проєкт

Придбання групи компаній «Нова лінія»

ЮФ «Василь Кісіль і Партнери» виступила радником групи «Епіцентр» як стратегічного інвестора в процесі придбання групи компаній «Нова лінія». Юристи фірми взяли участь у всіх етапах угоди, включаючи ведення переговорів на всіх етапах проекту, розробку та адаптацію структури транзакції, проведення юридичного аудиту об’єкта, підготовку пакету документів по транзакції, а також поточне консультування клієнта з питань, пов’язаних з реалізацією угоди.

 

Проект мав комплексну структуру, яка передбачала попередню реструктуризацію компаній групи та переходу операційного контролю до покупця у декілька етапів, складний пакет забезпечувальних інструментів та інші особливості.

Юристи ЮФ «Василь Кісіль і Партнери» успішно представили інтереси клієнта в Антимонопольному комітеті України, який проводив детальне розслідування в рамках справи про концентрацію. За результатами розслідування Антимонопольний комітет України видав дозвіл на економічну концентрацію, обумовлений дотриманням певних вимог.  

Українська мережа магазинів «Епіцентр» створена в 2003 році компанією «Епіцентр К». Основна спеціалізація групи – роздрібна торгівля будівельними матеріалами. За роки розвитку по всій Україні було відкрито 42 гіпермаркета – 36 в регіонах та 6 в столиці.

«Нова Лінія» також є всеукраїнською мережею гіпермаркетів формату DIY, яка здійснює торгівлю в 16 гіпермаркетах по всій Україні. Загальна торгова площа магазинів перевищує 230 тис. кв. м.

клієнт:

Група Епіцентр

команда

Олександр Бородкін

Партнер, адвокат

Нерухомість та будівництво,
Оподаткування,
Торгівля та комерційна діяльність,
Відновлювальна енергетика,
Транспорт та інфраструктура

Володимир Ігонін

Партнер, адвокат

Корпоративне право / Злиття та поглинання,
Телекомунікації, медіа і технології

На жаль, за вашим запитом нічого не знайдено