Інформаційні технології

Відкриваємо Україну як місце для бізнесу

Допомагаємо відкривати IT-компанії та R&D підрозділи в Україні. Створюємо корпоративну структуру, радимо щодо податкового планування, найму працівників та залучення підрядників. Готуємо договори на розробку програмного забезпечення та супроводжуємо поточну діяльність.

Інтелектуальна власність та люди – основа ІТ бізнесу

Підкажемо достатню охорону ІТ продукту: передати авторські права на код чи отримати патент на дизайн інтерфейсу; застосувати режим комерційної таємниці чи навпаки – отримати патент на технічне рішення. Захистимо, якщо виявили незаконне використання продукту або якщо компанію звинувачують у порушенні інтелектуальних прав. Знаходимо ефективні рішення для захисту від переманювання розробників та недобросовісної конкуренція між ІТ компаніям.

Розуміємося, як працює право у кіберпросторі

Консультуємо з питань Інтернет-права, захисту прав споживачів, електронної комерції та приватності в мережі. Захищаємо технологічні компанії у спорах з користувачами і регуляторами. Налагоджуємо юридичну сторону кібербезпеки.

Працюємо з проривними технологіями

Інтернет речей, штучний інтелект чи хмарні технології – на чому б не базувався ваш продукт, ми знаємо як забезпечити його відповідність праву і регуляторним вимогам. Знаходимо креативні рішення на основі права, яке не завжди встигає за проривним розвитком технологій.

«Дуже професійна команда з діловим хистом та індустріальним досвідом»

Legal 500 2019

Публікації

13/11/2020

12 листопада 2020 року Кабінет міністрів на своєму сайті опублікував повний текст постанови № 1100, яка змінює чинні правила карантину...

Аліна Ратушна, Тетяна Бережна

команда

Олександр Мельник

Радник, адвокат

Захист даних і приватність,
Інформаційні технології,
Праця та зайнятість,
Телекомунікації, медіа і технології

Віталій Мельянков

Юрист

Захист даних і приватність,
Інформаційні технології,
Праця та зайнятість

Іларіон Томаров

Радник, адвокат

Захист даних і приватність,
Інтелектуальна власність,
Інформаційні технології

На жаль, за вашим запитом нічого не знайдено