На жаль, за вашим запитом нічого не знайдено

01/11/2024

Види грошового забезпечення військовослужбовців на період дії воєнного стану

23/10/2024

До Єдиного державного реєстру щороку подається 600-900 тис. антикорупційних декларацій. Кожна із цих декларацій теоретично може стати обʼєктом повної перевірки НАЗК. У той же час, в Управлінні проведення повних перевірок НАЗК працює орієнтовно 30 співробітників. В умовах такого величезного розриву між кількістю декларацій та людським ресурсом для їх перевірки на перший план виходить логічне запитання – яким саме чином НАЗК обирає декларації, що йдуть на повну перевірку?

Анатолій Пашинський

15/10/2024

Як нова директива про перевірку корпоративної стійкості стосуватиметься українського бізнесу

Володимир Ігонін, Марія Михайловін

10/10/2024

На фоні обговорення питань економічного бронювання непоміченою залишилась важлива новина. У червні Мінреінтеграції прийняло Порядок бронювання працівників неурядових організацій, які реалізують гуманітарні проєкти за кошти міжнародних партнерів.

Анатолій Пашинський, Марко Головач, Максим Васильєв

04/10/2024

Напевно кожен чув про розлучення американського мільярдера Джефа Безоса зі своєю дружиною Маккензі Безос. Так от, внаслідок мирової угоди про поділ майна подружжя Маккензі Безос отримала акції компанії Amazon вартістю 35,6 мільярда доларів США. А як українцям ділити акції іноземних публічних компаній?

Ярослав Наконечний

10/09/2024

Як в Україні працює інститут цивільної конфіскації та в яких випадках держава може відібрати незаконні активи?

Анатолій Пашинський

04/09/2024

Нині в Україні налічується близько 700 тисяч субʼєктів е-декларування. Усіх їх обʼєднує одне — вони бояться повних перевірок НАЗК. Водночас, як свідчить практика, ці страхи часто зумовлені не стільки побоюванням звинувачень у корупції, скільки нерозумінням процедури перевірки декларації та її можливих наслідків.

Анатолій Пашинський

20/08/2024

У спорах про поширення недостовірної інформації в інтернеті існує проблема ідентифікації власника веб-сторінки в соцмережі (акаунту). Хто власник веб-сторінки? «Хто завгодно» - відповідає пересічний український суддя. Адже будь-хто може створити акаунт із чужим іменем, розмістити декілька фото та публікацій.

Що нового?

Найважливіша аналітика у вашій пошті.