерційних арбітражах. Команда нараховує Shell, Swedbank та Сбербанк Росії серед своїх клієнтів.
  Джерела кажуть: «Коли мова йде про великі та складні справи, ми надаємо перевагу звернутися саме до них – вони мають досвід та ресурси». Ця команда знає, що потрібно міжнародним клієнтам».
  Олег Макаров - один із найвідоміших та найдосвідченіших судових адвокатів. Один з респондентів, захоплений його роботою, називає Олега Макарова «надзвичайним судовим адвокатом, який особисто вникає у всі подробиці, та чиї практичні навички дійсно вражають». Його широка практика в Україні охоплює національні судові провадження загального характеру, а також податкові спори та судові справи VIP клієнтів.
  Олексій Філатов не менш відомий згідно дослідженням довідника завдяки своєму широкому досвіду в судових справах та міжнародному арбітражі, він цінується як один з найкращих юристів на ринку. «Все, що він передбачав, збулося. Я цілком і повністю довіряю йому», - сказав один з клієнтів. Особливо підкреслюють його досягнення та компетенцію в області корпоративних, господарських спорів, та спорів у сфері інтелектуальної власності.
  Вадим Беляневич є досвідченим адвокатом, якого рекомендують за глибину його знання. Він регулярно консультує клієнтів зі спірних питань в сфері приватизації.
  Вперше у рейтингу, Олег Альошин виділяється як майстерний адвокат та арбітр. За словами одного з дослідників ринку, він «надає консультації найвищої якості, являючись проникливим та надзвичайно толковим юристом».

 • Chambers Europe 2013: Корпоративне право / M&A 2013

  Ця місцева фірма значних розмірів має сильну корпоративну команду, яка консультує великих місцевих та міжнародних корпоративних клієнтів Нещодавно їм довірили декілька великих проектів зі злиттів та поглинань у банківському секторі. Найбільш гучні з них стосуються допомоги SEB у продажі української дочірньої компанії на суму 237 млн. доларів США та придбанні банку Accept. Ця практика також має глибокі знання в секторі телекомунікацій, інформаційних технологій та ЗМІ, нещодавно вони супроводжували придбання мультимедіа групи Ukrainian Media Holding Group в секторах ЗМІ та ІТ.
  Джерела стверджують: «Вчасні консультації та незмінно висока якість послуг». «Вони одразу відчувають суть та головну причину проблеми».
  Партнер-засновник Василь Іванович Кисіль консультує клієнтів зі складних стратегічних питань. «Його всі знають та поважають», – стверджують джерела.
  Денис Лисенко добре знається на широкому колі корпоративних питань, а також консультує з аспектів банківського, фінансового та конкурентного права. Його характеризують як «ефективного та контактного адвоката».
  Нове ім’я у рейтингу – Анна Бабич, яка стала партнером у 2012 році, високо цінується клієнтами за вміння підбирати підхід з урахуванням бізнес-задач та надання чітких рекомендацій.

 • Chambers Europe 2013: Банківське та фінансове право 2013

  Цього року команда ВКП піднялася у рейтингу завдяки змістовним позитивним відгукам не тільки клієнтів, але й колег по цеху. Їх сильними сторонами вважаються злиття та поглинання у банківському секторі та консультації з регуляторних питань. Цій практиці також допомагає відома своїми гучними справами та перемогами судова практика фірми. Одним з останніх проектів було консультування SEB в процесі продажу їх української дочірньої компанії на 237 млн доларів США.
  Джерела стверджують: «Це дуже динамічна практика, що швидко розвивається», «Сильний гравець», «Ця фірма незмінно надає послуги найвищої якості».
  Дениса Лисенка рекомендують в сфері банківського та фінансового права, а аткож за його потужну репутацію в сфері злиттів та поглинань. Клієнти називають його «ефективним юристом, з яким надзвичайно приємно мати справу».
  Юлія Кирпа, яка нещодавно стала партнером, виділяється своєю експертизою в сфері банківського та фінансового права, а також компетенцією в ринках капіталу.

 • Chambers Europe 2013: Нерухомість 2013

  Ця видатна місцева фірма є гучним ім’ям з питань нерухомості. Хоча ця практика переважно відома завдяки супроводженню угод, останнім часом вона все більше займається консультуванням з питань управління об’єктами нерухомості, наданням юридичної підтримки з будівних аспектів енергетичних та інфраструктурних проектів. Інвестиції у сільськогосподарські землі є ще однією активною сферою роботи фірми. Наприклад, вони консультували Alpcot Agro в процесі придбання групи Landkom на 20 млн доларів США. Вони також надавали юридичну підтримку Amtel Properties в придбанні земельної ділянки для розвитку крупного торговельного центру. Їхніми клієнтами є переважно міжнародні компанії, але також вони консультують низку великих місцевих корпорацій. Фірма обслуговує таких клієнтів як X5 Retail Group, Scorpio Real Estate Group та Pioneer Hi-Bred International.
  Джерела кажуть: «В цій фірмі працює надійна команда практики нерухомості» «Меня імпонує глибина їх знання та ретельна увага до кожного питання».
  Ключові особи: Олег Альошин, який також добре зарекомендував себе у вирішенні спорів, проводить багато часу, консультуючи з будівельних аспектів енергетичних та інфраструктурних проектів.
  Олександр Бородкін, який нещодавно отримав статус партнера, спеціалізується у супроводженні угод в сфері нерухомості. «Мене настільки задовольняє цей фахівець, що я довіряю йому вести переговори від мого імені», - говорить один з клієнтів.
  Нове ім’я у рейтингу Наталія Доценко-Білоус – спеціалізується у консультаціях з питань будівництва.

 • Chambers Europe 2013: Інтелектуальна власність 2013

  Ця видатна місцева фірма є поважним радником з питань інтелектуальної власності. Команда виграє за рахунок сильної репутації фірми у вирішенні спорів та корпоративному праві, тому немає нічого дивного в тім, що судові справи домінують в цій практиці. Наприклад, вони представляли компанію Google в спорі про порушення та припинення торговельної марки стосовно доменного імені google.ua. Вони також захищали інтереси компанії DuPont в низці патентних спорів. Інші клієнти включають Danisco, Zara та Eurosport.
  Джерела стверджують: «Ця фірма має солідну судову практику в області інтелектуальної власності». «Партнери долучаються тільки за необхідністю». «Вони не поспішають відразу застосовувати вирішення питання в судовому порядку».
  Олександр Мамуня нещодавно став партнером фірми та вперше увійшов до рейтингу цього року завдяки блискучим відгукам гравців ринку. «Він завжди надає нам коротке резюме можливих варіантів», – каже один з клієнтів.
  Партнер практики вирішення спорів Олексій Філатов залучається до проектів з інтелектуальної власності на стратегічному рівні та веде гучні спори в цій сфері. Він також займається міжнародними арбітражними справами та контролює роботу податкової практики фірми, а також практики праці та зайнятості.

 • Chambers Europe 2013: Праця та зайнятість 2013

  Це місцева фірма значного розміру та саме в її двері стукають у першу чергу, коли є необхідність в консультаціях з трудового права. Ця команда практики праці та зайнятості отримує користь від видатної репутації фірми в області вирішення спорів, при чому консультації з судових справ складають половину їх проектів. Клієнтами цієї команди є переважно міжнародні організації, такі як BAT, Swedbank та Logitech, які звертаються до фірми за допомогою у крупномасштабних проектах.
  Джерела кажуть: «Ця практика ВКП розвинена та загальновідома». «Їх практика трудових спорів є дуже сильною».
  Оксана Войнаровська, яка нещодавно стала партнером, є одним з найвідоміших імен на ринку праці та зайнятості. Вона відома завдяки своїм знанням та сильним технічним навичкам.

 • Best Lawyers 2013 2013

  14 експертів та 14 практик ЮФ «Василь Кісіль і Партнери» увійшли до нещодавно опублікованого списку видання Best Lawyers® International 2013, одного з престижних міжнародних юридичних рейтингів, що формується шляхом опитування представників юридичного бізнесу.
  П’ять років поспіль Best Lawyers® рекомендує експертів ЮФ «Василь Кісіль і Партнери» як досвідчених та високопрофесійних фахівців. В 2013 році Best Lawyers® знову включили до списку рекомендованих юристів:
  старшого партнера фірми Василя Кисіля (корпоративне право, інвестиції, судова практика, злиття та поглинання),
  керуючого партнера Олега Макарова (арбітраж і медіація, інвестиції, судова практика, нерухомість, оподаткування),
  партнера Олега Альошина (арбітраж і медіація, будівництво, енергетика та природні ресурси, судова практика, нерухомість, торгівля),
  партнера Олексія Філатова (арбітраж і медіація, інтелектуальна власність, корпоративне право, судова практика),
  партнера Дениса Лисенка (антимонопольне право, банківське та фінансове право, корпоративне право, інвестиції, злиття та поглинання),
  старшого радника Вадима Беляневича (арбітраж і медіація, судова практика),
  партнера Марію Ніжнік (антимонопольне право),
  партнера Олександра Бородкіна (нерухомість, будівництво),
  партнера Оксану Войнаровську (праця та зайнятість) та
  радника Наталію Доценко-Білоус (нерухомість).
  В 2013 році вперше до списку цього престижного міжнародного рейтингу також увійшли
  партнер Андрій Стельмащук (судова практика, оподаткування),
  партнер Ярослав Теклюк (інтелектуальна власність),
  партнер Анна Бабич (корпоративне право) та
  старший юрист В’ячеслав Пєсков (судова практика).
  Best Lawyers 2013 також відзначили старшого партнера фірми Василя Кисілязванням «Юрист року в Україні» в галузі інвестицій. Це визнання присуджене пану Кисілю на основі високих оцінок, отриманих ним в ході опитування колег-юристів. Звання «Юрист року» присуджується в найбільш затребуваних спеціализаціях у великих юрисдикціях, у тому числі - в Україні. Це визнання є найбільш значущим, зважаючи на те, що тільки один юрист може бути визнаний гідним звання «Юрист року» у кожній юрисдикції.

 • Legal 500 2013: Оподаткування 2013

  Денис Лисенко, «Василь Кісіль і Партнери», консультував медіакомпанію Thomson Reuters з питань управління податковими ризиками, а також провідну українську роздрібну мережу з питань ПДВ.

 • Legal 500 2013: Банківське та фінансове право, ринки капіталів 2013

  Клієнти «дуже високо оцінюють рівень обслуговування, технічні знання та бажання допомогти» фірми «Василь Кісіль і Партнери». Денис Лисенко – «командний гравець, який надзвичайно серйозно ставиться до своєї роботи і завжди оперативно реагує». Юлія Кирпа демонструє «сильні технічні знання та сумління». Фірма консультує банк IKB Deutsche Industriebank та банку «Форум» в якості кредиторів стосовно відповідної реструктуризації боргів позичальників.

 • Legal 500 2013: Корпоративне право / Злиття та поглинання 2013

  Клієнти найчастіше обирають фірму «Василь кисіль і Партнери», оскільки саме вона має найширший досвід. Ця фірма нещодавно виступила юридичним радником «Групи Енергетичний Стандарт» в процедурі придбання активу у $22 мільйонів доларів. Також серед клієнтів Дениса Лисенка та Анни Бабич - «Український Медіа Холдинг» та компанія Danone.

 • Legal 500 2013: Вирішення спорів 2013

  «Василь Кісіль і Партнери» немає рівних в сфері вирішення спорів в Україні. Ми рекомендуємо Олега Макарова та Олексія Філатова. З цією фірмою «одне задоволення працювати, коли мова йде про складні міжнародні спори», вони представляли інтереси банку Swedbank в низці судових спорів з позичальниками на суму £150 мільйонів фунтів.

 • Legal 500 2013: Інтелектуальна власність 2013

  Олексій Філатов, «Василь Кісіль і Партнери», консультує Google з питань неправомірного використання торговельної марки, а також консультує найвідомішого провайдера послуг відеохостингу з питань захисту та забезпечення дотримання авторських прав.

 • Legal 500 2013: Нерухомість та будівництво 2013

  «Василь Кісіль і Партнери - фірма номер один в сфері нерухомості і будівництва. Олег Альошин консультує компанією Seven Hills по проекту будівництва житлового комплексу Park Avenue з багатопрофільною комерційною інфраструктурою та підземним паркінгом загальною вартістю $140 мільйонів доларів. Олександр Бородкін також отримав високі рекомендації.

 • Chambers Global 2013: Банківське та фінансове право 2013

  Дениса Лисенка рекомендують за досягнення у практиці банківського та фінансового права, а також у сфері злиттів і поглинань. Клієнти кажуть, що він «ефективний адвокат, з яким приємно співпрацювати».

