Старший юрист

Артем
Шматов

Корпоративне право

досвід

Артем має широкий досвід супроводу M&A угод, інвестицій, акціонерних угод і комплексних корпоративних реструктуризацій.

Він також консультує щодо корпоративного врядування, корпоративного та персонального (в т.ч. міжнародного) оподаткування, юридичних питань фінансування бізнесу, регуляторного комплаєнсу та загальних комерційних питань. Поєднання юридичної експертизи з ґрунтовним розумінням економіки та бізнесу дозволяє Артему реалізовувати комплексні проєкти на перетині права й інших галузей.

Артем закінчив навчальні програми Corporate Finance Fundamentals (Університету Берклі, США) та US and Cross-Border M&A Transactions and Corporate Law (Джордж Кейсі, Глобальний керівний партнер юридичної фірми Shearman & Sterling LLP, Ад’юнкт в Юридичній школі Пенсільванського Університету, США).

практики

Корпоративне право

Особиста мета

Мінімалізм як стан душі

Lifestyle

Допитливість

Життєве кредо

«Бути людиною»

Обрані проєкти

Публікації

15/02/2024

Наближається термін звітування про іноземні компанії, учасниками чи бенефіціарами яких є податкові резиденти України, - т.зв. «КІК». У цій статті ми описали основні правила звітування за 2022-2023.

Артем Шматов, Володимир Ігонін

20/06/2023

Страхування може спростити переговори щодо гарантій продавця в інвестиційній угоді та збільшити вигоду для обох сторін.

Артем Шматов, Володимир Ігонін

09/01/2023

З 1 січня в українських компаніях можна створити однорівневі ради директорів. Це поширена практика у розвинених економіках і тепер вона доступна українському бізнесу.

Артем Шматов, Володимир Ігонін

10/06/2022

Стаття доступна англійською мовою

Артем Шматов, Володимир Ігонін