Агробізнес

Захищаємо агробізнес у «земельних війнах»
Захищаємо клієнтів від агресивних дій конкурентів щодо захоплення земельного банку, сільськогосподарської техніки, врожаю та складських потужностей.

Пропонуємо комплексну стратегію захисту у спорах щодо подвійної оренди землі, права власності на врожай, незаконних дій державних реєстраторів, а також в кримінальних провадженнях, пов’язаних із незаконними діями опонентів. 

«Досвід у проєктах із різних індустрій, зокрема у медіа, агробізнесі та будівництві»

Chambers Europe 2019

Публікації

05/02/2021

Попри максимальний фокус держави на подолання наслідків пандемії, аграрний сектор залишається в пріоритеті, про що можна судити, зокрема, і з плану реанімувати найближчим часом Міністерство аграрної політики. Які зміни чекатимуть агросектор у новому році?..

Олександра Бортман

15/01/2021

З 14 січня 2021 року застосовуватимуться нові штрафи у розмірі від 3 400 до 5 100 грн для бізнесу, який не стежить за дотриманням санітарно-протиепідемічних правил своїми споживачами та працівниками. Які саме?

Аліна Ратушна, Тетяна Бережна

21/12/2020

Статистика рейдерських захоплень, на жаль, не зменшується. Рейдери, запримітивши успішний бізнес, не проходять повз. Проте, якщо раніше вони частіше використовували силові методи захоплення активів, зараз більшою «популярністю» користуються легальні та напівлегальні методи, наприклад, перереєстрація земельного банку чи підприємства на підставі підроблених документів, захоплення врожаю на підставі судового рішення тощо...

Олександра Бортман

20/11/2020

21 листопада набуває чинності закон про внесення змін до Кодексу про адміністративні правопорушення «щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби» від 06 листопада 2020 року...

Аліна Ратушна

команда

Олег Альошин

Партнер, адвокат

Енергетика та природні ресурси,
Міжнародний арбітраж,
Агробізнес

Андрій Стельмащук

Керуючий партнер, адвокат

Національний судовий процес,
Публічна адвокація,
Агробізнес

На жаль, за вашим запитом нічого не знайдено