публікації


Зареєструйте кабінет юридичної особи у Електронному суді до 18 жовтня

09/10/2023

18 жовтня вводяться в дію зміни до Господарського процесуального кодексу, відповідно до яких усі юридичні особи зобов’язані зареєструвати кабінет в Електронному суді.

Якщо після 18 жовтня в юридичної особи не буде кабінету в Електронному суді, це матиме серйозні процесуальні наслідки – повернення або залишення без руху заяв, поданих в інтересах такої особи. Ці наслідки будуть навіть в тому разі, якщо інтереси такої компанії представляє адвокат, який зареєстрував свій електронний кабінет.

Тобто, адвокати не зможуть ефективно представляти в судах інтереси компаній, які не зареєстрували свої кабінети в Електронному суді – значна частина процесуальних документів просто не прийматимуться судом до розгляду.

Рекомендуємо вам зареєструвати кабінет юридичної особи в Електронному суді, якщо досі цього не зробили.

Зареєструвати кабінет можна тут або тут.

Більше інформації про Електронний суд – тут.
 
Ми підготували для вас просту покрокову відеоінструкцію, як зареєструвати кабінет юридичної особи в Електронному суді. 

Для перегляду перейдіть за посиланням.

Автор: Богдан Шабаровський

Що нового?

Найважливіша аналітика у вашій пошті.

більше аналітики

31/01/2023

У певних випадках прокурор може подати цивільний чи господарський позов в інтересах держави. Склалася практика, що брати участь у розгляді справи за позовом одного прокурора може будь-який інший прокурор (здебільшого – той, якому ближче до суду), а єдиним доказом повноважень такого прокурора є його службове посвідчення. Ця практика знайшла підтримку у Верховному Суді й настільки утвердилася, що намагання поставити її під сумнів викликають здивування в суддів та обурення в прокурорів.

Богдан Шабаровський

28/04/2022

26.04.2022 у Верховній Раді зареєстровано проект Закону “Про внесення змін до Кодексу адміністративного судочинства України, Цивільного процесуального кодексу України та Господарського процесуального кодексу України (щодо здійснення судочинства в умовах воєнного чи надзвичайного стану)” (реєстр. № 7316)...

Богдан Шабаровський