Олексій Філатов, партнер ЮФ «Василь Кісіль і Партнери», Указом Президента України призначений заступником Голови Адміністрації Президента України.

23/07/2014

Олексій Філатов, партнер ЮФ «Василь Кісіль і Партнери», Указом Президента України призначений заступником Голови Адміністрації Президента України.

Олексій Філатов приєднався до команди ЮФ «Василь Кісіль і Партнери» в 2003 році як асоційований партнер, партнер фірми – з 2005 року, керівник практики вирішення спорів – з 2007 року.  Авторитетні міжнародні та національні рейтинги (Chambers Global, Chambers Europe, Legal 500, Ukrainian Law Firms) рекомендують пана Філатова як одного з кращих українських експертів у сфері вирішення спорів.

Як керівник практики вирішення спорів, Олексій Філатов керував командою з 30 юристів і представляв клієнтів у міжнародних арбітражах і українських судах, неодноразово брав участь як експерт з українського права в іноземних судових процесах.

«Ми високо цінуємо багаторічне успішне співробітництво та внесок Олексія Філатова в розвиток фірми в цілому, а також практик вирішення спорів та інтелектуальної власності зокрема. Ми вітаємо Олексія з новим призначенням і віримо, що його професіоналізм буде сприяти реалізації нових завдань державного рівня. Бажаємо Олексію подальших успіхів на новій посаді», - коментує Василь Кисіль, старший партнер ЮФ «Василь Кісіль і Партнери».

«Я щиро вдячний команді молодих талановитих юристів, з якою мені пощастило працювати, і впевнений у їхньому великому майбутньому. Бажаю Василю Івановичу Кисілю продовжувати надихати фірму на нові досягнення, а партнерам фірми - подальших професійних успіхів», - відзначив Олексій Філатов.