«Василь Кісіль і Партнери» займає провідні позиції рейтингу Chambers Europe 2018

12/03/2018

ЮФ «Василь Кісіль і Партнери» здобула визнання авторитетного рейтингового видання Chambers Europe у семи сферах права у 2018 році.

Довідник рекомендує фірму у сферах вирішення спорів, міжнародного арбітражу, нерухомості, кримінального права, праці та зайнятості, оподаткування, корпоративного права/злиття і поглинань.

Практика вирішення спорів протягом багатьох років поспіль посідає провідні місця рейтингу. Клієнти зазначають, що команда «ефективно поєднує аналітичні здібності та значний досвід у сфері вирішення спорів, їх поради завжди виважені та практичні». Партнер Олег Макаров отримав визнання як «видатний юрист». «Він дуже досвідчений професіонал із відмінною репутацією», - говорить джерело. Андрій Стельмащук, керуючий партнер «Василь Кісіль і Партнери», відзначений за високий професіоналізм у сфері податкових спорів, а також за представництво національних та міжнародних клієнтів у спорах, пов’язаних з нерухомістю та комерційних спорах.

Перше місце рейтингу здобула практика праці та зайнятості фірми, яку очолює партнер Оксана Войнаровська. Джерело зазначає, що команда «є однією з найкращих в Україні у сфері праці та зайнятості та має значний досвід вирішення трудових спорів». Оксана Войнаровська високо рекомендована рейтингом як «провідний професіонал у цій сфері права». Валерія Савчук, радник, «є добре обізнаною, ґрунтовною та генерує креативні ідеї», - зазначає клієнт.

Практика нерухомості отримала високі рекомендації завдяки значному досвіду у будівництві, з розвитку та реалізації проектів, а також вирішенню спорів у сфері нерухомості. Визнання рейтингу отримали партнери Олег Альошин та Олександр Бородкін, керівник практики нерухомості.

Chambers Europe 2018 відзначає потужну команду практики податкового права, відому своїми досягненнями в сфері захисту клієнтів в рамках кримінальних проваджень, а також у судових спорах стосовно ПДВ та податку на прибуток. Практику очолює партнер Андрій Стельмащук, який має «бізнес-орієнтований підхід». Старший юрист Тетяна Бережна здобула визнання як «багатообіцяючий професіонал». Джерела відзначають її здатність до «ефективних рішень у розумні терміни та з відмінною якістю».

Практика корпоративного права/злиттів та поглинань традиційно відзначається як дуже досвідчена в сфері вирішення широкого кола корпоративних та комерційних питань. Клієнти говорять: «Вони надзвичайно проактивні та ефективно співпрацюють з усіма учасниками проекту. Юристи фірми мають глибоке розуміння бізнеса клієнта». Василь Іванович Кисіль, старший партнер фірми, є знаковою постаттю в сфері корпоративного права в Україні.

Практики кримінального права та міжнародного арбітражу отримали високі рекомендації рейтингу завдяки стрімко зростаючій присутності на ринку.

Chambers Europe - один із найбільш відомих та авторитетних довідників в галузі юриспруденції, який щорічно проводить аналіз ринків у 52 юрисдикціях. В Україні редакція довідника проводить численні опитування юристів та їх клієнтів, вивчає інформацію по проектах та аналізує тенденції розвитку юридичного бізнесу.