Страхування

Відповідально ставимося до страхування 

 

Ми страхуємо свою професійну відповідальність і судові витрати наших клієнтів. Тому наші клієнти можуть розраховувати на повне або часткове відшкодування збитків і витрат на професійну правничу допомогу. 

 

Боремося зі страховим шахрайством. Відновлюємо довіру до страхування 

 

Ми представляємо інтереси страхувальників: агровиробників, забудовників, власників повітряних і морських суден, офісів, магазинів, складів, перевізників і власників вантажів, якщо страхова компанія безпідставно відмовила у виплаті страхового відшкодування. А також  інтереси страховиків та перестраховиків, якщо є ознаки страхового шахрайства.

Консультуємо іноземні юридичні фірми, страховиків та перестраховиків із питань українського законодавства. Надаємо юридичні висновки стосовно юридичної оцінки випадків, що мають ознаки страхового випадку, наявності чи відсутності підстав для виплати або відмови у виплаті страхового відшкодування. 

 

Думаємо і дбаємо про наше майбутнє 

 

У часи пандемій, кібератак, військових конфліктів, глобального потепління, ми турбуємось про здоров’я і безпеку людей, безпеку держави і майбутнє нашої планети. 

 

Ми пропагуємо здоровий спосіб життя, дбайливе ставлення до природи, страхування здоров’я і життя людей, страхування відповідальності підприємств за шкоду, яку може бути заподіяно довкіллю, або діяльність на яких може призвести до аварій екологічного та санітарно-епідеміологічного характеру. 

 

Закликаємо до агрострахування 

 

Ми маємо багаторічний досвід роботи з аграрним і страховим бізнесами в Україні, тому наполегливо рекомендуємо великим і малим агрохолдингам, виробникам агрохімії, сільськогосподарської продукції страхувати свою господарську діяльність від фінансових і політичних ризиків, а свої активи: посіви, майбутній врожай, тварин – від погодних ризиків, інфекційних хвороб і протиправних дій третіх осіб, зокрема і від рейдерства. 

 

«Команда досить очікувано і справедливо вважається однією з найкращих у Києві»

Legal 500 2020

Публікації

15/01/2021

З 14 січня 2021 року застосовуватимуться нові штрафи у розмірі від 3 400 до 5 100 грн для бізнесу, який не стежить за дотриманням санітарно-протиепідемічних правил своїми споживачами та працівниками. Які саме?

Аліна Ратушна, Тетяна Бережна

20/11/2020

21 листопада набуває чинності закон про внесення змін до Кодексу про адміністративні правопорушення «щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби» від 06 листопада 2020 року...

Аліна Ратушна

16/03/2020

Стаття доступна англійською мовою

Олександра Бортман, Олег Качмар

21/03/2019

Стаття доступна англійською мовою

Олександра Бортман, Олег Качмар

команда

Олег Качмар

Партнер, адвокат

Національний судовий процес,
Реструктуризація та банкрутство,
Страхування

На жаль, за вашим запитом нічого не знайдено