проєкт

Cпір щодо оренди приміщень

Юристи «Василь Кісіль і Партнери» успішно захистили інтереси шести українських дочірніх підприємств провідного оператора європейської індустрії моди у спорі за позовом компанії-девелопера найбільшого в Криму торгово-розважального комплексу, розташованого в Сімферополі. Загальна сума заявлених штрафних санкцій у зв’язку зі стверджуваними порушеннями договорів оренди склала 3,7 мільйонів євро.

Договори оренди були укладені незадовго до анексії Криму, яка суттєво вплинула на умови здійснення господарської діяльності на півострові. Команда ЮФ «Василь Кісіль і Партнери» послалася на форс-мажорні обставини, настання яких підтверджувалося довідками Торгово-промислової палати.

Вже під час судового провадження сторони вирішили розпочати переговори з метою врегулювання спору. Юристи ЮФ «Василь Кісіль і Партнери» успішно виступили юридичними радниками в ході переговорів і під час підписання угоди про врегулювання спору, яка передбачала звільнення дочірніх підприємств клієнта від відповідальності та розірвання договорів оренди, а також в ході відповідного судового провадження.

клієнт:

Українські дочірні підприємства оператора європейської індустрії моди

команда

Оксана Войнаровська

Партнерка, адвокатка

Праця та зайнятість,
Приватні клієнти та управління приватним капіталом

Юрій Колос

Радник, адвокат

Національний судовий процес,
Реструктуризація та банкрутство

На жаль, за вашим запитом нічого не знайдено