Василь Кісіль і Партнери консультують Arcona щодо придбання українських активів SPDI

22/06/2021

14 червня 2021 року Arcona Property Fund N.V. оголосив про підписання з Secure Property Development & Investments Ltd (SPDI) договорів на придбання в Київській області двох ділянок для забудови загальною вартістю 1,8 мільйони євро. Ця угода є другим етапом з триетапного придбання портфелю власності SPDI у Східній та Південно-Східній Європі. 

Орієнтовна вартість всього другого етапу угоди, який також включає придбання румунських активів, становить 8,2 мільйони євро. Придбання активів повинно бути завершено у другій половині 2021 року.

Arcona Property Fund N.V. придбає активи другого етапу шляхом випуску на користь SPDI своїх акцій та варантів, які можуть бути конвертовані в акції Фонду, якщо вони досягнуть певного рівня цін. Акції будуть допущені до лістингу на Амстердамській фондовій біржі Euronext. SPDI також надасть позику продавця в розмірі 1 мільйона євро.

Василь Кісіль і Партнери виступили єдиним юридичним радником Arcona з усіх питань українського законодавства на всіх етапах угоди, включаючи юридичну перевірку ділянок для забудови, структурування угоди та податкове планування, підготовку та погодження договорів на придбання частки у статутному капіталі та активів, уступки боргу та договорів новації та інших договорів, а також усіх інших документів стосовно придбання активів, перевірку виконання умов та супроводження передачі активів тощо.

Угоду супроводжувала команда практики нерухомості Василь Кісіль і Партнери у складі партнера Олександра Бородкіна, старшої юристки Тетяни Ревуцької та юристки Іванни Родіонової.

Arcona – нідерландський незалежний фонд управління нерухомим майном та активами, який здійснює діяльність у Північній та Центральній Європі. Arcona котирується на Амстердамській фондовій біржі Euronext та Празькій фондовій біржі. У даний час Arcona управляє нерухомістю та фінансовими активами від імені приватних та інституційних клієнтів на загальну суму понад 645 мільйонів євро у 7 європейських країнах.

SPDI – компанія, що котирується на Лондонській фондовий біржі та спеціалізується на ринках нерухомості європейських країн, що розвиваються.