Інформаційні технології

Відкриваємо Україну як місце для бізнесу

Допомагаємо відкривати IT-компанії та R&D підрозділи в Україні. Створюємо корпоративну структуру, радимо щодо податкового планування, найму працівників та залучення підрядників. Готуємо договори на розробку програмного забезпечення та супроводжуємо поточну діяльність.

Інтелектуальна власність та люди – основа ІТ бізнесу

Підкажемо достатню охорону ІТ продукту: передати авторські права на код чи отримати патент на дизайн інтерфейсу; застосувати режим комерційної таємниці чи навпаки – отримати патент на технічне рішення. Захистимо, якщо виявили незаконне використання продукту або якщо компанію звинувачують у порушенні інтелектуальних прав. Знаходимо ефективні рішення для захисту від переманювання розробників та недобросовісної конкуренція між ІТ компаніям.

Розуміємося, як працює право у кіберпросторі

Консультуємо з питань Інтернет-права, захисту прав споживачів, електронної комерції та приватності в мережі. Захищаємо технологічні компанії у спорах з користувачами і регуляторами. Налагоджуємо юридичну сторону кібербезпеки.

Працюємо з проривними технологіями

Інтернет речей, штучний інтелект чи хмарні технології – на чому б не базувався ваш продукт, ми знаємо як забезпечити його відповідність праву і регуляторним вимогам. Знаходимо креативні рішення на основі права, яке не завжди встигає за проривним розвитком технологій.

«Дуже професійна команда з діловим хистом та індустріальним досвідом»

Legal 500 2019

Публікації

20/05/2022

Beyond the standard government response to a military invasion – a switch to martial law mode of operation, Ukraine has turned its IT industry into one of the key instruments to keep the country afloat. Since 24 February IT has done and continues to be extraordinarily successful in saving lives and defending homeland. People can rely on applications to swiftly inform them of air raids, satellite internet access ensures military and emergency communication...

Віталій Мельянков, Дар'я-Олександра Загоруй

13/11/2020

12 листопада 2020 року Кабінет міністрів на своєму сайті опублікував повний текст постанови № 1100, яка змінює чинні правила карантину...

Аліна Ратушна, Тетяна Бережна

команда

Віталій Мельянков

Юрист

Захист даних і приватність,
Інформаційні технології,
Праця та зайнятість

Іларіон Томаров

Радник, адвокат

Захист даних і приватність,
Інтелектуальна власність,
Інформаційні технології

На жаль, за вашим запитом нічого не знайдено