проєкт

Консультування щодо придбання українських активів SPDI

14 червня 2021 року Arcona Property Fund N.V. оголосив про підписання з Secure Property Development & Investments Ltd (SPDI) договорів на придбання в Київській області двох ділянок для забудови загальною вартістю 1,8 мільйони євро. Ця угода є другим етапом з триетапного придбання портфелю власності SPDI у Східній та Південно-Східній Європі. 

Орієнтовна вартість всього другого етапу угоди, який також включає придбання румунських активів, становить 8,2 мільйони євро. Придбання активів повинно бути завершено у другій половині 2021 року.

Василь Кісіль і Партнери виступили єдиним юридичним радником Arcona з усіх питань українського законодавства на всіх етапах угоди, включаючи юридичну перевірку ділянок для забудови, структурування угоди та податкове планування, підготовку та погодження договорів на придбання частки у статутному капіталі та активів, уступки боргу та договорів новації та інших договорів, а також усіх інших документів стосовно придбання активів, перевірку виконання умов та супроводження передачі активів тощо.

клієнт:

Arcona Property Fund N.V

команда

Олександр Бородкін

Партнер, адвокат

Нерухомість та будівництво,
Оподаткування,
Торгівля та комерційна діяльність,
Агробізнес,
Відновлювальна енергетика,
Транспорт та інфраструктура

Тетяна Ревуцька

Старша юристка, адвокатка

Державно-приватне партнерство та закупівлі,
Енергетика та природні ресурси,
Нерухомість та будівництво,
Будівництво та забудова,
Відновлювальна енергетика

На жаль, за вашим запитом нічого не знайдено