Василь Кісіль і Партнери консультують OCEA S.A. стосовно укладення договору з товариством Нібулон про будівництво швидкісних патрульних катерів для Державної прикордонної служби України

29/12/2021

30 листопада 2021 року французька компанія-лідер суднобудування з алюмінію OCEA S.A. та українське ТОВ Суднобудівно-судноремонтний завод «НІБУЛОН» уклали договір про будівництво п’яти швидкісних патрульних катерів типу OCEA FPB 98 MKI. Патрульні катери призначені для посилення морської безпеки України.

Церемонія спуску на воду катера BG201, першого з катерів типу OCEA FPB 98 MKI, що входить до складу флотилії з двадцяти суден, відбулася у четвер 9 грудня 2021 року на будівельному майданчику компанії OCEA в м. Ле-Сабль д’Олон. На церемонії були присутні Високоповажний Посол України у Франції Вадим Омельченко та представник Уряду Франції.

Після завершення будівництва катери передадуть Державній прикордонній службі України відповідно до умов Рамкового договору між Урядом України та Урядом Французької Республіки щодо офіційної підтримки посилення морської безпеки та охорони України від 2019 року.

Команда Василь Кісіль і Партнери, у складі партнерів Олега Альошина та Олександра Бородкіна, а також юриста Дмитра Саранчука, консультувала OCEA S.A. з питань укладення договору та оподаткування.

OCEA S.A. є французьким лідером у галузі суднобудування з алюмінію, яка збудувала понад 300 суден, та представлена у понад 80 країнах Європи, Близького Сходу, Африки, Азії, Латинської Америки та Центральної Америки.