 • Chambers Global 2013: Вирішення спорів 2013

  Олексій Філатов однаково відомий завдяки своєму значному досвіду, як в судових справах, так і в арбітражі. Його оцінюють як одного з найкращих юристів на ринку. «Все, що він передбачав, виявилося вірним. Я цілком та повністю довіряю йому», – сказав один із клієнтів. Пан Філатов добре відомий завдяки своїй компітенції в області корпоративних, господарських спорів, а також спорів з інтелектуальної власності.
  Олег Макаров - один з найвідоміших та досвідчених судових юристів в Україні. Один з респондентів називає Олега Макарова «блискучим судовим адвокатом, який особисто вивчає всі подробиці, та чиї практичні навички дійсно вражають». Його широка практика охоплює національні судові провадження загального характеру, а також податкові спори та судові справи приватних клієнтів.
  Вадим Беляневич - експерт високої кваліфікації, якого рекомендують за його глибоке знання. Він регулярно консультує клієнтів зі спірних питань у сфері приватизації.
  Олега Альошина, який вперше потрапив до рейтингу, відзначають як надійного судового адвоката та арбітра. Зі слів одного з дослідників ринку, він «надає консультації найвищої якості, є проникливим та надзвичайно толковим юристом».

 • Chambers Global 2013: Корпоративне право / M&A 2013

  Василь Кисіль, на честь якого назвали фірму, консультує клієнтів зі складних стратегічних питань. Джерела кажуть: «Його знають та поважають абсолютно всі».
  Денис Лисенко добре знається на широкому колі корпоративних питань, а також консультує в сфері банківського права та фінансів, конкурентного права. Його характеризують як «ефективного та контактного адвоката».
  Вперше у рейтингу Анна Бабич, яка нещодавно увійшла до партнерского складу фірми, високо цінується клієнтами за уміння знаходити підхід з урахуванням бізнес-задач та надавати чіткі рекомендації.

 • World Tax 2013 2013

  «Василь Кісіль і Партнери» є видатною місцевою юридичною фірмою з великою податковою командою із чотирьох партнерів і семи юристів. Денис Лисенко та Олег Макаров є рекомендованими фахівцями в цій сфері, які за останні 12 місяців брали активну участь у цілому ряді проектів фірми.
  Ця практика надає повний спектр послуг і задіяна у всіх сферах, у тому числі в судових розглядах. Однією такою нашумілою справою була робота пана Макарова, який керував командою фахівців, що представляла інтереси української дочірньої компанії світового гіганта в сфері інформаційних технологій у спорі про те, як нараховується ПДВ на консалтингові послуги, надавані нерезидентам. Ця справа на $20 млн. очікує остаточного рішення.
  Що стосується юридичного супроводу, пан Лисенко консультував компанії Inditex і Otto Group відносно ПДВ і митних питань, а також податкових аспектів проведення корпоративної реструктуризації провідної української роздрібної групи, яку планується завершити протягом 2012 року.
  Співробітники фірми також займають посади у важливих консультативних і професійних організаціях, наприклад, Іван Юрченко виступає в якості голови Податкового комітету Української асоціації правників.

 • IFLR1000 2013: Злиття та поглинання 2013

  Як керівник практики злиттів і поглинань ВКП Денис Лисенко значно розвинув сегмент такого виду угод, за що отримав високу оцінку колег по цеху. Вражаючий портфель проектів, здійснених ВКП, за спостереженнями конкурентів, робить дану фірму однією з найбільш активних у цьому напрямку в Україні.
  Так, команда ВКП супроводжувала дві найрезонансніші угоди в секторі ЗМІ торік. У першій партнер Олексій Філатов діяв від імені групи Українського Медіа Холдингу в проекті придбання групи KP Media. Той же партнер також допоміг цьому клієнтові у створенні спільного медіапроекту з ТРК «Україна»/СКМ Холдинг.
  Партнер Денис Лисенко також представляв інтереси компанії Danone Group у двох угодах, включаючи викуп міноритарних часток у ВАТ «Галактон» і Кременчуцького молокозаводу у компанії «КІНТО».
  Пан Лисенко також консультував групу відносно передбачуваного придбання двох інших виробників молочної продукції в Україні.
  У секторі фінансових послуг пан Лисенко повторно консультував Skandinaviska Enskilda Banken, материнську компанію Групи SEB, відносно продажу їх української дочірньої компанії ПуАТ «СЕБ БАНК» і придбання щойно зареєстрованого українського банку ПАТ «АКЦЕПТ БАНК» за 25 мільйонів доларів США.
  WWW.IFLR1000.COM

 • IFLR1000 2013: Банківське та фінансове право 2013

  Видання відзначає фірму, що відсвяткувала своє двадцятиріччя в 2012 році, як варту поваги в сфері реалізованих проектів банківського та фінансового права. Колеги по цеху вважають Дениса Лисенка, який став партнером фірми в 2006 році й сьогодні очолює практики банківської справи та фінансів і M&А, безсумнівним авторитетом у даних областях права. «Відтоді, як пан Лисенко узявся за цей напрямок, справи в них пішли в гору», - підмітив один конкурент.
  «Денис Лисенко є гарним адвокатом. Ми були вражені, коли нам довелося попрацювати з ним», - відзначає інший. Партнера практики Юлію Кирпу також хвалять конкуренти, які стверджують, що «вона - справжній професіонал» і «добре знається на законодавстві».
  WWW.IFLR1000.COM

 • Best Lawyers 2014 2014

  ЮФ «Василь Кісіль і Партнери» підтвердила звання провідної юридичної фірми в Україні – 17 юристів та 16 практик зайняли високі позиції та покращили рейтинги згідно міжнародного видання Best Lawyers International 2014.
  Понад 5 років поспіль авторитетне видання Best Lawyers International проводить дослідження серед українських юридичних фірм, яке засноване виключно на взаємному оцінюванні роботи колег-юристів.
  У 2014 році Best Lawyers International включає до списку рекомендованих юристів наступних представників ЮФ «Василь Кісіль і Партнери»:
  старшого партнера Василя Кисіля – як визнаного спеціаліста у сфері корпоративного права, інвестицій, судової практики, злиттів та поглинань, торгівлі;
  керуючого партнера Олега Макарова – за досягнення в арбітражі та медіації, у сфері інвестицій, судової практики, нерухомості, оподаткування;
  партнера Олега Альошина – за експертизу в арбітражі та медіації, будівництві, інфраструктурі, енергетиці та природних ресурсах, судовій практиці, нерухомості, торгівлі;
  партнера Олексія Філатова – за високі оцінки колег в арбітражі та медіації, корпоративному праві, інтелектуальній власності, судовій практиці;
  партнера Дениса Лисенка – за досягнення у банківському та фінансовому праві, антимонопольному праві, корпоративному праві, інвестиціях, злиттях та поглинаннях;
  партнера Андрія Стельмащука – за досягнення у судовій практиці, податковому праві;
  партнера Оксану Войнаровську – за експертизу в галузі сімейного права, праці та зайнятості;
  партнера Марію Ніжнік – за високі оцінки у сфері антимонопольного права;
  партнера Анну Бабич – за досягнення у корпоративному праві;
  партнера Олександра Бородкіна – за досвід у сфері будівництва та нерухомості;
  партнера Ярослава Теклюка – за практику в області інтелектуальної власності;
  старшого радника Вадима Беляневича – за значний досвід у сфері адміністративного права, арбітража та медіації, судової практики;
  радника Наталію Доценко-Білоус – за експертизу в галузі нерухомості;
  юриста В’ячеслава Пєскова – за досягнення у судовій практиці.
  Вперше високі оцінки видання отримали:
  партнер Юлія Кирпа, завдяки значному досвіду в галузі банківського та фінансового права;
  партнер Олександр Мамуня, за досягнення в галузі антимонопольного права;
  радник Іван Юрченко, за високу оцінку роботи в галузі податкового права.
  Перший раз міжнародний рейтинг Best Lawyers International 2014 відмітив такі практики ЮФ «Василь Кісіль і Партнери» як адміністративне та сімейне право.
  Окреме почесне звання «Юрист року» отримали партнери Василь Кисіль за особливі досягнення в галузі корпоративного права та Олег Альошин за значний досвід у сфері нерухомості. Звання «Юрист року» присуджується в найбільш затребуваних спеціалізаціях у великих юрисдикціях, в тому числі в Україні. Дане визнання є особливо значущим, враховуючи, що лише один професіонал може отримати звання «Юрист року» у кожній юрисдикції.
  http://www.bestlawyers.com/lawyers/vasil-i-kisil/77312/
  http://www.bestlawyers.com/lawyers/oleg-y-alyoshin/104305/

 • European Tax Awards 2014 2014

  ЮФ «Василь Кісіль і Партнери» здобула звання фірми року в галузі оподаткування в Україні та отримала нагороду European Tax Awards 2014 на урочистій церемонії вручення, яка відбулася у готелі Dorchester в Лондоні 21 травня 2014 року. Щорічна церемонія, що збирає сотні провідних податкових консультантів та клієнтів з Європи, щоб відзначити досягнення у сфері податкового права, проводиться авторитетним міжнародним інформаційно-аналітичним виданням International Tax Review.
  Завдяки високому рівню експертизи, якості наданих послуг та багаторічному досвіду команда податкової практики ЮФ «Василь Кісіль і Партнери» неодноразово визнана експертами, учасниками ринку та профільними виданнями як одна з найкращих в країні.
  Андрій Стельмащук, партнер практик оподаткування та вирішення спорів ЮФ «Василь Кісіль і Партнери», який відвідав церемонію, отримавши нагороду, зазначив: «European Tax Awards 2014 стала визнанням плідної роботи команди податкової практики ЮФ «Василь Кісіль і Партнери» у непростих українських реаліях. Переконаний, що це стане поштовхом та натхненням для подальших звершень».профільними виданнями однією з найкращих в країні.
  Денис Лисенко, партнер, керівник практики оподаткування ЮФ «Василь Кісіль і Партнери» зазначив: «Ми висловлюємо щиру подяку клієнтам фірми за високу оцінку нашої роботи, довіру та тісну співпрацю. Задоволення високих вимог клієнтів та пошук ефективних і новаторських рішень у структуруванні та оптимізації податкового навантаження, а також надійна підтримка клієнтів у вирішенні спорів з контролюючими органами завжди будуть нашим пріоритетом».
  European Tax Awards є результатом дослідження, що проводиться щорічно виданням International Tax Review та включає наступні критерії: інноваційність у вирішенні складних податкових задач; комплексний і нестандартний підхід для розв’язання завдань, поставлених клієнтом; кількість спеціалістів, які можуть бути залучені до роботи.
  International Tax Review – міжнародне інформаційно-аналітичне видання у галузі оподаткування, надає останні новини та аналіз податкового законодавства у країнах світу, огляди з трансфертного ціноутворення, непрямого оподаткування, спорів у сфері податкового права, співпрацює з провідними міжнародними організаціями, такими як ООН, ОБСЄ, ЕС та ін.

 • Chambers Europe 2014: Праця та зайнятість 2014

  Блискуча група практики праці та зайнятості є визнаним лідером ринку. Займається типовими питаннями в сфері праці та зайнятості, такими як аутсорсинг, робота з профспілками та переведення співробітників. Добре відома за представлення інтересів роботодавців у спорах, в основному з питань звільнень.
  Джерела кажуть: «Підхід фірми є ефективним і творчим». «Вони є беззастережним лідером на ринку праці».
  Nokia та Hoffmann-La Roche - одні з найзначніших нових клієнтів фірми.
  Ключові проекти: Консультування компанії Air Liquide щодо заробітної плати та роботи змінами.
  Представляли компанію Dentsply International у низьці справ, пов'язаних з призначенням виконавчого директора.
  Провідні юристи:
  Оксана Войнаровська високо цінується за її великий досвід і знання трудового права. Вона нещодавно консультувала компанію Maquet з питань звільнення співробітника.
  Ключові клієнти: Avito Ukraine, Black & Veatch Special Projects, Danone, DuPont, Ferrero Ukraine.
  http://www.chambersandpartners.com/

 • Chambers Europe 2014: Антимонопольне та конкурентне право 2014

  Знана практика антимонопольного та конкурентного права охоплює широкий спектр галузей промисловості, таких як ІТ, сільське господарство, нерухомість і транспорт, і одержує «найвищі рекомендації за чудові навички ведення переговорів». Вони спеціалізуються на розслідуваннях і отриманнях дозволів на концентрацію у відношенні запланованих клієнтами угод зі злиття.
  Джерела кажуть: «Якість консультацій та юридичної допомоги, які я отримую, є видатною». «Наші вимоги й очікування дуже високі, і ця команда відповідає їм повністю».
  Ключові проекти: Консультування Statoil з питань конкурентного законодавства в Україне у зв'язку з їх спільним підприємством з компаниєю "Роснефть", включаючи отримання дозволу АМКУ на економічну концентрацію.
  Представляли інтереси компанії Syniverse в процесі поглинання компанії MACH (550 млн євро), включачи консультування з питань контролю за економічною концентрацією.
  Джерела цінують Марію Ніжнік за її розуміння комерційної цінності, активний підхід і здатність надати альтернативні рішення. Вона нещодавно консультувала компанію Syniverse щодо вимог контролю за злиттями в процесі поглинання компанії MACH
  Денис Лисенко працює в декількох практиках і одержує схвальні відгуки за те, що він «дуже комерційно орієнтований» і за «чіткі і ясні» рекомендації.
  Варто також звернути увагу на юриста Павла Логінова, який вперше увійшов до цього рейтингу, вразивши клієнтів своїми «конструктивними порадами» і чуйністю.
  Ключові клієнти: Apollo, Danone, Energy Standard Group, Interros, UniCredit.
  http://www.chambersandpartners.com/

