Василь Кісіль і Партнери та Європейська Бізнес Асоціація: 10 років партнерства

26/12/2018

У 2018 році ЮФ «Василь Кісіль і Партнери» та Європейська Бізнес Асоціація відзначають 10-річчя партнерства. Меморандум про співробітництво було підписано ще в 2008 році. Так, на сьогодні Василь Кісіль і Партнери є ексклюзивним юридичним радником Асоціації.

Андрій Стельмащук, керуючий партнер Василь Кісіль і Партнери зазначив: «Ми раді, що наше партнерство з Європейською Бізнес Асоціацією перетнуло 10-річний рубіж. Наша співпраця базується на принципах прозорості, відкритості та нетерпимості до корупції. Разом із Асоціацією ми докладаємо всіх зусиль для вдосконалення законодавчої бази та покращення бізнес-клімату в Україні. ЄБА є майданчиком , що об’єднує відповідальні компанії, які працюють за європейськими стандартами ведення бізнесу, та платформою для обміну думками між бізнесом та владою, з метою покращити інвестиційний клімат у країні».

Анна Дерев’янко, виконавчий директор Європейської Бізнес Асоціації наголосила, що в партнерстві дуже важлива синергія. «Якщо ви знаходитесь на одній хвилі, маєте спільні цінності та прагнення – це супер. А ще, коли вмієте бути чесними та щирими у взаємодії, це трансформується в класні проекти та дійсно яскраву і круту співпрацю. Тож я дякую Василь Кісіль і Партнери за професійність та інноваційність в роботі. Це команда, яка ніколи не зупиняється на досягнутому і прагне підкорювати нові вершини та бути трендсетером. Тож вірю, що наступні наші спільні проекти будуть ще більш насиченими та яскравими», - додала вона.