проєкт

Викуп акцій міноритарних акціонерів (squeeze-out)

23 лютого 2018 р. 2 627 250 акцій ПрАТ "Технолог" були зараховані на рахунок АТ "Лекхім", контролюючого акціонера, за результатами викупу акцій міноритарних акціонерів в межах процедури squeeze-out. З червня 2017 р. ця розповсюджена в ЄС та світі практика стала доступною і українським домінуючим акціонерам.

Обидва акціонерних товариства "Лекхім" і "Технолог" входять в групу фармацевтичних компаній "Лекхім", одного з лідерів українського ринку в сфері розробки, виробництва та реалізації лікарських препаратів. Для оптимізації структури акціонерного капіталу та покращення управління ПрАТ, група акціонерів, включаючи АТ "Лекхім", прийняла рішення про примусовий викуп акцій міноритарних акціонерів (squeeze-out). 

Юридична фірма "Василь Кісіль і Партнери" надала повний юридичний супровід викупу акцій в межах процедури squeeze-out. Юристи фірми розробили детальний план процедури, підготували договір між акціонерами про спільний викуп акцій, супроводили укладення договору про відкриття ескроу рахунку з банком, підготували передбачені законом документи, включаючи публічну безвідкличну вимогу про викуп акцій. Також юристи консультували компанії з питань взаємодії з незалежним оцінщиком акцій, Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку, банком, а також депозитарними установами.
 

клієнт:

Лекхім

команда

Володимир Ігонін

Партнер, адвокат

Корпоративне право,
Агробізнес,
Телекомунікації, медіа і технології

Артем Шматов

Старший юрист

Корпоративне право

На жаль, за вашим запитом нічого не знайдено