 • Chambers Europe 2014: Банківське та фінансове право 2014

  Група практики банківського та фінансового права спеціалізується на консультуванні міжнародних банків, а ефективність її роботи істотно підвищується за рахунок залучення лідируючої на ринку практики вирішення спорів.
  Джерела кажуть: «Коли ви задаєте питання, вони забезпечують швидку відповідь; коли ви залишаєте повідомлення, вони завжди реагують дуже швидко; коли ви обговорюєте положення угоди, вони завжди відкриті до співробітництва і пропонують компроміси».
  Провідні юристи:
  Юлія Кирпа є найбільш відомим експертом у сфері банківського та фінансового права цієї фірми і вирізняється своїми винятковими технічними знаннями. За словами джерел, вона «перебуває в авангарді всього, що відбувається в галузі» і вона володіє дивною «силою волі та енергією».
  Денис Лисенко – «чудово організований, старанний і доброзичливий» адвокат, кажуть джерела. Він нещодавно супроводжував цілий ряд угод зі злиття і поглинань у банківському секторі, а також консультує з питань конкуренції та податкових питань.
  Ключові клієнти: BNP Paribas, Crédit Agricole, Hyposwiss Privatbank, IKB Deutsche Industriebank.
  http://www.chambersandpartners.com/

 • Chambers Europe 2014: Оподаткування 2014

  Завдяки лідируючим позиціям фірми на ринку в області вирішення спорів, практика оподаткування ВКП також вважається однією з найсильніших.
  Джерела кажуть: «Їх відрізняють чітке розуміння бізнесу й потреб своїх клієнтів, а також прагнення якомога тісніше співробітничати зі своїми замовниками у вирішенні їх найскладніших проблем».
  Ключові проекти: представляли інтереси компанії Thomson Reuters у зв'зку з угод з трансферного ціноутворення, що впливають на українські підрозділи групи. Консультували компанію BNP Paribas Group у зв'язку з уступкою кредитного портфелю, в тому числі з оподаткування та інших юридичних питань.
  Ключові клієнти: Danone, Ericsson, Sberbank.
  http://www.chambersandpartners.com/guide/europe/7

 • Chambers Europe 2014: Нерухомість 2014

  Сильна команда відрізняється глибокою професійною компетенцією в сфері нерухомості, де вони добре відомі як експерти з супроводу угод, проектів девелопмента й лізингу; вони також активні в секторі сільського господарства й надають клієнтам додаткові експертні знання з питань забудови й зміни цільового призначення.
  Джерела кажуть: «Сила цієї команди в їх ґрунтовному знанні сектора нерухомості, розумінні цілей клієнта та своєчасному виконанні робіт». «У мене є повна впевненість у цій команді й у тому, що адвокати ВКП розуміють потреби мого бізнесу».
  Ключові проекти: Консультування компаній Pioneer Hi-Bred International і DuPont по проекту будівництва заводу з виробництва насіння в тому числі з питань придбання земельної ділянки та зміни її цільового призначення.
  Консультування компанії Hubei Changyang Hongxin Industrial Group з питань придбання та розвитку марганцевого родовища в Україні.
  Провідні юристи:
  Олег Альошин консультує з угод у сфері нерухомості. Він нещодавно консультував Seven Hills в ході будівництва житлової нерухомості.
  Клієнти високо оцінюють Олександра Бородкіна за «його експертні знання, дружній підхід і працьовитість». Інші додають: «Мені подобається працювати з ним, тому що він дає короткі, але точні відповіді».
  Наталію Доценко-Білоус рекомендують за її ноу-хау в будівельних питаннях, вона спеціалізується на проектах будівництва житла.
  Ключові проекти: Arricano Real Estate, Desnagrain, Intermoda Trade, Hubei Changyang Hongxin Industrial Group, Seven Hills.
  http://www.chambersandpartners.com/guide/europe/7

 • Chambers Europe 2014: Інтелектуальна власність 2014

  Практика інтелектуальної власності найбільш відома завдяки своїм успіхам у вирішенні спорів в сфері інтелектуальної власності, у тому числі з питань патентного права, торговельних марок і авторських прав. Крім того, команда має досвід успішного захисту в судах прав інтелектуальної власності, що стосуються біотехнологій і біопромисловості, а також у спорах щодо доменних імен.
  Джерела кажуть: «Це неймовірно досвідчені фахівці з судового процесу в сфері інтелектуальної власності». «Команда діє енергійно й цілеспрямовано, виконуючи величезний обсяг робіт для своїх клієнтів».
  Ключові проекти: Захист інтересів компанії Mobile TeleSystems у крупному спорі щодо визнання торговельної марки недійсною.
  Представництво інтересів компанії Pioneer Hi-Bred International у великому спорі щодо припинення порушення прав на торговельні марки.
  Ключові особи:
  Олександр Мамуня піднімається на верхні щаблі рейтингу завдяки захопленим відкликанням клієнтів. Як повідомляє одне джерело: «Він переконливий, наполегливий і прекрасно говорить англійською мовою». Останні досягнення включають представлення інтересів Pioneer Hi-Bred International у судовому розгляді стосовно припинення порушення прав на торговельні марки та у провадженні щодо видачі патенту.
  Олексій Філатов, який очолює практики інтелектуальної власності та вирішення спорів, особливо сильний у вирішенні спорів в сфері інтелектуальної власності. Він успішно захищав інтереси компанії DuPont у ряді патентних спорів, у тому числі про визнання недійсним патенту й порушення патентних прав.
  Ключові клієнти: Mobile TeleSystems, Pioneer Hi-Bred International, Guala Closures, DuPont, Google.
  http://www.chambersandpartners.com/guide/europe/7

 • Chambers Europe 2014: Корпоративне право / Злиття та поглинання 2014

  Чим знана фірма: Одна з найбільш досвідчених фірм на ринку, чиї можливості посилені провідною судовою практикою фірми.
  Джерела кажуть: «Українське законодавство надзвичайно складне, і тому завжди легко щось упустити, але вони завжди знають, що дійсно є важливим, і що саме потрібно зробити, коли і як».
  Нові клієнти: Eurobank Group, Group Summa, NR Growth Private Equity.
  Представляли Український медіа холдинг щодо його спільного підприємства з ТРК Україна.
  Представляли інтереси групи «Енергетичний стандарт»у зв'язку з придбанням контрольного пакету Вінницяобленерго.
  Провідні юристи:
  Денис Лисенко є досить шанованою фігурою на українському ринку, і завдяки йому росте репутація фірми в супроводі угод.
  Василь Кисіль, хоча вже не практикує так активно, як колись, залишається ключовою особою як для фірми, так і для широкої юридичної спільноти.
  Анна Бабич «справляє враження дуже розумного й сильного адвоката», кажуть джерела ринку. На додаток до її сильної репутації в корпоративних питаннях, вона також накопичила значний досвід у роботі з документами, які необхідно подавати відповідно до антимонопольного законодавства.
  Ключові клієнти: Alpcot Agro, Crédit Agricole, Hongyang Metal Industry, Ucrafarma.
  http://www.chambersandpartners.com/

 • Chambers Europe 2014: Вирішення спорів 2014

  Видання вважає ВКП провідною юридичною фірмою в Україні в області вирішення спорів (1 категорія). Джерела кажуть: «У них за плечима величезний досвід, і вони дуже добре розуміють процедурні питання». «Одна з найдосвідченіших судових команд на ринку. Останнім часом ведуть багато банківських і податкових спорів». Дослідники в черговий раз відзначили досягнення Олега Макарова, стверджуючи що «він має фантастичну репутацію завдяки своїм управлінським навичкам, і, хоча, можливо, не практикує так активно, як раніше, він і досі залишається одним з найбільш впливових судових юристів на ринку». Олексія Філатова описують як «розумного, ефективного та такого, який дає чіткі формулювання» адвоката. Його відзначають як сильного юриста «у цивільних судових спорах». Рейтинг також виділяє Вадима Беляневича, який має за плечима більш ніж 20-літній досвід у сфері успішного вирішення господарських спорів. Олег Альошин, який займається як супроводом транзакцій, так і вирішенням спорів, особливо відомий завдяки своїй експертизі в сфері нерухомості.
  http://www.chambersandpartners.com/guide/europe/7

