Партнер, адвокат

Олег
Альошин

досвід

Один із засновників фірми «Василь Кісіль і Партнери». Займається юридичною практикою з 1992 року. Експерт у комплексних питаннях у сфері міжнародного арбітражу та енергетики.

Представляє клієнтів у третейських судах в Україні й за кордоном, веде арбітражні справи під егідою Арбітражного інституту Торговельної палати м. Стокгольма (SCC), МТП (ICC), Лондонського міжнародного третейського суду (LCIA) та ЮНСІТРАЛ.

Представляв інтереси органів державної влади, міжнародного та українського бізнесу у проектах будівництва й експлуатації транспортних і енергетичних об'єктів, угодах про розділ продукції, договорах підряду й поставки та будівництва “під ключ”, а також контрактах та угодах з експлуатації та технічного обслуговування.

Представник України в Міжнародній торгово-промисловій палаті (ICC) з питань арбітражу та альтернативних методів вирішення спорів.

Визнання

  • Chambers Global та Chambers Europe 2013 – 2014, 2019 рр. відзначають Олега Альошина в сфері вирішення спорів як «надійного судового адвоката та арбітра».

  • Chambers Europe 2012 – 2018 рр. рекомендує Олега Альошина як одного із кращих юристів України в нерухомості.

  • Legal 500 2015, 2018-2019 рр. відзначає Олега Альошина в сфері вирішення спорів.

  • Legal 500 2012 – 2016 рр. відзначає пана Альошина як провідного фахівця у галузі нерухомості, який здобув визнання завдяки «значному професійному досвіду та ефективності».

  • Best Lawyers з 2009 року включає Олега Альошина до переліку кращих в Україні експертів у таких сферах як арбітраж і медіація, будівництво, енергетика та природні ресурси, нерухомість, судова практика та торгівля.

практики

Енергетика та природні ресурси,
Міжнародний арбітраж,
Агробізнес

Lifestyle

Гірськолижний спорт

Обрані проєкти

JSC LIEPĀJAS METALURGS

Державна служба автомобільних доріг України (Укравтодор)

Європейський Банк Реконструкції та Розвитку

Covid-19: Business Advisor

15/08/2019

Стаття доступна англійською мовою

Олег Альошин, Василина Одноріг

29/08/2018

Олег Альошин для CDR-News

Олег Альошин

15/03/2017

"Юридична практика": інтерв'ю із Олегом Альошиним

Олег Альошин

14/03/2017

CEE Legal Matters: інтерв'ю із Олегом Альошиним

Олег Альошин