Страхування

Відповідально ставимося до страхування 

 

Ми страхуємо свою професійну відповідальність і судові витрати наших клієнтів. Тому наші клієнти можуть розраховувати на повне або часткове відшкодування збитків і витрат на професійну правничу допомогу. 

 

Боремося зі страховим шахрайством. Відновлюємо довіру до страхування 

 

Ми представляємо інтереси страхувальників: агровиробників, забудовників, власників повітряних і морських суден, офісів, магазинів, складів, перевізників і власників вантажів, якщо страхова компанія безпідставно відмовила у виплаті страхового відшкодування. А також  інтереси страховиків та перестраховиків, якщо є ознаки страхового шахрайства.

Консультуємо іноземні юридичні фірми, страховиків та перестраховиків із питань українського законодавства. Надаємо юридичні висновки стосовно юридичної оцінки випадків, що мають ознаки страхового випадку, наявності чи відсутності підстав для виплати або відмови у виплаті страхового відшкодування. 

 

Думаємо і дбаємо про наше майбутнє 

 

У часи пандемій, кібератак, військових конфліктів, глобального потепління, ми турбуємось про здоров’я і безпеку людей, безпеку держави і майбутнє нашої планети. 

 

Ми пропагуємо здоровий спосіб життя, дбайливе ставлення до природи, страхування здоров’я і життя людей, страхування відповідальності підприємств за шкоду, яку може бути заподіяно довкіллю, або діяльність на яких може призвести до аварій екологічного та санітарно-епідеміологічного характеру. 

 

Закликаємо до агрострахування 

 

Ми маємо багаторічний досвід роботи з аграрним і страховим бізнесами в Україні, тому наполегливо рекомендуємо великим і малим агрохолдингам, виробникам агрохімії, сільськогосподарської продукції страхувати свою господарську діяльність від фінансових і політичних ризиків, а свої активи: посіви, майбутній врожай, тварин – від погодних ризиків, інфекційних хвороб і протиправних дій третіх осіб, зокрема і від рейдерства. 

 

«Команда досить очікувано і справедливо вважається однією з найкращих у Києві»

Legal 500 2020

Публікації

30/03/2022

Так, є, але лише у тому разі, якщо майно було застраховано від воєнних ризиків. Тобто, у 99,9% випадків – ні. До 2014 року в Україні не прийнято було страхувати майно від воєнних ризиків. Український страховий ринок, за великим рахунком, не пропонував такий страховий продукт. Хіба що в якихось одиничних випадках, про які особливо ніхто й не чув, і то на умовах перестрахування. Але це були, радше, винятки...

Олег Качмар

05/05/2021

Стаття доступна англійською мовою

Юрій Колос, Олег Качмар

16/03/2020

Стаття доступна англійською мовою

Олександра Бортман, Олег Качмар

21/03/2019

Стаття доступна англійською мовою

Олександра Бортман, Олег Качмар

команда

Олег Качмар

Партнер, адвокат

Національний судовий процес,
Реструктуризація та банкрутство,
Агробізнес,
Страхування

Юрій Колос

Радник, адвокат

Національний судовий процес,
Реструктуризація та банкрутство,
Страхування

На жаль, за вашим запитом нічого не знайдено