 • Chambers Europe Awards 2014 2014

  24 квітня 2014 року на церемонії, що відбулася в лондонському Grosvenor House Hotel (Великобританія), визнаний в усьому світі міжнародний довідник Chambers Europe оголосив переможців премії Chambers Europe Awards за видатні досягнення в 2014 році й назвав «Василь Кісіль і Партнери» юридичною фірмою року в Україні.
  Дана премія визнає лідируючі позиції ВКП у ключових областях практик у своїй юрисдикції. При виборі переможця враховується стратегічний ріст, думка ринку й супровід найбільших угод. Номінанти були відібрані командою Chambers Europe на основі досліджень, проведених для довідника Chambers Europe 2014.
  Відповідно до нещодавно опублікованого рейтингу Chambers Europe 2014, що є визнаним джерелом даних для порівняльного аналізу гравців юридичного ринку, 8 ключових практик ЮФ «Василь Кісіль і Партнери» посіли почесні перші місця. Дослідження стверджує: «Ця фірма стає усе більш відомою на ринку України». В 2014 ВКП залишається незмінним лідером у судовій практиці, у сфері праці й зайнятості та нерухомості. Її команда банківського та фінансового права здобула визнання завдяки проектам по супроводу ключових угод на ринку і веденню таких великих клієнтів, як Credit Agricole, BNP Paribas і UniCredit. Фірма також зміцнила свої позиції в сфері інтелектуальної власності, продовжуючи утримувати лідируючі позиції в області антимонопольного й конкурентного права, корпоративного права / злиттів і поглинань, а також оподаткування.
  Видання вважає ВКП провідною юридичною фірмою в Україні в області вирішення спорів (1 категорія). Джерела кажуть: «У них за плечима величезний досвід, і вони дуже добре розуміють процедурні питання». «Одна з найдосвідченіших судових команд на ринку. Останнім часом ведуть багато банківських і податкових спорів». Дослідники в черговий раз відзначили досягнення Олега Макарова, стверджуючи що «він має фантастичну репутацію завдяки своїм управлінським навичкам, і, хоча, можливо, не практикує так активно, як раніше, він і досі залишається одним з найбільш впливових судових юристів на ринку». Олексія Філатова описують як «розумного, ефективного та такого, який дає чіткі формулювання» адвоката. Його відзначають як сильного юриста «у цивільних судових спорах». Рейтинг також виділяє Вадима Беляневича, який має за плечима більш ніж 20-літній досвід у сфері успішного вирішення господарських спорів. Олег Альошин, який займається як супроводом транзакцій, так і вирішенням спорів, особливо відомий завдяки своїй експертизі в сфері нерухомості.
  Опитані традиційно хвалять сильну команду практики нерухомості ВКП за її «професійну компетенцію в сфері нерухомості, де вони добре відомі як експерти з супроводу угод, проектів девелопмента й лізингу; вони також активні в секторі сільського господарства й надають клієнтам додаткові експертні знання з питань забудови й зонування». Джерела кажуть: «Сила цієї команди в їх ґрунтовному знанні сектора нерухомості, розумінні цілей клієнта й своєчасному виконанні робіт». «У мене є повна впевненість у цій команді й у тому, що адвокати ВКП розуміють потреби мого бізнесу». Дослідники відзначають Олега Альошина, який консультує з угод у сфері нерухомості. Клієнти високо оцінюють Олександра Бородкіна за «його експертні знання, дружній підхід і працьовитість». Інші додають: «Мені подобається працювати з ним, тому що він дає короткі, але точні відповіді».Наталію Доценко-Білоус рекомендують за її ноу-хау в будівельних питаннях, вона спеціалізується на проектах будівництва житла.
  Вже третій рік поспіль дослідники визнають блискучу групу практики праці та зайнятості ВКП як лідерів ринку,«добре відомих за представлення інтересів роботодавців у спорах, в основному з питань звільнень». Джерела кажуть: «Підхід фірми є ефективним і творчим». «Вони є беззастережним лідером на ринку праці». Керівник практики праці та зайнятості Оксана Войнаровська високо цінується за її великий досвід і знання трудового права.
  Практика інтелектуальної власності «Василь Кісіль і Партнери» також одержала високі оцінки довідника «як за успіхи у вирішенні спорів в сфері інтелектуальної власності, у тому числі з питань патентного права, торговельних марок і авторських прав, так і за їх додаткові компетенції в судових процесах і відстоюванні позовних вимог, що стосуються біотехнологій і биіопромисловості, а також у спорах щодо доменних імен». Джерела кажуть: «Це неймовірно досвідчені фахівці з судового процесу в сфері інтелектуальної власності». «Команда діє енергійно й цілеспрямовано, виконуючи величезний обсяг робіт для своїх клієнтів». Олександр Мамуня піднімається на верхні щаблі рейтингу завдяки захопленим відгукам клієнтів. Як повідомляє одне джерело: «Він переконливий, наполегливий і прекрасно говорить англійською мовою». Останні досягнення включають представлення інтересів Pioneer Hi-Bred International у судовому розгляді стосовно припинення порушення прав на торговельні марки та у провадженні щодо видачі патенту. Олексій Філатов, який очолює практики інтелектуальної власності та вирішення спорів, особливо сильний у вирішенні спорів в сфері інтелектуальної власності. Він успішно захищав інтереси компанії DuPont у ряді патентних спорів, у тому числі про визнання недійсним патенту й порушення патентних прав.
  Відповідно до довідника, група практики банківського та фінансового права спеціалізується на консультуванні міжнародних банків, а ефективність її роботи істотно підвищується за рахунок залучення лідируючої на ринку практики вирішення спорів. Джерела кажуть: «Коли ви задаєте питання, вони забезпечують швидку відповідь; коли ви залишаєте повідомлення, вони завжди реагують дуже швидко; коли ви обговорюєте положення угоди, вони завжди відкриті до співробітництва і пропонують компроміси». Юлія Кирпа є найбільш відомим експертом у сфері банківського та фінансового права цієї фірми і вирізняється своїми винятковими технічними знаннями. За словами джерел, вона «перебуває в авангарді всього, що відбувається в галузі» і вона володіє дивною «силою волі та енергією». Денис Лисенко – «чудово організований, старанний і доброзичливий» адвокат, кажуть джерела. Він нещодавно супроводжував цілу низку угод зі злиття і поглинань у банківському секторі, а також консультує з питань конкуренції та податкових питань.
  Знана практика антимонопольного та конкурентного права охоплює широкий спектр галузей промисловості, таких як ІТ, сільське господарство, нерухомість і транспорт, і одержує «найвищі рекомендації за чудові навички ведення переговорів». Вони спеціалізуються на розслідуваннях і отриманнях дозволів на концентрацію у відношенні запланованих клієнтами угод зі злиття. Джерела кажуть: «Якість консультацій та юридичної допомоги, які я отримую, є видатною». «Наші вимоги й очікування дуже високі, і ця команда відповідає їм повністю». Джерела цінують Марію Ніжнік за її розуміння комерційної цінності, активний підхід і здатність надати альтернативні рішення. Вона нещодавно консультувала компанію Syniverse щодо вимог контролю за злиттями в процесі поглинання компанії MACH. Денис Лисенко працює в декількох практиках і одержує схвальні відгуки за те, що він«дуже комерційно орієнтований» і за «чіткі і ясні» рекомендації. Варто також звернути увагу на юриста Павла Логінова, який вперше увійшов до цього рейтингу, вразивши клієнтів своїми «конструктивними порадами» і чуйністю.
  Практика ВКП корпоративного права / злиттів і поглинань є «однією з найбільш досвідчених команд на ринку, чиї можливості посилені провідною судовою практикою фірми». Джерела кажуть: «Українське законодавство надзвичайно складне, і тому завжди легко щось упустити, але вони завжди знають, що дійсно є важливим, і що саме потрібно зробити, коли і як». Денис Лисенко є «досить шанованою фігурою на українському ринку, і завдяки йому росте репутація фірми в супроводі угод». Василь Кисіль, хоча вже не практикує так активно, як колись,«залишається ключовою особою як для фірми, так і для широкої юридичної спільноти». Анна Бабич «справляє враження дуже розумного й сильного адвоката», кажуть джерела ринку. «На додаток до її сильної репутації в корпоративних питаннях, вона також накопичила значний досвід у роботі з документами, які необхідно подавати відповідно до антимонопольного законодавства».
  Завдяки лідируючим позиціям фірми на ринку в області вирішення спорів, практика оподаткування ВКП також вважається однією з найсильніших. Джерела кажуть: «Їх відрізняють чітке розуміння бізнесу й потреб своїх клієнтів, а також прагнення якомога тісніше співробітничати зі своїми замовниками у вирішенні їх найскладніших проблем».
  Видання «Chambers Europe» є провідним міжнародним довідником для професіоналів в області юриспруденції та права, репутація якого заснована на об'єктивності проведених досліджень. Автори видання досліджують юридичну галузь у Європі, визначаючи провідних юристів і юридичні фірми на основі тисяч інтерв'ю з юристами і їхніми клієнтами, і проводять глибокий аналіз юридичних ринків в 52 юрисдикціях.

 • Legal 500 2014: Оподаткування 2014

  Команда «блискучих податкових адвокатів» «Василь Кісіль і Партнери» включає Андрія Стельмащука, який представляв інтереси компанії Imperial Tobacco Україна в спорі на 137 млн дол. США. Денис Лисенко відомий як «надзвичайно компетентний та здібний знайти компроміси» юрист.
  http://www.legal500.com/c/ukraine/tax

 • Legal 500 2014: Нерухомість та будівництво 2014

  Демонструючи свої «глибокі знання та професіоналізм», команда «Василь Кісіль і Партнери» консультувала компанію Pioneer Hi-Bred з питань зміни цільового призначення земельної ділянки та будівництва нового заводу. Сума проекту склала 40 млн дол. США. Олег Альошин є відомим своїм «значним професійним досвідом та ефективністю», а Олександр Бородкін «не боїться вести складні переговори».
  http://www.legal500.com/c/ukraine/real-estate-and-construction

 • Legal 500 2014: Інтелектуальна власність 2014

  ЮФ «Василь Кісіль і Партнери» досягла видатних успіхів в сфері вирішення спорів з питань інтелектуальної власності та укріпила свої консалтингові позиції, найнявши двох патентних повірених. Олександр Мамуня, якого один з клієнтів описує як «найдоствідченішого юриста в сфері інтелектуальної власності в Україні», та Олексій Філатов демонструють «суворе дотримання етичних принципів в роботі та дають чіткі рекомендації».
  http://www.legal500.com/c/ukraine/intellectual-property

 • Legal 500 2014: Вирішення спорів 2014

  Керуючий партнер Олег Макаров відповідає за загальне керівництво фірмою «Василь Кісіль і Партнери», в той час як Олексій Філатов, «дуже сильний та талановитий адвокат», керує командою «високопрофесійних та ефективних» судових юристів фірми. Практика вирішення спорів також включає Ярослава Теклюка, який має значний досвід та експертизу у вирішенні судових справ.
  http://www.legal500.com/c/ukraine/dispute-resolution

 • Legal 500 2014: Корпоративне право / Злиття та поглинання 2014

  Команда «Василь Кісіль і Партнери» діє «оперативно та своєчасно». Денис Лисенко та «винятковий фахівець» Анна Бабич мають «неперевершений досвід у сфері трансграничних злиттів та поглинань», клієнти також високо оцінюють «бізнес-орієнтовані рекомендації та стратегічне мислення» Олексія Філатова.
  http://www.legal500.com/c/ukraine/corporate-and-manda

 • Legal 500 2014: Банківське та фінансове право, ринки капіталу 2014

  «Краща українська фірма «Василь Кісіль і Партнери» демонструє бездоганне розуміння бізнес-середовища». Експерт фондового ринку Денис Лисенко є «першокласним юристом». Спеціаліст з питань позикового капіталу Юлія Кирпа – «вибір номер один у банківському секторі».
  http://www.legal500.com/c/ukraine/banking-finance-and-capital-markets

 • Chambers Global 2014: Вирішення спорів 2014

  Олексія Філатова характеризують як «розумного, чітко формулюю чого та швидко реагуючого» адвоката. Його визначають як сильного в сфері цивільних судових спорів.
  Олег Макаров має фантастичну репутацію завдяки його навичкам, та хоча, можливо, він вже не практикує так активно, як раніше, він все ще залишається неперевершеним судовим адвокатом.
  Маючи за плечима більше ніж 20 років роботи Вадим Беляневич відомий як один з найсильніших адвокатів у господарських спорах.
  Спеціалізація Олега Альошина охоплює угоди та спори, та зазвичай його ім’я асоціюється з обширним досвідом в секторі нерухомості.

 • Chambers Global 2014: Банківське та фінансове право 2014

  Денис Лисенко – «добре організований, старанний та доброзичливий» адвокат, говорять джерела. Останнім часом він супроводжує багато угод зі злиттів та поглинань у банківському секторі, а також консультує з питань конкуренції та оподаткування.
  Юлія Кирпа є найбільш відомим експертом фірми в сфері банківської справи та фінансів, та виділяється своїми винятковими технічними знаннями. За словами респондентів, вона «знаходиться в авангарді всього, що відбувається в галузі», та в її особі клієнти отримують «втілення ентузіазму та енергії, що допомагає їм досягати своїх цілей».

 • Chambers Global 2014: Корпоративне право / Злиття та поглинання 2014

  Дениса Лисенка відзначають за його роботу над кількома проектами у нафтогазовій галузі, а також високо оцінюють його фінансову практику.
  Хоча він вже не практикує так активно, як раніше, Василь Кисіль залишається ключовою фігурою як для своєї фірми, так і для всієї юридичної спільноти.
  Анна Бабич «справляє враження дуже справного та наполегливого адвоката», кажуть джерела інформації на ринку. В додаток до її сильної репутації в корпоративних питаннях, вона також накопичила значний досвід роботи з документами, які необхідно подати згідно антимонопольного законодавства.

 • WTR1000 2014: Торговельні марки 2014

  Нові гравці, які заходять на український ринок, завжди переконуються, що їм важко оспорювати гегемонію таких зірок IP, як «Василь Кісіль і Партнери».
  Незмінно дотримуючись міжнародних стандартів обслуговування, ця фірма досягла того, що саме до них звертаються більшість всесвітньо відомих брендів, включаючи Google, чиї інтереси вони представляли у низці спорів про товарні знаки та доменні найменування. В той час як спори складають основу роботи фірми, ця команда також впевнено веде справи щодо захисту позовних вимог клієнтів, нарощуючи оберти в цьому сегменті.
  Досвідчений адвокат Олексій Філатов очолює практики інтелектуальної власності та вирішення спорів. Успішно поєднуючи досвід захисту позовних вимог, ведення судових справ та боротьбу з контрафактною продукцією, Олександр Мамуня також отримав схвальні відгуки: "Він сам зробив собі імя та став провідним партнером ВКП. Його експертиза в сфері судового провадження є дійсно першлкласною".
  Див. також: http://www.worldtrademarkreview.com/

 • Tax Directors Handbook 2014 2014

  ЮФ "Василь Кісіль і Партнери" рекомендована як провідна фірма в практиці оподаткування.

 • IFLR1000 2014: Банківське та фінансове право 2014

  Довідник зазначає, що команда практики банківського та фінансового права активна в сфері ринків капіталу та кредитування, але в останній час вони значну частину свого часу приділяють злиттям та поглинанням у банківському секторі. Юлія Кирпа, яка очолює цю практику та супроводжує більшість таких угод, має хорошу репутацію серед колег та клієнтів. Розповідаючи про неї та юриста Ксенію Островську, один з клієнтів стверджує: «Юлія та Ксенія сформували відмінну команду: вони моментально реагують, з ними приємно мати справу, вони демонструють гнучкість та знаходять орієнтовані на клієнта рішення». Одним з резонансних проектів Юлії Кирпи в 2013 році було консультування місцевої юридичної особи щодо придбання Ерсте Банку у великого австрійського банку.
  Юлія Кирпа увійшла до списку кращих українських юристів, які спеціалізуються в сфері банківського та фінансового права.

 • IFLR1000 2014: Злиття та поглинання 2014

  Низка успішно укладених угод дозволили фірмі отримати позитивні відгуки колег та клієнтів і піднятися на другий рівень рейтингу в сфері M&A.«Вони надають найкращі юридичні послуги на ринку, ретельно аналізуючи всі правові питання та контекст, розглядаючи декілька варіантів рішення питання з кількісною оцінкою правових ризиків та пропонуючи найбільш оптимальне рішення», – каже один з клієнтів.
  На думку респондентів, успішна реалізація проектів в сфері злиттів та поглинань пов’язана в першу чергу з роботою Дениса Лисенка, партнера, керівника практики, та Анни Бабич, партнера, які зробили значний внесок у розвиток цього напрямку. Так, однією з крупних угод 2013 року стало придбання групою «Сумма» (Росія) контрольного пакету акцій ВАТ «Далекосхідне морське пароплавство» в розмірі 1,4 млрд дол. США., в якій команда ВКП представляла інтереси покупця.
  Денис Лисенко та Анна Бабич увійшли до списку кращих українських юристів, які спеціалізуються в сфері М&A.

