проєкт

Придбання групи компаній «Нова лінія»

ЮФ «Василь Кісіль і Партнери» виступила радником групи «Епіцентр» як стратегічного інвестора в процесі придбання групи компаній «Нова лінія». Юристи фірми взяли участь у всіх етапах угоди, включаючи ведення переговорів на всіх етапах проекту, розробку та адаптацію структури транзакції, проведення юридичного аудиту об’єкта, підготовку пакету документів по транзакції, а також поточне консультування клієнта з питань, пов’язаних з реалізацією угоди.

 

Проект мав комплексну структуру, яка передбачала попередню реструктуризацію компаній групи та переходу операційного контролю до покупця у декілька етапів, складний пакет забезпечувальних інструментів та інші особливості.

Юристи ЮФ «Василь Кісіль і Партнери» успішно представили інтереси клієнта в Антимонопольному комітеті України, який проводив детальне розслідування в рамках справи про концентрацію. За результатами розслідування Антимонопольний комітет України видав дозвіл на економічну концентрацію, обумовлений дотриманням певних вимог.  

Українська мережа магазинів «Епіцентр» створена в 2003 році компанією «Епіцентр К». Основна спеціалізація групи – роздрібна торгівля будівельними матеріалами. За роки розвитку по всій Україні було відкрито 42 гіпермаркета – 36 в регіонах та 6 в столиці.

«Нова Лінія» також є всеукраїнською мережею гіпермаркетів формату DIY, яка здійснює торгівлю в 16 гіпермаркетах по всій Україні. Загальна торгова площа магазинів перевищує 230 тис. кв. м.

клієнт:

Група Епіцентр

команда

Олександр Бородкін

Партнер, адвокат

China Desk,
Банківське та фінансове право,
Державно-приватне партнерство та закупівлі,
Енергетика та природні ресурси,
Міжнародне структурування податків,
Нерухомість та будівництво,
Оподаткування,
Приватні клієнти та управління приватним капіталом,
Торгівля та комерційна діяльність,
Будівництво та забудова,
Відновлювальна енергетика,
Споживчі товари та роздрібна торгівля,
Транспорт та інфраструктура

Володимир Ігонін

Партнер, адвокат

Корпоративне право / Злиття та поглинання,
Телекомунікації, медіа і технології

На жаль, за вашим запитом нічого не знайдено