Василь Кісіль і Партнери проконсультували Бритіш Американ Тобакко щодо виведення на ринок України інноваційної технології нагрівання тютюну glo™

10/10/2018

У серпні 2018 року у споживачів тютюну в Україні з'явилася можливість зробити попереднє замовлення на пристрій для нагрівання тютюну glo™, а вже 18 вересня 2018 року було відкрито перший фірмовий магазин glo™ в ТЦ "Гулівер" в Києві. Бритіш Американ Тобакко позиціонує glo™ як революційний прорив у споживанні тютюну із потенційно зменшеним ризиком.

Команда Василь Кісіль і Партнери у складі партнера Олександра Бородкіна та юриста Дмитра Саранчука консультували Бритіш Американ Тобакко Україна з питань обрання моделі імпорту в Україну пристроїв glo та стіків neostiks. Крім того, протягом трьох місяців Дмитро Саранчук працював у складі команди юристів Бритіш Американ Тобакко, як залучений спеціаліст.

Юристи Василь Кісіль і Партнери брали участь у розробленні нових для тютюнового ринку України моделей дистрибуції та роздрібного продажу пристроїв glo та тютюнових стіків neostiks, в тому числі за замовленнями через веб-сайти, за попередніми замовленнями, а також моделі взаємодії з glo-експертами.

Бритіш Американ Тобакко — одна з провідних глобальних міжнародних компаній, під торговими марками якої продукція продається на понад 200 ринках. Бритіш Американ Тобакко Україна — перше підприємство з іноземними інвестиціями в тютюновій галузі України, яке було засноване в 1993 році на базі Прилуцької тютюнової фабрики.