 • Chambers Europe 2015: Нерухомість та будівництво 2015

  Практика нерухомості також традиційно посідає найвище місце у рейтингу завдяки надзвичайній експертизі з питань управління об’єктами нерухомості, активній роботі в галузі інвестицій у будівництво та сільське господарство.
  Очолює практику партнер Олег Альошин, який є відомим експертом щодо транскордонних аспектів управління об’єктами нерухомості. Професійне визнання отримали партнер Олександр Бородкін та радник Наталія Доценко-Білоус.

 • Chambers Europe 2015: Вирішення спорів 2015

  Згідно Chambers Europe 2015, найвищу сходинку рейтингу традиційно посідає практика ВКП з вирішення спорів.
  За оцінкою видання, фірма є беззаперечним лідером у цій сфері. Особливо відзначається досвід команди у розв’язанні транскордонних спорів, складних корпоративних справах та спорах між акціонерами, спорів у банківському секторі. «Надзвичайно сильна команда – баланс між досвідченими професіоналами та молодими талановитими юристами», «Одна із найпотужніших практик вирішення спорів в Україні» - так відгукуються клієнти про досвід роботи із «Василь Кісіль і Партнери».
  Дослідження визнає авторитет керуючого партнера Олега Макарова за стратегічний підхід до вирішення задач. Вадима Беляневича, старшого радника фірми названо одним із найкращих професіоналів в галузі вирішення спорів, який також відомий своїми академічними працями.

 • Chambers Europe 2015: Банківське і фінансове право 2015

  Банківська практика має сильну експертизу зі злиттів та поглинань у банківському секторі, проектного фінансування, регуляторних питань.
  «Команда проактивна, вони розв’язують проблеми, а не шукають їх. Моя подяка за те, що проблеми передбачені та вирішені за крок до того, як виникли», «Команда відрізняється від інших найвищим рівнем обслуговування клієнтів» - говорять клієнти

 • Chambers Europe 2015: Антимонопольне та конкурентне право 2015

  Високі рекомендації отримала практика корпоративного, антимонопольного та конкурентного права: «Юристи фірми вміють створити потужну команду разом із юрисконсультами клієнта. Вони демонструють глибоке розуміння потреб бізнесу, їх рекомендації завжди практичні та надаються вчасно».
  Практика має досвід супроводу складних міжнародних проектів у різноманітних секторах – фінансовий, телекомунікації, роздрібна торгівля, нерухомість.

 • Chambers Europe 2015: Корпоративне право / Злиття та поглинання 2015

  Високі рекомендації отримала практика корпоративного права: «Юристи фірми вміють створити потужну команду разом із юрисконсультами клієнта. Вони демонструють глибоке розуміння потреб бізнесу, їх рекомендації завжди практичні та надаються вчасно».
  Практика має досвід супроводу складних міжнародних проектів у різноманітних секторах – фінансовий, телекомунікації, роздрібна торгівля, нерухомість.
  Старший партнер фірми Василь Кисіль є «ключовим членом команди» та консультує клієнтів зі злиттів та поглинань та реструктуризації бізнесу.

 • Chambers Europe 2015: Оподаткування 2015

  Виданням відзначена сильна податкова практика, особливо у питаннях захисту інтересів клієнтів у спорах із податковими органами, трансфертного ціноутворення, податкового структурування угод.
  За словами клієнтів, «Юристи пропонують надзвичайно правильні та потужні ідеї. Вони прекрасно аналізують закони та застосовують їх».
  Очолює практику партнер Андрій Стельмащук, який отримав високі рекомендації провідного юриста з вирішення податкових спорів.

 • Chambers Europe 2015: Праця та зайнятість 2015

  Четвертий рік поспіль практика праці та зайнятості на чолі із партнером Оксаною Войнаровською є одним із лідерів ринку.
  Команда консультує відомі міжнародні корпорації, такі як Bayer, Peugeot Citroën, Procter & Gamble, Nokia Siemens.

 • Legal 500 2015: Корпоративне право / Злиття та поглинання 2015

  Виданням рекомендована практика корпоративного права/злиттів та поглинань.

 • Legal 500 2015: Інтелектуальна власність 2015

  Рейтингом The Legal 500 рекомендована практика інтелектуальної власності та відзначений керуючий партнер Олег Макаров за активний супровід спорів у цій галузі.

 • The Legal 500 2015: Оподаткування 2015

  Фірма отримала високу оцінку у рейтингу податкової практики, а її керівник, партнер Андрій Стельмащук відмічений виданням за юридичний супровід податкових спорів Automotive Europe та ATB-Invest.

 • Legal 500 2015: Вирішення спорів 2015

  Виданням The Legal 500 високо рекомендована також практика вирішення спорів, у її рамках визнання отримали партнер Олег Альошин, який очолює напрямок міжнародного арбітражу, та Андрій Стельмащук за значний досвід у судовій практиці.

 • Legal 500 2015: Нерухомість і будівництво 2015

  Практика будівництва і нерухомості на чолі із партнером Олегом Альошиним та партнером Олександром Бородкіним зайняла перше місце рейтингу серед українських юридичних фірм.

 • Best Lawyers 2016 2015

  6 партнерів, 2 радники та 12 практик отримали рекомендації міжнародного видання Best Lawyers 2016. Шість років поспіль видання проводить дослідження в Україні, за цей час ЮФ «Василь Кісіль і Партнери» продовжує посідати лідерські позиції по кількості юристів і практик, що отримали високе визнання даного рейтингу.
  До списку рекомендованих юристів увійшли:
  - старший партнер Василь Іванович Кисіль – за експертизу у галузі корпоративного права, інвестицій, судової практики, злиттів та поглинань, торгівлі;
  - керуючий партнер Олег Макаров – за досягнення в арбітражі та медіації, сфері інвестицій, судової практики, нерухомості, оподаткування, банкрутства та реструктуризації;
  - партнер Олег Альошин – за високі оцінки колег в арбітражі та медіації, будівництві, інфраструктурі, енергетиці та природних ресурсах, судовій практиці, нерухомості, торгівлі;
  - партнер Оксана Войнаровська – за експертизу у галузі праці та зайнятості, судової практики;
  - партнер Андрій Стельмащук – за досягнення у судовій практиці, податковому праві;
  - партнер Олександр Бородкін – за досвід у галузі будівництва та нерухомості;
  - старший радник Вадим Беляневич – за значний досвід у галузі адміністративного права, арбітражу та медіації, судової практики;
  - радник Наталія Доценко-Білоус – за експертизу у галузі нерухомості.
  Окреме почесне звання «Юрист року» отримали партнер Олег Альошин та радник Вадим Беляневич. Звання «Юрист року» надається у найбільш затребуваних спеціалізаціях у великих юрисдикціях, у тому числі в Україні. Дане визнання є особливо значимим, враховуючи, що лише один професіонал може отримати звання «Юрист року» у кожній галузі права.
  Авторитетне міжнародне видання Best Lawyers проводить досліждення у 65 країнах світу, зокрема, в Україні. Рейтинг засновується виключно на взаємному оцінюванні роботи колег-юристів.

 • Chambers Global 2015: Банківське і фінансове право 2015

  Також ВКП увійшла в число рекомендованих фірм у галузі банківського права.
  Зокрема, був відзначений суттєвий досвід у супроводженні угод зі злиття та поглинання у банківському секторі.

 • Chambers Global 2015: Корпоративне право / Злиття та поглинання 2015

  Високу оцінку за результатами дослідження також отримала практика корпоративного права та злиттів і поглинань.
  Василь Іванович Кисіль, старший партнер фірми, визнаний професіоналом найвищого рівня, авторитет якого є беззаперечним для всієї юридичної спільноти в Україні.

 • Chambers Global 2015: Вирішення спорів 2015

  Практика вирішення спорів зайняла найвищу позицію рейтингу (група №1).
  Олег Макаров, керуючий партнер ВКП, за відгуками клієнтів, допомагає «вибудувати стратегічний план» у судових спорах.
  Також, відмічені заслуги старшого радника Вадима Беляневича як одного із самих авторитетних та досвідчених адвокатів у країні.

 • Who’s Who Legal 2016: Праця і зайнятість 2016

  Міжнародне рейтингове видання Who’s Who Legal 2016 рекомендує партнера Оксану Войнаровську у сфері праці та зайнятості.
  Оксана Войнаровська протягом семи років поспіль отримує найвищі рекомендації Who’s Who Legal як експерт у сфері праці та зайнятості.
  Who’s Who Legal – міжнародний авторитетний довідник у сфері юриспруденції, який з 1996 р. щороку досліджує професійну діяльність понад 17,000 юристів у більш ніж 100 юрисдикціях та надає рекомендації найбільш успішним та впливовим професіоналам у 37 сферах практики.

 • Who’s Who Legal 2016: Нерухомість і будівництво 2016

  Міжнародне рейтингове видання Who’s Who Legal 2016 рекомендує партнерів Олега Альошина та Олександра Бородкіна у сфері нерухомості та будівництва.
  Олег Альошин, партнер «Василь Кісіль і Партнери» високо рекомендований у сфері нерухомості завдяки надзвичайному досвіду та супроводу масштабних проектів.
  Олександр Бородкін, керівник практики «Нерухомість та будівництво» відзначений виданням як один із провідних професіоналів у галузі будівництва в Україні.
  Who’s Who Legal – міжнародний авторитетний довідник у сфері юриспруденції, який з 1996 р. щороку досліджує професійну діяльність понад 17,000 юристів у більш ніж 100 юрисдикціях та надає рекомендації найбільш успішним та впливовим професіоналам у 37 сферах практики.

 • Who’s Who Legal 2016: Енергетика 2016

  Міжнародне рейтингове видання Who’s Who Legal 2016 рекомендує Олега Альошина, партнера «Василь Кісіль і Партнери» у сфері енергетики завдяки надзвичайному досвіду та супроводу масштабних проектів.
  Who’s Who Legal – міжнародний авторитетний довідник у сфері юриспруденції, який з 1996 р. щороку досліджує професійну діяльність понад 17,000 юристів у більш ніж 100 юрисдикціях та надає рекомендації найбільш успішним та впливовим професіоналам у 37 сферах практики.

 • IFLR1000 2017: Корпоративне право / Злиття та поглинання 2016

  IFLR1000 дев’ятий рік поспіль рекомендує «Василь Кісіль і Партнери» у сфері банківського та фінансового права.
  Згідно з дослідженням, "У 2016 році команда з корпоративного права консультувала AWAS з питань продажу та оренди повітряних суден з метою рефінансування, також виступила радником концерну «Нікмас» з питань корпоративної реструктуризації групи, яка налічує понад 30 компаній. Також юристи фірми представляли інтереси української фармацевтичної компанії під час придбання виробничих потужностей у Литві".

 • IFLR1000 2017: Банківське і фінансове право 2016

  Авторитетне міжнародне рейтингове видання IFLR1000 2017 дев’ятий рік поспіль рекомендує «Василь Кісіль і Партнери» у сфері банківського та фінансового права.
  Згідно з дослідженням IFLR1000 2017 року, «Василь Кісіль і Партнери» надає юридичний супровід клієнтам на внутрішніх і міжнародних ринках капіталу. Редакція видання також відмітила, що у березні 2015 року фірма стала учасником робочої групи Міністерства економічного розвитку і торгівлі України з питань реформування системи управління державним сектором».
  IFLR1000 також відзначає, що команда з банківського та фінансового права «консультувала українського готельного оператора щодо реструктуризації USD 20-мільйонної позики та виступила юридичним радником міжнародної фінансової компанії з мікрокредитування щодо структурування нової послуги та рефінансування кредиту».

 • HR бренд №1 2016

  За результатами опитування «HR бренд юридичної фірми», проведеного «Юридичною Газетою», ЮФ «Василь Кісіль і Партнери» отримала визнання як HR-бренд №1 на українському юридичному ринку.

 • Chambers Europe 2016: Праця та зайнятість 2016

  Перше місце рейтингу фірми (Band 1) здобула практика праці та зайнятості, яку очолює партнер Оксана Войнаровська.
  «Практика праці та зайнятості має надзвичайно високий рівень професіоналізму», «ВКП має дуже добру, надійну репутацію. Фірма працює за високими стандартами», - говорять клієнти про роботу практики.
  Про Оксану Войнаровську відгукуються: «вона дуже професійна, водночас привітна та клієнт-орієнтована».

