Партнер, адвокат, PhD

Анатолій
Пашинський

досвід

Фахівець у сфері антикорупційного законодавства та комплаєнсу. Також консультує з питань діяльності неприбуткових організацій та військового права.

Випускник Інституту міжнародних відносин КНУ ім. Тараса Шевченка за спеціальностями міжнародне право, перекладач з англійської мови.

Працює у Василь Кісіль і Партнери з 2015 року. У 2015-2019 рр. поєднував роботу юриста з діяльністю помічника-консультанта депутата Київської міської ради. Із 2019 р. є помічником-консультантом народного депутата України. Є співавтором понад 30 законопроєктів ВРУ і 60 проєктів рішень Київської міської ради з антикорупційного, корпоративного і податкового права, а також законодавства про державне управління.

Доктор філософії (PhD) з міжнародного права. Викладає на кафедрі міжнародного приватного права Інституту міжнародних відносин КНУ ім. Тараса Шевченка. Автор понад 50 фахових публікацій, зокрема одноосібної монографії з міжнародного приватного права.

практики

Антикорупційні питання,
Корпоративне право,
Приватні клієнти та управління приватним капіталом

Lifestyle

Перфекціонізм

Життєве кредо

«Якщо бути – то бути кращим»

Обрані проєкти

Публікації

23/10/2024

До Єдиного державного реєстру щороку подається 600-900 тис. антикорупційних декларацій. Кожна із цих декларацій теоретично може стати обʼєктом повної перевірки НАЗК. У той же час, в Управлінні проведення повних перевірок НАЗК працює орієнтовно 30 співробітників. В умовах такого величезного розриву між кількістю декларацій та людським ресурсом для їх перевірки на перший план виходить логічне запитання – яким саме чином НАЗК обирає декларації, що йдуть на повну перевірку?

Анатолій Пашинський

10/10/2024

На фоні обговорення питань економічного бронювання непоміченою залишилась важлива новина. У червні Мінреінтеграції прийняло Порядок бронювання працівників неурядових організацій, які реалізують гуманітарні проєкти за кошти міжнародних партнерів.

Анатолій Пашинський, Марко Головач, Максим Васильєв

10/09/2024

Як в Україні працює інститут цивільної конфіскації та в яких випадках держава може відібрати незаконні активи?

Анатолій Пашинський

04/09/2024

Нині в Україні налічується близько 700 тисяч субʼєктів е-декларування. Усіх їх обʼєднує одне — вони бояться повних перевірок НАЗК. Водночас, як свідчить практика, ці страхи часто зумовлені не стільки побоюванням звинувачень у корупції, скільки нерозумінням процедури перевірки декларації та її можливих наслідків.

Анатолій Пашинський