проєкт

Консультування щодо придбання українських активів SPDI

14 червня 2021 року Arcona Property Fund N.V. оголосив про підписання з Secure Property Development & Investments Ltd (SPDI) договорів на придбання в Київській області двох ділянок для забудови загальною вартістю 1,8 мільйони євро. Ця угода є другим етапом з триетапного придбання портфелю власності SPDI у Східній та Південно-Східній Європі. 

Орієнтовна вартість всього другого етапу угоди, який також включає придбання румунських активів, становить 8,2 мільйони євро. Придбання активів повинно бути завершено у другій половині 2021 року.

Василь Кісіль і Партнери виступили єдиним юридичним радником Arcona з усіх питань українського законодавства на всіх етапах угоди, включаючи юридичну перевірку ділянок для забудови, структурування угоди та податкове планування, підготовку та погодження договорів на придбання частки у статутному капіталі та активів, уступки боргу та договорів новації та інших договорів, а також усіх інших документів стосовно придбання активів, перевірку виконання умов та супроводження передачі активів тощо.

клієнт:

Arcona Property Fund N.V

команда

Олександр Бородкін

Партнер, адвокат

Нерухомість та будівництво,
Оподаткування,
Торгівля та комерційна діяльність,
Агробізнес,
Відновлювальна енергетика,
Транспорт та інфраструктура

На жаль, за вашим запитом нічого не знайдено