 • Chambers Europe 2016: Нерухомість і будівництво 2016

  Практика нерухомості традиційно посідає найвищу оцінку (Band 1) Chambers Europe 2016. Високі рекомендації видання отримали партнери Олег Альошин та Олександр Бородкін, керівник практики нерухомості та будівництва.

 • Chambers Europe 2016: Вирішення спорів 2016

  Практика вирішення спорів багато років поспіль посідає перше місце рейтингу (Band 1).
  Клієнти рекомендують роботу практики: «Жодна команда не порівняється із командою ВКП».
  Високі рекомендації отримав партнер Олег Макаров: «Мало хто в Україні має такий значний досвід судової практики», - говорять джерела. Андрій Стельмащук, керуючий партнер «Василь Кісіль і Партнери», відзначений за високий професіоналізм в сфері податкових спорів, а також у кримінальних справах (white-collar crime): «Він має надзвичайно високий рівень юридичної грамотності, а також знань про судовий процес».

 • Chambers Europe 2016: Енергетика та природні ресурси 2016

  Chambers Europe 2016 відзначає роботу практики енергетики та природніх ресурсів на чолі із Олегом Альошиним та Олександром Бородкіним, яка має значний досвід реалізації масштабних проектів.

 • Chambers Europe 2016: Корпоративне право / Злиття та поглинання 2016

  Практика корпоративного права/злиттів та поглинань традиційно вважається дуже сильною.
  Василь Іванович Кисіль, старший партнер фірми, завдяки своєму досвіду та професіоналізму, є знаковою постаттю в сфері корпоративного права (Band S).

 • Chambers Europe 2016: Оподаткування 2016

  Високі рекомендації видання отримала практика податкового права на чолі із партнером Андрієм Стельмащуком, який спеціалізується на податкових спорах.
  Chambers Europe характеризує Андрія як «технічно сильного» професіонала.

 • Legal 500 2016: Банківське та фінансове право 2016

  Виданням the Legal 500 2016 рекомендовано практику банківського та фінансового права.

 • Legal 500 2016: Корпоративне право / Злиття та поглинання 2016

  Виданням the Legal 500 2016 рекомендовано практику корпоративного права/злиттів та поглинань.

 • Legal 500 2016: Енергетика та природні ресурси 2016

  Практика енергетики та партнер Олег Альошин відзначені рейтингом the Legal 500 2016 за активний супровід проектів у цій галузі.

 • Legal 500 2016: Оподаткування 2016

  Фірма отримала високу оцінку у рейтингу податкової практики, а її керівник, Андрій Стельмащук відмічений виданням the Legal 500 2016 за юридичний супровід податкових спорів.

 • Legal 500 2016: Нерухомість і будівництво 2016

  Практика нерухомості та будівництва посіла перше місце рейтингу the Legal 500 2016. Юристи «Василь Кісіль і Партнери» надають «послуги надзвичайно високого рівня», - зазначає редакція видання.
  Персональні рекомендації отримали партнери фірми Олег Альошин, а також Олександр Бородкін, який, за відгуками, «розуміється на специфіці бізнесу в Україні».

 • Legal 500 2016: Вирішення спорів 2016

  The Legal 500 2016 високо оцінює практику вирішення спорів, у її рамках професійне визнання отримав партнер «Василь Кісіль і Партнери» Олег Макаров.
  Керуючий партнер Андрій Стельмащук та партнер Олег Альошин також названі лідерами у судовій практиці та практиці міжнародного арбітражу відповідно.
  Фірма отримала високу оцінку у рейтингу податкової практики, а її керівник, Андрій Стельмащук відмічений виданням за юридичний супровід податкових спорів.

 • Chambers Global 2016: Корпоративне право / Злиття та поглинання 2016

  Згідно з авторитетним міжнародним виданням Chambers Global 2016, практика корпоративного права та злиттів і поглинань ЮФ «Василь Кісіль і Партнери» отримала високі рекомендації.
  Василь Іванович Кисіль, старший партнер фірми, визнаний професіоналом найвищого рівня, авторитет якого є беззаперечним для всієї юридичної спільноти в Україні.

 • Chambers Global 2016: Вирішення спорів 2016

  Згідно з авторитетним міжнародним виданням Chambers Global 2016, ЮФ «Василь Кісіль і Партнери» - лідер серед українських юридичних фірм у сфері вирішення спорів.
  Практика вирішення спорів посіла найвищу сходинку рейтингу (група №1). Олег Макаров, партнер «Василь Кісіль і Партнери», має надзвичайний авторитет у судовій практиці. «Не багато юристів в Україні можуть похвалитися таким значним досвідом», - говорять клієнти про О.Макарова.
  Високу оцінку видання отримав Андрій Стельмащук, керуючий партнер «Василь Кісіль і Партнери». Chambers Global відзначає досвід пана Стельмащука в сфері вирішення податкових спорів, а також у кримінальних справах (white-collar crime): «він має надзвичайно високий рівень юридичної грамотності, а також знань про судовий процес».

 • World Trademark Review 1000: Інтелектуальна власність 2016

  Міжнародне рейтингове видання World Trademark Review 1000 (WTR 1000) включило ЮФ «Василь Кісіль і Партнери» до переліку юридичних фірм-лідерів українського ринку в сфері торговельних марок у 2016 році.
  Згідно дослідження авторитетного довідника, зазначається виключна експертиза спеціалістів фірми у судах: «Місцеві суди є «полем бою», на якому члени цього національного колективу фахівців судової справи наносять свої влучні удари. Його адвокати завжди готові до бою, вони непохитно захищають права клієнтів на знаки для товарів та послуг, надають реалістичну оцінку ризиків та виробляють тактику, чітко спрямовану на досягнення найкращого комерційного результату».
  «Для цієї універсальної команди немає нічого неможливого – потенційні перешкоди розпізнаються і долаються, перш ніж вони стають проблемою», - стверджують дослідники WTR 1000.

 • IFLR1000 2016: Банківське і фінансове право 2016

  ЮФ «Василь Кісіль і Партнери» є однією із фірм-лідерів, що надає юридичні послуги у сферах банківського та фінансового права в Україні відповідно до рейтингу 2016 року від авторитетного міжнародного рейтингове видання IFLR 1000.
  "Практичні і конкретні поради у досить складних питаннях, корисні і завжди вчасні", - цитує редакція IFLR 1000 одного з клієнтів фірми у банківський сфері.

 • IFLR1000 2016: Корпоративне право / Злиття та поглинання 2016

  ЮФ «Василь Кісіль і Партнери» є однією із фірм-лідерів, що надає юридичні послуги у сфері корпоративного права, злиттів та поглинань в Україні відповідно до авторитетного міжнародного рейтингового видання IFLR 1000 2016 року.
  "Практичні і конкретні поради у досить складних питаннях, корисні і завжди вчасні", - цитує редакція IFLR 1000 одного з клієнтів фірми у банківський сфері.

 • Legal 500 2017: Оподаткування 2017

  Практика податкового права названа найкращою (Tier 1). Андрій Стельмащук, керівник практики податкового права, як стверджує клієнт, «розглядає справу під різними кутами і приймає виважені рішення».

 • Legal 500 2017: Інтелектуальна власність 2017

  Практика інтелектуальної власності та її керівник Владислав Подоляк відзначений редакцією за консультування компанії-розробника ІТ з питань захисту прав на програмне забезпечення.

 • Legal 500 2017: Енергетика та природні ресурси 2017

  Партнери Олександр Бородкін та Олег Альошин рекомендовані за роботу над проектами у сфері відновлювальної енергетики та нафтогазовій промисловості.

 • Legal 500 2017: Банківське та фінансове право 2017

  Високі позиції у дослідженні посіла практика банківського та фінансового права та ринків капіталу, а також Анна Сісецька та Олександр Бородкін, які очолюють цей напрямок у ЮФ «Василь Кісіль і Партнери».

 • Legal 500 2017: Корпоративне право / Злиття та поглинання 2017

  Практика корпоративного права/злиттів та поглинань та її лідери Володимир Ігонін, Олександр Бородкін та Анна Сісецька отримали високі рекомендації рейтинга.

 • Legal 500 2017: Нерухомість і будівництво 2017

  «Василь Кісіль і Партнери» - провідна фірма у сфері будівництва та нерухомості. Видання відзначає керівника практики нерухомості та будівництва Олександра Бородкіна за його здатність «віднайти найкраще рішення».

 • Legal 500 2017: Вирішення спорів 2017

  Практика вирішення спорів визнана найкращою (Tier 1). Андрій Стельмащук, керівник практики податкового права, як стверджує клієнт, «розглядає справу під різними кутами і приймає виважені рішення». Олег Альошин, керівник практики міжнародного арбітражу, отримав високі рекомендації за представництво українських бізнесменів в спорі на 2 млрд. дол. США в Високому суді Лондона.

 • Chambers Europe 2017: Вирішення спорів 2017

  Практика вирішення спорів протягом багатьох років поспіль посідає перше місце рейтингу (Band 1). Високі рекомендації видання отримав партнер Олег Макаров: "Він може глибоко проаналізувати ситуацію і завдяки надзвичайному досвіду запропонувати нове ефективне рішення", – стверджує джерело. Андрій Стельмащук, керуючий партнер «Василь Кісіль і Партнери», відзначений за високий професіоналізм в сфері податкових спорів, а також за представництво національних та міжнародних клієнтів у спорах, пов’язаних з нерухомістю та комерційних спорах.

 • Chambers Europe 2017: Корпоративне право / Злиття та поглинання 2017

  Практика корпоративного права/злиттів та поглинань традиційно відзначається як дуже досвідчена в сфері вирішення широкого кола корпоративних та комерційних питань. Клієнти відзначають "відповідальність, надійність та ефективність" практики. Василь Іванович Кисіль, старший партнер фірми, завдяки своєму значному досвіду, є знаковою постаттю в сфері корпоративного права (Band S) в Україні.

 • Chamber Europe 2017: Оподаткування 2017

  Видання відзначило потужну команду практики податкового права, відому своїми досягненнями в сфері захисту клієнтів в рамках кримінальних проваджень. Практику очолює партнер Андрій Стельмащук, який “завжди розглядає питання під різними кутами, дозволяючи клієнтам приймати виважені рішення”. Старший юрист Тетяна Бережна здобула визнання завдяки своєму “дуже уважному ставленню до деталей і неухильному дотриманню кінцевих строків", – відзначає джерело.

 • Chamber Europe 2017: Кримінальне право 2017

  Практика кримінального права ввійшла до рейтингу завдяки своїй стрімко зростаючій присутності на ринку.

 • Chamber Europe 2017: Міжнародний арбітраж 2017

  Практика міжнародного арбітражу на чолі із Олегом Альошиним отримала високі рекомендіції рейтинга.

 • Chambers Europe 2017: Нерухомість і будівництво 2017

  Практика нерухомості отримала високі рекомендації завдяки значному досвіду у будівництві, з розвитку та реалізації проектів, а також вирішенню спорів в сфері нерухомості. Високі рекомендації Chambers Europe 2017 отримали партнери Олег Альошин та Олександр Бородкін, керівник практики нерухомості.

 • Chambers Europe 2017: Праця та зайнятість 2017

  Перше місце рейтингу (Band 1) здобула практика праці та зайнятості фірми, яку очолює партнер Оксана Войнаровська. "У команді працюють наполегливі професіонали, які докладають всіх зусиль, аби клієнти отримали всю необхідну підтримку”, – відзначають джерела. Оксана Войнаровська – це “надзвичайно досвідчений професіонал”, – говорить клієнт. Старший юрист Валерія Савчук увійшла до рейтингу, отримавши визнання як “надійний юрист”.

 • Chambers Global 2017: Корпоративне право / Злиття та поглинання 2017

  Високі рекомендації отримала практика корпоративного права та злиттів і поглинань.
  Старший партнер Василь Кисіль протягом п’яти років поспіль отримує визнання професіонала найвищого рівня, зі значним досвідом консультування у масштабних проектах, включаючи угоди в сфері злиттів та поглинань.

 • Chambers Global 2017: Вирішення спорів 2017

  Практика вирішення спорів отримує найвищу оцінку рівня Band 1 протягом семи років поспіль.
  Олега Макарова визнано лідером судової практики: "Він може проаналізувати ситуацію і завдяки надзвичайному досвіду створити новаторське і ефективне рішення", – зазначають клієнти.
  Керуючий партнер Андрій Стельмащук має високі рекомендації завдяки успішному досвіду вирішення податкових спорів, спорів у сфері нерухомості та комерційних спорів, у яких він представляв інтереси національних та міжнародних клієнтів.

