Василь Кісіль і Партнери супроводжують продаж 51% акцій Спектр-Агро на користь Сумітомо Корпорейшн

16/07/2018

11 липня 2018 р. Сумітомо Корпорейшн («Сумітомо»), ТОВ «Спектр-Агро» і ТОВ «Спектр-Агротехніка» («Спектр-Агро») підписали угоду про придбання Сумітомо 51% акцій Спектр-Агро.

Василь Кісіль і Партнери консультують Спектр-Агро з усіх питань трансакції, включаючи податкове і корпоративне структурування групи компаній, перевірку підприємств і майна для цілей розкриття інформації інвестору, представництво на переговорах щодо договорів та інших документів трансакції, отримання дозволів на концентрацію та узгоджені дії і т. п.

Проект супроводжує команда юристів декількох профільних практик Василь Кісіль і Партнери у складі Миколи Бойчука, Дмитра Саранчука і Євгена Сенченко під керівництвом партнерів Анни Сісецької та Олександра Бородкіна.

«Україна - великий виробник сільськогосподарської продукції на світовій арені, і ми раді бути причетними до створення спільного підприємства, яке, упевнені, не тільки зможе підвищити ефективність українських сільськогосподарських виробників, але і стане показовим прикладом синергії українського і міжнародного досвіду», – прокоментувала Анна Сісецька.

«Угода між Сумітомо і Спектр-Агро має всі шанси стати одним з найгучніших злиттів 2018 року в Україні», - додав Олександр Бородкін.

Сумітомо - одна з найбільших японських корпорацій. Її агро-науковий напрямок є лідером серед експортерів засобів захисту рослин (ЗЗР) в Японії та забезпечує роботу компаній-дистриб'юторів агрохімічної продукції в 30 країнах під брендами Sumi-Agro або Summit Agro. Крім цього, Сумітомо інвестує в компанії в Румунії та в Бразилії, бізнес-моделі яких дуже подібні до моделі роботи Спектр-Агро.

Спектр-Агро була заснована в 2009 році і працює по всій території України. Компанія поставляє ЗЗР, добрива, насіння і сільськогосподарську техніку для більше ніж 3,5 тис. українських сільгоспвиробників.