 • WTR 1000 2017: Інтелектуальна власність 2017

  World Trademark Review 1000, провідне міжнародне рейтингове видання у сфері інтелектуальної власності, включило ЮФ «Василь Кісіль і Партнери» до переліку рекомендованих юридичних фірм у 2017 році.
  «В ЮФ «Василь Кісіль і Партнери» працюють юристи найвищої кваліфікації, здатні з максимальною ефективністю та оперативністю реалізовувати проекти як на місцевому, так і на міжнародному рівнях. Практика інтелектуальної власності займає важливе місце в ієрархії фірми з моменту її заснування у 1992 році», - зазначають дослідники видання.
  Владислав Подоляк, керівник практики інтелектуальної власності «Василь Кісіль і Партнери» отримав високі рекомендації World Trademark Review 1000: “Владислав Подоляк, професіонал у сфері захисту даних, користується авторитетом у клієнтів як фахівець, до якого варто звернутися для побудови дієвої стратегії захисту найбільш цінних активів”.
  Видання World Trademark Review 1000 визначає провідних професіоналів, які надають юридичні послуги з питань торговельних марок в усьому світі. Рейтинг укладається за результатами дослідження, що охоплює понад 70 юрисдикцій.

 • Chambers Europe 2018: Міжнародний арбітраж 2018

  Практика міжнародного арбітражу отримала високі рекомендації рейтингу завдяки стрімко зростаючій присутності на ринку.

 • Chambers Europe 2018: Кримінальне право 2018

  Практика кримінального права отримала високі рекомендації рейтингу завдяки стрімко зростаючій присутності на ринку.

 • Chambers Europe 2018: Корпоративне право / Злиття та поглинання 2018

  Практика корпоративного права/злиттів та поглинань традиційно відзначається як дуже досвідчена в сфері вирішення широкого кола корпоративних та комерційних питань. Клієнти говорять: «Вони надзвичайно проактивні та ефективно співпрацюють з усіма учасниками проекту. Юристи фірми мають глибоке розуміння бізнеса клієнта». Василь Іванович Кисіль, старший партнер фірми, є знаковою постаттю в сфері корпоративного права в Україні.

 • Chambers Europe 2018: Оподаткування 2018

  Chambers Europe 2018 відзначає потужну команду практики податкового права, відому своїми досягненнями в сфері захисту клієнтів в рамках кримінальних проваджень, а також у судових спорах стосовно ПДВ та податку на прибуток. Практику очолює партнер Андрій Стельмащук, який має «бізнес-орієнтований підхід». Старший юрист Тетяна Бережна здобула визнання як «багатообіцяючий професіонал». Джерела відзначають її здатність до «ефективних рішень у розумні терміни та з відмінною якістю».

 • Chambers Europe 2018: Нерухомість 2018

  Практика нерухомості отримала високі рекомендації завдяки значному досвіду у будівництві, з розвитку та реалізації проектів, а також вирішенню спорів у сфері нерухомості. Визнання рейтингу отримали партнери Олег Альошин та Олександр Бородкін, керівник практики нерухомості.

 • Chambers Europe 2018: Праця та зайнятість 2018

  Перше місце рейтингу здобула практика праці та зайнятості фірми, яку очолює партнер Оксана Войнаровська. Джерело зазначає, що команда «є однією з найкращих в Україні у сфері праці та зайнятості та має значний досвід вирішення трудових спорів». Оксана Войнаровська високо рекомендована рейтингом як «провідний професіонал у цій сфері права». Валерія Савчук, радник, «є добре обізнаною, ґрунтовною та генерує креативні ідеї», - зазначає клієнт.

 • Chambers Europe 2018: Вирішення спорів 2018

  Практика вирішення спорів протягом багатьох років поспіль посідає провідні місця рейтингу. Клієнти зазначають, що команда «ефективно поєднує аналітичні здібності та значний досвід у сфері вирішення спорів, їх поради завжди виважені та практичні». Партнер Олег Макаров отримав визнання як «видатний юрист». «Він дуже досвідчений професіонал із відмінною репутацією», - говорить джерело. Андрій Стельмащук, керуючий партнер «Василь Кісіль і Партнери», відзначений за високий професіоналізм у сфері податкових спорів, а також за представництво національних та міжнародних клієнтів у спорах, пов’язаних з нерухомістю та комерційних спорах.

 • Chambers Global 2018: Корпоративне право / Злиття та поглинання 2018

  Практика корпоративного права та злиттів і поглинань отримала високі оцінки від юридичного видання.
  Старший партнер фірми Василь Кисіль визнаний професіоналом найвищого рівня. Дослідники відзначають: "Партнер фірми Василь Кисіль – це видатна постать в Україні у сфері юриспруденції". Клієнти відгукуються про В.Кисіля як про "одного з найбільш шанованих юристів на ринку".

 • Chambers Global 2018: Вирішення спорів 2018

  Chambers Global визнає ЮФ "Василь Кісіль і Партнери" провідною в Україні юридичною фірмою в практиці вирішення спорів.
  Видання рекомендує керуючого партнера Андрія Стельмащука як відомого юриста з огляду на його досягнення у вирішенні податкових спорів, спорів у сфері нерухомості та господарських спорів в цілому. Клієнти характеризують Андрія як "орієнтованого на бізнес".
  Дослідники відзначають, що Олег Макаров має значні досягнення в сфері вирішення національних та міжнародних спорів і є "поважним юристом зі значним досвідом" в судовій справі.

 • Legal 500 2018: Антимонопольне право 2018

  Видання визнає «беззаперечно видатну» команду практики конкурентного права на чолі з партнером Анною Сісецькою.

 • Legal 500 2018: Приватні клієнти 2018

  Сімейне право, оподаткування та управління активами – це ключові напрямки практики приватних клієнтів ЮФ «Василь Кісіль і Партнери», команда якої є «високопрофесійною». Високі рекомендації отримала керівник практики Оксана Войнаровська.

 • Legal 500 2018: Праця та зайнятість 2018

  Практика праці та зайнятості отримала високі визнання від клієнтів, які називають її «однією з найкращих в Україні». Високі рекомендації отримали «розумна, професійна» партнер Оксана Войнаровська та «юрист наступного покоління» Валерія Савчук.

 • Legal 500 2018: Нерухомість і будівництво 2018

  Видання The Legal 500 також називає ЮФ «Василь Кісіль і Партнери» найкращою фірмою в практиці нерухомості та будівництва. Партнера Олександра Бородкіна, який очолює практику, визнано «провідним юристом».

 • Legal 500 2018: Вирішення спорів 2018

  Практика вирішення спорів ЮФ «Василь Кісіль і Партнери» посіла першу позицію рейтингу The Legal 500. Клієнти фірми «вражені досконалістю її роботи». Індивідуальні визнання отримали партнер Олег Альошин та керуючий партнер Андрій Стельмащук.

 • Legal 500 2018: Корпоративне право / Злиття та поглинання 2018

  Практика корпоративного права та злиттів і поглинань фірми визнана «надзвичайно професійною, з досконалими галузевими знаннями» Видання відзначило професійні досягнення партнерів Володимира Ігоніна, Анни Сісецької та Олександра Бородкіна.

 • Legal 500 2018: Банківське та фінансове право 2018

  Опитані клієнти віддають належне «бездоганному обслуговуванню в складних юридичних питаннях» практики банків, фінансів та ринків капіталу. Рекомендації отримали партнери Олександр Бородкін та Анна Сісецька.

 • Legal 500 2018: Енергетика та природні ресурси 2018

  Олександр Бородкін та Олег Альошин отримали високі рекомендаціїї від видання Legal 500.

 • Legal 500 2018: Інтелектуальна власність 2018

  Команда інтелектуальної власності отримала високі оцінки дослідників Legal 500.

 • Legal 500 2018: Оподаткування 2018

  Практика оподаткування на чолі з Андрієм Стельмащуком отримала високі оцінки від дослідників (Tier 1). Старшого юриста Тетяну Бережну названо «юристом наступного покоління».

 • Legal 500 2019: Intellectual Property 2019

  The directory recommends Intellectual property practice group headed by counsel Ilarion Tomarov, who is recognized as a “next generation lawyer”.

 • Legal 500 2019: Energy & Natural Resources 2019

  The Legal 500 praises Energy expertise: “Vasil Kisil & Partners has experienced partners in Oleg Alyoshin, who leads the oil and gas practice, and head of alternative energy Alexander Borodkin.”

 • Legal 500 2019: Конкурентне право 2019

  Виданням було відзначено практику конкурентного права: "Нещодавно призначена на посаду партнера Анна Сісецька очолює практику ЮФ "Василь Кісіль і Партнери", яка зосереджується на розслідуваннях зловживань монопольним становищем та узгоджених дій, а також працює в сфері узгодження економічних концентрацій".

 • Legal 500 2019: Корпоративне право / Злиття та поглинання 2019

  Команда практики корпоративного права / злиттів та поглинань "вважається потужним гравцем на ринку злиттів та поглинань і консультує з корпоративного права велику кількість національних та міжнародних клієнтів".

 • Legal 500 2019: Банківське та фінансове право 2019

  Практика банківського та фінансового права, “в якій було запроваджено в минулому році нову послугу з фінансування в авіаційній галузі, заслужила повагу завдяки своїй роботі над реструктуризацією боргів та безнадійних позик".

 • Legal 500 2019: Кримінальне право 2019

  "Під керівництвом Андрія Стельмащука та Віталія Каська в ЮФ "Василь Кісіль і Партнери" працює потужна практика кримінального права, яка здійснює представництво великих мультинаціональних клієнтів та національних компаній", – зазначається у виданні The Legal 500. Високі рекомендації отримав партнер Віталій Касько.

 • Legal 500 2019: Приватні клієнти 2019

  Практика приватних клієнтів визнана виданням найкращою: "ЮФ "Василь Кісіль і Партнери" має видатного партнера з сімейного права Оксану Войнаровську, яка також займається складними питаннями в сфері податкового планування. Рекомендації отримали партнер судової практики Олег Макаров та партнер практики оподаткування та корпоративного права Олександр Бородкін".

 • Legal 500 2019: Праця та зайнятість 2019

  Команда практики праці та зайнятості має "глибокі знання та значний досвід, і підходить до кожного завдання з відповідальністю та надзвичайною майстерністю". Високі рекомендації отримала партнер Оксана Войнаровська, а радника Валерію Савчук було визнано "юристом наступного покоління".

 • Legal 500 2019: Оподаткування 2019

  Практика оподаткування отримала високі оцінки від аналітиків: "Керуючий партнер ЮФ "Василь Кісіль і Партнери" Андрій Стельмащук переважно спеціалізується на податкових судових спорах". Радника Тетяну Бережну названо “юристом наступного покоління".

 • Legal 500 2019: Нерухомість та будівництво 2019

  Практика нерухомості та будівництва ЮФ "Василь Кісіль і Партнери" отримала високі рекомендації від юридичного видання. Партнера Олександра Бородкіна, який очолює практику, визнано "провідним юристом".

 • Legal 500 2019: Вирішення спорів 2019

  Як відзначає видання The Legal 500, практика вирішення спорів "вражає ретельністю та здатністю бездоганно орієнтуватися в складних питаннях права". Високі рекомендації отримали партнер Олег Альошин та керуючий партнер Андрій Стельмащук.

 • The Legal 500 2020: Кримінальне право 2020

  Фірма має значний досвід представництва іноземних та національних компаній та керівників в правоохоронних органах та в судах, і відома завдяки своїм високим етичним стандартам та досвіду, який включає захист прав людини.

 • The Legal 500 2020: Оподаткування 2020

  «Василь Кісіль і Партнери мають «ресурси, досвід та глибину знань, необхідні для надання найвищого рівня послуг у сфері оподаткування». Керуючий партнер Андрій Стельмащук та нещодавно підвищена до посади радниці Тетяна Бережна є основними функціонерами практики, яка має значний досвід супроводження складних національних та транскордонних трансакцій зі злиттів та поглинань, а також корпоративних реструктуризацій шляхом надання податкових консультацій та послуг з управління ризиками. Стельмащук переважно зосереджується на судових справах, в яких податкові питання є ключовою складовою, в рамках своєї більш широкої практики. Крім цього він відомий як фахівець з банківського та фінансового права, в секторах агробізнесу та інформаційних технологій.

 • The Legal 500 2020: Інтелектуальна власність 2020

  Відомі глобальні бренди останнім часам поповнили клієнтську базу ЮФ «Василь Кісіль і Партнери». Клієнти зазначають: «це чудова фірма», відзначаючи керівника практики Іларіона Томарова як «досвідченого юриста, який завжди готовий допомогти». Фірма надає консультації міжнародним та великим національним клієнтам відносно всього життєвого циклу інтелектуальної власності – від проведення аудитів та подання заяв до структурування транскордонних трансакцій та вирішення спорів.

 • The Legal 500 2020: Енергетика та природні ресурси 2020

  Фахівець ЮФ «Василь Кісіль і Партнери» в сфері будівництва і нерухомості Олександр Бородкін очолює практику альтернативної енергетики, а адвокат Олег Альошин очолює напрямок нафти і газу. Фірма займається трансакціями з енергетичними активами, включаючи дослідження, розвідку та промислову розробку родовищ корисних копалин, використання природних ресурсів, впровадження проектів в рамках Кіотського протоколу.

 • The Legal 500 2020: Конкурентне право 2020

  ЮФ «Василь Кісіль і Партнери» переважно зосереджується на розслідуванні зловживань монопольним становищем та узгоджених дій, а також щодо узгодження економічних концентрацій. Керівниця практики Анна Сісецька також консультує з регуляторних питань диверсифіковану клієнтську базу, до складу якої входять Монделіс Україна, Спектр-Агро та Європейська бізнес-асоціація. Фірма має значний досвід в секторі роздрібної торгівлі та вирішує питання, пов'язані з недобросовісною конкуренцією в секторі споживчих товарів постійного попиту, газу, лікарських засобів та товарів «зроби сам».

 • Legal 500 2020: Корпоративне право / Злиття та поглинання 2020

  «Василь Кісіль і Партнери» «дуже відповідальна та обізнана фірма, а її консультації є дуже сприятливими для бізнесу». Фірма займається масштабними національними та транскордонними злиттями та поглинаннями, і реструктуризаціями в ключових секторах, а саме, в сільському господарстві, в сфері нерухомості, технологій, медіа та телекомунікацій, банківському та фінансовому секторі, роздрібній торгівлі, фармацевтиці, нафтогазовій галузі, транспортному та інфраструктурному секторі. Очолює практику Володимир Ігонін, а до її складу входить фахівець з корпоративних та фінансових питань Олександр Бородкін та партнерка з корпоративного права/злиттів та поглинань Анна Сісецька, які отримали рекомендації від видання. Серед клієнтів команди такі відомі в світі компанії як Монделіс, Корпорація Mitsubishi та Метінвест.

 • The Legal 500 2020: Банківське та фінансове право 2020

  «Василь Кісіль і Партнери» найкраще відома за угодами зі злиттів та поглинань у сфері банківських та фінансових послуг, судовими справами з банківських питань, реструктуризації боргу, купівлі-продажу проблемних кредитів та боргового фінансування. Олександр Бородкін, який «чудово розуміє потреби клієнтів та реалізовує їх на найвищому рівні», очолює практику разом з Анною Сісецькою. Вони здійснюють представництво українських та міжнародних компаній, а також консультують приватних інвесторів в ході проведення транскордонних трансакцій та щодо регулювання питань протидії легалізації доходів, отриманих злочинним шляхом. Команда також має досвід роботи в сферах, що лише з'являються, наприклад, криптовалюти.

 • The Legal 500 2020: Нерухомість та будівництво 2020

  «Василь Кісіль і Партнери» досконально розуміється на питаннях нерухомості та сільського господарства, користуючись шаною серед своїх клієнтів за «досвід та бажання почути клієнта, щоб запропонувати найкраще рішення». Керівник практики Олександр Бородкін вирізняється завдяки своїм «потужним переговорним навичкам, прагматичному підходу та здатністю до нестандартного мислення – він завжди шукає альтернативні рішення». Практика виконує повний спектр роботи від юридичного аудиту та придбань до публічних закупівель і оренди великих національних та міжнародних підприємств.

 • The Legal 500 2020: Приватні клієнти 2020

  ЮФ «Василь Кісіль і Партнери» поєднує досвід сімейного та спадкового права, українського та міжнародного структурування податків. Спеціалістка з сімейного та спадкового права, а також управління приватним капіталом Оксана Войнаровська «дійсно демонструє бачення в міжнародному масштабі та розуміє складні проблеми, що пов'язані з питаннями сімейного права». Співголови практики Олександр Бородкін.
  «Для сімейних інвестиційних фірм надзвичайно важливою є співпраця з такими спеціалізованими юридичними фірмами як «Василь Кісіль і Партнери». Ця фірма має найкращу в Україні практику в сфері приватного права. Ми довіряємо їм».
  ««Василь Кісіль і Партнери» - це юридична фірма, яка є нашим ключовим партнером в Україні. Вона надає повний спектр послуг і є дуже надійною. Юристи відомі завдяки своєму креативному підходу і практичним консультаціям, які є зрозумілими для бізнесу».
  «Команда надає послуги на високопрофесійному рівні за справедливими та розумними цінами. Долучаючись до мульти-юрисдикційних проектів, вони демонструють надзвичайну гнучкість і завжди дотримуються строків».

 • The Legal 500 2020: Праця та зайнятість 2020

  Солідна команда ЮФ «Василь Кісіль і Партнери» має справу з цілим спектром складних трудових питань, включаючи трудові договори, звільнення працівників, колективні договори, корпоративні реструктуризації та судочинство. Керівниця практики Оксана Войнаровська з огляду на її «винятковий досвід» та Валерія Савчук як «сповнений ентузіазму фахівець» увійшли до складу робочої групи, що займалася доопрацюванням проекту Трудового кодексу України. Старший юрист Олександр Мельник є досвідченим фахівцем з трудових спорів. До складу клієнтів входять національно відомі компанії, що працюють в сфері фармацевтики, енергетики, роздрібної торгівлі та сфері технологій.
  «ЮФ «Василь Кісіль і Партнери» є унікальною з низки причин. Вона має спеціальний підрозділ, який займається виключно питаннями трудового права, тому її юридичні радники мають багатий досвід вирішення питань трудового права. Її юристи є членами урядових робочих груп, що розробляють новий трудовий кодекс України, і вони також консультують уряд України з дійсно важливих політичних та стратегічних питань».
  «Їхня команда добре розуміється як на українській інформаційній індустрії в цілому, так і на бізнесі нашої компанії зокрема. Їхні юридичні консультації дуже практичні і дійсно відповідають потребам нашого бізнесу».

 • The Legal 500 2020: Вирішення спорів 2020

  «Команда досить очікувано і справедливо вважається однією з найкращих в Києві» - стверджує клієнт ЮФ «Василь Кісіль і Партнери», який переконаний, що «юристи фірми відмінно зарекомендували себе на всіх рівнях». Фірма має в своєму послужному списку справи у Верховному Суді, які формуватимуть подальшу судову практику, а також різноманітні земельні спори, справи в сфері будівництва, справи про оскарження результатів угод зі злиття і поглинань та судові справи, пов'язані з банкрутством. Керуючий партнер Андрій Стельмащук очолює судову практику, зосереджуючись на податковому судочинстві та кримінальних справах, та демонструючи «гостріші за скальпель хірурга» аналітичні здібності. Олег Качмар очолює команду з національного судового процесу, що працює, зокрема, в таких сферах, як нерухомість, банківська справа та страхування, а Олег Альошин керує міжнародним арбітражем.
  «Команда досить очікувано і справедливо вважається однією з найкращих в Києві. Юристи відмінно зарекомендували себе на всіх рівнях». Команда є клієнтоорієнтованою, має західний підхід до ведення справ та глибинну експертизу у транскордонних питаннях. Вона здатна вирішувати комплексні спори в Україні, ускладнені іноземним елементом (або іноземні спори за участі українського елементу), з неперевершеною легкістю. Для мене це без сумніву одна з найкращих фірм в Києві для вирішення будь-якого спору».

 • WTR 1000 2020: Інтелектуальна власність 2020

  Міжнародне рейтингове видання World Trademark Review 1000 (WTR 1000) включило «Василь Кісіль і Партнери» до переліку юридичних фірм-лідерів у сфері інтелектуальної власності, а керівник практики Іларіон Томаров отримав позитивні відгуки про свою роботу.

 • Chambers Europe 2021: Оподаткування 2021

  Визнана фірма в сфері податкових спорів, враховуючи значні досягнення в ході представництва клієнтів у рамках кримінальних проваджень. Зокрема, активно долучається до спорів, що пов’язані з ПДВ. Крім цього, надає податкову допомогу при проведенні реструктуризацій. Солідний досвід представництва керівників вищої ланки в різних справах, включаючи звинувачення у вчиненні адміністративних правопорушень в сфері оподаткування. Консультує клієнтів, що працюють в різних галузях, включаючи нафтогазову та тютюнову галузі, роздрібну торгівлю та технології.

 • Chambers Europe 2021: Вирішення спорів 2021

  Досвідчена команда судової практики, яка займається вирішенням різноманітних національних та транскордонних спорів. Здійснює представництво з широкого спектру справ, включаючи стягнення заборгованості, справи в сфері оподаткування, нерухомості та будівництва. Активно долучається до представництва в міжнародному комерційному арбітражі, часто в якості експертів з українського права. Пропонує експертні знання для вирішення справ в сфері кримінального права, консультуючи як великі корпорації, так і відомих осіб. Зокрема, зосереджується на представництві клієнтів у справах за звинуваченнями в розтраті коштів та шахрайстві. Клієнти цінують орієнтованість команди на клієнтів, при цьому один з них зазначає: «Вони здатні знаходити рішення».

 • Chambers Europe 2021: Кримінальне право 2021

  Назар Кульчицький увійшов до рейтингів завдяки відгукам про нього на ринку. Він відомий своїми досягненнями у вирішенні різних питань в сфері кримінального права. Джерела відзначають його «системний підхід» і здатність «розглянути справу під різними кутами».

 • Chambers Europe 2021: Міжнародний арбітраж 2021

  Керівник команди фірми з вирішення міжнародних спорів Олег Альошин має досвід участі в транскордонних судових спорах та міжнародному арбітражі, працюючи над проектами в сфері будівництва, нерухомості та енергетики. Він також є арбітром.

 • Chambers Europe 2021: Корпоративне право / Злиття та поглинання 2021

  Фірма з багатолітньою історією, яка добре розуміється на широкому колі корпоративних та комерційних питань. Регулярно долучається до проектів з корпоративної реструктуризації та виконання доручень в рамках корпоративного врядування. Крім цього надає підтримку у зв’язку з тими аспектами операційних питань, що стосуються національного законодавства. Забезпечує супровід для клієнтів у зв’язку з укладанням акціонерних угод та здійсненням процедур викупу акцій міноритарних акціонерів (squeeze-out), а також має всі засоби для проведення процедур юридичного аудиту як національних, так і міжнародних клієнтів. Має досвід виконання завдань в різних галузях, а саме, в медійному секторі, в сільському господарстві та в сфері нерухомості. Джерела відзначають комерційний підхід команди, при цьому один клієнт зазначає: «Вони добре розуміються на бізнесі», а також додає, що «вони добре знають ринок».

 • Chambers Europe 2021: Нерухомість та будівництво 2021

  Високо оцінена команда, яка здійснює представництво клієнтів з питань, що потребують судового чи позасудового врегулювання. Потужна операційна практика, яка надає допомогу в ході здійснення продажів та придбань, у тому числі для власників землі та проектних компаній. Активно долучається до будівельних проектів і пишається своїм досвідом вирішення пов'язаних спорів. До клієнтської бази входять національні та міжнародні забудовники та інвестори, а також велика кількість рітейлерів. Консультує з питань оренди. Справи стосуються всього спектру майнових питань – від виробничих об'єктів до житлової забудови.

 • Chambers Europe 2021: Праця та зайнятість 2021

  Блискуча команда практики праці та зайнятості, що зарекомендувала себе на ринку. Вирізняється консультуванням з різних аспектів трудового права в рамках проектів з реструктуризації компаній, зокрема, з питань масового скорочення персоналу. Крім цього займається договірною роботою, консультує з питань оплати праці працівників і представляє інтереси міжнародних клієнтів у судах. Часто консультує компанії у зв’язку з проведенням переговорів з професійною спілкою. Серед клієнтів – ключові гравці в таких галузях як товари широкого вжитку, медійний сектор та сектор програмного забезпечення. Клієнти хвалять фірму за її комунікаційні навички, один з них зазначає, що «вони готові пояснити складні питання дуже простою мовою».

 • WTR 1000 2021: Інтелектуальна власність 2021

  Боротьба з контрафактною продукцією – це один з провідних напрямків діяльності фірми «Василь Кісіль і Партнери», що працює в сфері корпоративного права і поєднує в собі вміння забезпечити стягнення з порушника шкоди в максимальному обсязі з дієвими засобами протидії паралельному імпорту. Не дивно, що такий професіоналізм високо цінується з-поміж авторитетних представників різних галузей, а саме, виробників товарів повсякденного попиту, лікарських засобів, предметів розкоші, а також сфери азартних ігор. За цей напрямок відповідає Іларіон Томаров, стратег, відомий завдяки своєму гострому розуму та ретельному ставленню до виконання завдань своїх клієнтів. Він часто вдається до планування сміливих процесуальних ходів, які ґрунтуються на постійних дослідженнях та розробках. Він вибудовує ефективні комунікації, демонструючи готовність до гнучкості з огляду на мінливість обставин, і повністю присвячує себе кожній без винятку справі». «Він провідний фахівець з питань інтелектуальної власності з невичерпним потенціалом новаторства, один з авторів у сфері інтелектуальної власності, що має найчисельнішу читацьку аудиторію в країні».